Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek przynajmniej nie śpię w pracy :gwizdanie: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pucek przynajmniej nie śpię w pracy :gwizdanie: :polew:

ja też nie...

Opublikowano

Pucek przynajmniej nie śpię w pracy :gwizdanie: :polew:

ja też nie...

Co innego mówiłeś kiedyś :gwizdanie:
Opublikowano

Pucek przynajmniej nie śpię w pracy :gwizdanie: :polew:

ja też nie...

Co innego mówiłeś kiedyś :gwizdanie:

ciii

Oko, wejdz na SG, jesteś na topie, wydało się :polew:

Opublikowano

Pucek przynajmniej nie śpię w pracy :gwizdanie: :polew:

ja też nie...

Któryś z was na bank kłamie :decayed:

Opublikowano

Pucek przynajmniej nie śpię w pracy :gwizdanie: :polew:

ja też nie...

Któryś z was na bank kłamie :decayed:

obawiam się że oboje :polew:

Opublikowano

Keżor wydzwaniam cały dzień do ciebie a ty nieodbierasz i w dodatku odrzucasz :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pucek kłamie! :naughty: wystarczy na niego spojrzeć i od razu widać że to łgarz :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Keżor wydzwaniam cały dzień do ciebie a ty nieodbierasz i w dodatku odrzucasz :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pucek kłamie! :naughty: wystarczy na niego spojrzeć i od razu widać że to łgarz :polew: :polew: :polew: :polew:

łgarz? nieeee noooooo toooo przesaaaaadziłeeeeeeeś :baseball: :baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball:

Opublikowano

Keżor wydzwaniam cały dzień do ciebie a ty nieodbierasz i w dodatku odrzucasz :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pucek kłamie! :naughty: wystarczy na niego spojrzeć i od razu widać że to łgarz :polew: :polew: :polew: :polew:

łgarz? nieeee noooooo toooo przesaaaaadziłeeeeeeeś :baseball: :baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball:

no chodziło mi o to że ściemniacz :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

Keżor wydzwaniam cały dzień do ciebie a ty nieodbierasz i w dodatku odrzucasz :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pucek kłamie! :naughty: wystarczy na niego spojrzeć i od razu widać że to łgarz :polew: :polew: :polew: :polew:

łgarz? nieeee noooooo toooo przesaaaaadziłeeeeeeeś :baseball: :baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball:

no chodziło mi o to że ściemniacz :polew: :polew: :polew::wink4:

tym sposobem znów sobie narobiłeś kolejnych kłopotów u bardzo pamiętliwego Pucka :gwizdanie:

Opublikowano

chyba chodziło ci o pamiętliwego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chyba chodziło ci o pamiętliwego :polew: :polew: :polew:

zamknij się :polew:

Opublikowano

UWAGA!!! Mamy nowe miejsce II urodzin - wystarczy miejsca dla wszystkich :good:

Byłem, wróciłem i jest MEGA :good:

Pogadane, ponegocjowane, poustalane - osobiście jestem zadowolony, mam nadzieje, że Wy też będziecie :good:

Ps. Kierowniczka wcale nie jest młoda i wcale nie jest ładna :gwizdanie:

Opublikowano

chyba chodziło ci o pamiętliwego :polew: :polew: :polew:

zamknij się :polew:

ktoś cię musi nauczyć kultury i poprawnej polszczyzny :polew: :polew: :polew::decayed:

UWAGA!!! Mamy nowe miejsce II urodzin - wystarczy miejsca dla wszystkich :good:

Byłem, wróciłem i jest MEGA :good:

Pogadane, ponegocjowane, poustalane - osobiście jestem zadowolony, mam nadzieje, że Wy też będziecie :good:

Ps. Kierowniczka wcale nie jest młoda i wcale nie jest ładna :gwizdanie:

masz jej foto? :gwizdanie:

Opublikowano
:kox: Zerkam to co chwilkę w przerwach między pracą i fajnie tu jak zawsze... :kox:
Opublikowano

:kox: Zerkam to co chwilkę w przerwach między pracą i fajnie tu jak zawsze... :kox:

nie podlizuj się tylko pochwal się co to kupiłeś :naughty:

bo już nawet szperałem w Twoim temacie z B7 :>

Opublikowano

:kox: Zerkam to co chwilkę w przerwach między pracą i fajnie tu jak zawsze... :kox:

nie podlizuj się tylko pochwal się co to kupiłeś :naughty:

bo już nawet szperałem w Twoim temacie z B7 :>

:tongue4: :tongue4: Nie powiem... :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

:kox: Zerkam to co chwilkę w przerwach między pracą i fajnie tu jak zawsze... :kox:

siemka pracuś :hi:

nic niemów Puckowi :decayed:

Opublikowano

:kox: Zerkam to co chwilkę w przerwach między pracą i fajnie tu jak zawsze... :kox:

nie podlizuj się tylko pochwal się co to kupiłeś :naughty:

bo już nawet szperałem w Twoim temacie z B7 :>

:tongue4: :tongue4: Nie powiem... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

a kiedy się pochwalisz? kiedy montaż? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.