Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pracowałem kiedyś po 14 godzin :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dOBRY! Ja już powoli kończę zmianę i do domku. :kox:

:hi:

Akjam, o ile dobrze pamiętam to poszedłeś do pracy na 20:00...a teraz piszesz że powoli kończysz...

czy Ty pracujesz w burdelu? :polew:

No wszystko byś chciał wiedzieć... :wink4:

noooo bo to jakaś nie normalna praca jak walisz tyle godzin :gwizdanie:

Zwykła 12ka z przerwą na spanie... :gwizdanie:

zwykła to jest zmiana 8 godzinna :)

nie no nie będę więcej wypytywał :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 06:48_________________________________________________

Pracowałem kiedyś po 14 godzin :wallbash:

też miałem tą przyjemność, za śmieszne pieniądze, jak się zwalniałem to szef się dziwił dlaczego, kiedy mu powiedziałem że mam dość pracy w nadgodzinach to się zdziwił że pracuję nadgodziny :blink:

ogólnie robota była porażką, ale fakt faktem, miałem lajtową robotkę i nikt mnie nie pilnował

Opublikowano

8 godzin w pracy to za dużo a co dopiero powyżej tego :kwasny:

Opublikowano

8 godzin w pracy to za dużo a co dopiero powyżej tego :kwasny:

:naughty:

ja jakoś wytrzymuje, wtedy robiłem miesięcznie 50 nadgodzin :gwizdanie:

Opublikowano

8 godzin w pracy to za dużo a co dopiero powyżej tego :kwasny:

:naughty:

ja jakoś wytrzymuje, wtedy robiłem miesięcznie 50 nadgodzin :gwizdanie:

Nie jest źle a jak są nadgodzinki to też jest dobrze! :kox:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

ranny ptaszek? :polew:

Opublikowano
:hi: Stanley do pracy dziś idzie :tongue4:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

:bry: [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 07:41_________________________________________________ale to forum cos muli...[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 07:44_________________________________________________a w dodatku widze ze tyle sie dzieje :gwizdanie:

nie ma co ide z psem i na egzamin :P

Opublikowano

siedze w tej jeb***anej robocie :disgust:

pogoda do d*py, do końca szychty daleko, do domu daleko :disgust:

nic tylko dziś trzeba będzie zrobić cięcie i pospamować wieczorem na forum ( w barku stoi 0,7l, z szafki wyciągne lusterko i będzie ogień) :kox:

chyba że ktoś mnie odwiedzi :gwizdanie:

Opublikowano

siedze w tej jeb***anej robocie :disgust:

pogoda do d*py, do końca szychty daleko, do domu daleko :disgust:

nic tylko dziś trzeba będzie zrobić cięcie i pospamować wieczorem na forum ( w barku stoi 0,7l, z szafki wyciągne lusterko i będzie ogień) :kox:

chyba że ktoś mnie odwiedzi :gwizdanie:

:hi:

no ja będę blisko :gwizdanie:

mógłbym się wyrwać z tych urodzin ale nie wróżę dobrze późniejszego powrotu, choć i tak będzie ciężko ale Stanley jak będziesz patrzył w lustro zawsze możesz pomyśleć, że to ja się w nim odbijam

:polew:

Opublikowano

siedze w tej jeb***anej robocie :disgust:

pogoda do d*py, do końca szychty daleko, do domu daleko :disgust:

nic tylko dziś trzeba będzie zrobić cięcie i pospamować wieczorem na forum ( w barku stoi 0,7l, z szafki wyciągne lusterko i będzie ogień) :kox:

chyba że ktoś mnie odwiedzi :gwizdanie:

:hi:

no ja będę blisko :gwizdanie:

mógłbym się wyrwać z tych urodzin ale nie wróżę dobrze późniejszego powrotu, choć i tak będzie ciężko ale Stanley jak będziesz patrzył w lustro zawsze możesz pomyśleć, że to ja się w nim odbijam

:polew:

chyba wpadne dziś do city rocka :decayed:

Opublikowano
:hi: siemano katowiczanie :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: siemano katowiczanie :gwizdanie:

siema geju

Opublikowano

:hi: siemano katowiczanie :gwizdanie:

siema geju

:ssij: zaden gej ze mnie nie widzisz jaki mam kolor pacanie :decayed:

Opublikowano

:hi: siemano katowiczanie :gwizdanie:

siema geju

:ssij: zaden gej ze mnie nie widzisz jaki mam kolor pacanie :decayed:

:gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

to forum już nie chodzi, ono się ledwo turla :disgust:

ładuje się tak, ze przypomniały mi sie czau jak miałem modem i neta z TP :wallbash:

Opublikowano

to forum już nie chodzi, ono się ledwo turla :disgust:

ładuje się tak, ze przypomniały mi sie czau jak miałem modem i neta z TP :wallbash:

A raczej jak NK :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.