Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

no to widze obydwoje mamy fajny dzien, patrz co mnie dzis spotkalo

81e9030ec6862c9cmed.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

no to widze obydwoje mamy fajny dzien, patrz co mnie dzis spotkalo

81e9030ec6862c9cmed.jpg

jakaś przyczyna? czy zerwał sie ze starości ?
Opublikowano

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

no to widze obydwoje mamy fajny dzien, patrz co mnie dzis spotkalo

81e9030ec6862c9cmed.jpg

jakaś przyczyna? czy zerwał sie ze starości ?

jesli chodzi o przyczyne to domyslam sie co to ale auto aktualnie stoi w serwisie Sopa (do 21 mają urlop). ze starosci raczej sie nie zerwal bo 11 tys km temu byl wymieniany caly rozrzad i ten pasek rowniez. ciekawe co na to w poniedzialek pan Jan Sopa powie

Opublikowano
  • Autor

chyba lutego :wink4: , no ale ciekawe, może stary napinacz , albo kamyk wpadł :mysli:

Opublikowano
chyba lutego

juz poprawilem, mialo byc ze do 21 mają urlop :>

Opublikowano

f*ck dziś wszystko mi się psuje.

:wallbash: :wallbash:

jeszcze tv mi się spalił

dziś ide sie upić w trupa

Opublikowano

f*ck dziś wszystko mi się psuje.

:wallbash: :wallbash:

jeszcze tv mi się spalił

dziś ide sie upić w trupa

no to rzeczywiscie ci sie pierdzieli ;(

Opublikowano

a-rek no nie zazdroszcze

mam nadzieje że u mnie się tak źle nie skończy :shocked:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 17:34_________________________________________________

f*ck dziś wszystko mi się psuje.

:wallbash: :wallbash:

jeszcze tv mi się spalił

dziś ide sie upić w trupa

no to rzeczywiscie cie pierdzieli ;(

przychodze do domu pstryk power a tu nie działa :wallbash:

boje się otworzyć lodówkę

Opublikowano
  • Autor

robi ktoś coś dziś gdzieś ? :chytry:

Opublikowano

Ja robię! Idę do pracy na 20tą! :naughty::wink4:

Opublikowano

Ja robię! Idę do pracy na 20tą! :naughty::wink4:

:polew:

ja podobnie, ale na 22 :>

Opublikowano
  • Autor
:rolleyes:
Opublikowano

a-rek no nie zazdroszcze

mam nadzieje że u mnie się tak źle nie skończy :shocked:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 17:34_________________________________________________

f*ck dziś wszystko mi się psuje.

:wallbash: :wallbash:

jeszcze tv mi się spalił

dziś ide sie upić w trupa

no to rzeczywiscie cie pierdzieli ;(

przychodze do domu pstryk power a tu nie działa :wallbash:

boje się otworzyć lodówkę

może z tego nerwa od 2,5 się naelektryzowałeś i wszystko rozpieprzasz,

ochłoń :good:

Opublikowano

:rolleyes:

więc keżorek, nic innego Ci nie pozostaje jak odwiedzić "chudego" i udać się do czekolady :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:rolleyes:

więc keżorek, nic innego Ci nie pozostaje jak odwiedzić "chudego" i udać się do czekolady :gwizdanie:

hehe , On pewnie w piątek do czekolady nie pójdzie :gwizdanie:
Opublikowano

:rolleyes:

więc keżorek, nic innego Ci nie pozostaje jak odwiedzić "chudego" i udać się do czekolady :gwizdanie:

hehe , On pewnie w piątek do czekolady nie pójdzie :gwizdanie:

nie ta muza? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

a ja wrócił z pracy , byłem blisko Kanara :naughty:

keżor a co wlałbyś co ? hmm ja jutro ide na urodziny do ziomka, robi w city rocku :>

Opublikowano
  • Autor

:rolleyes:

więc keżorek, nic innego Ci nie pozostaje jak odwiedzić "chudego" i udać się do czekolady :gwizdanie:

hehe , On pewnie w piątek do czekolady nie pójdzie :gwizdanie:

nie ta muza? :gwizdanie:

panny nie piją za darmo :tongue4:

:hi:

a ja wrócił z pracy , byłem blisko Kanara :naughty:

keżor a co wlałbyś co ? hmm ja jutro ide na urodziny do ziomka, robi w city rocku :>

no coś tam bym porobił , wkońcu piątek :kox:
Opublikowano

gdyby nie to, że jutro prawdopodobnie bedę miał K.O to bym dziś wyskoczył ale 2 razy pod rząd K.O....nie te lata keżor....nie te lata :polew:

Opublikowano

a ja jutro do roboty, więc dzisiaj nic nie robie :disgust:

Miszka, jak będziesz w city rocku to wpadne tam pod koniec imprezy z aparatem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.