Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie mam po co wpadać jak nie m kto stawiać :kox:

Postaram sie urwać wcześniej z roboty i wkońcu waś odwiedzić ;d

Chce obgadać sprawe felg;p bo problemos dużos madafakos ;]

kolego niesłuchaj ich oni ciągle piją :gwizdanie:

a co do maca to wystarcza kupony rabatyowe :naughty: i już wsazyscy będą cie lubieć :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To nie mam po co wpadać jak nie m kto stawiać :kox:

Postaram sie urwać wcześniej z roboty i wkońcu waś odwiedzić ;d

Chce obgadać sprawe felg;p bo problemos dużos madafakos ;]

kolego niesłuchaj ich oni ciągle piją :gwizdanie:

a co do maca to wystarcza kupony rabatyowe :naughty: i już wsazyscy będą cie lubieć :polew: :polew:

oko co ty chrzanisz przecież tu nikt nie pije :gwizdanie:

Opublikowano

To nie mam po co wpadać jak nie m kto stawiać :kox:

Postaram sie urwać wcześniej z roboty i wkońcu waś odwiedzić ;d

Chce obgadać sprawe felg;p bo problemos dużos madafakos ;]

kolego niesłuchaj ich oni ciągle piją :gwizdanie:

a co do maca to wystarcza kupony rabatyowe :naughty: i już wsazyscy będą cie lubieć :polew: :polew:

oko co ty chrzanisz przecież tu nikt nie pije :gwizdanie:

dokładnie, _oko1234- chyba jeszcze Cię trzyma :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

To nie mam po co wpadać jak nie m kto stawiać :kox:

Postaram sie urwać wcześniej z roboty i wkońcu waś odwiedzić ;d

Chce obgadać sprawe felg;p bo problemos dużos madafakos ;]

kolego niesłuchaj ich oni ciągle piją :gwizdanie:

a co do maca to wystarcza kupony rabatyowe :naughty: i już wsazyscy będą cie lubieć :polew: :polew:

oko co ty chrzanisz przecież tu nikt nie pije :gwizdanie:

Ja abstynent ;d Do tego kuponów chyba mam jeszcze pare ;d

Opublikowano

a ja w robocie :wallbash:

Opublikowano

co słychać

muszę do garażu iść ale się boje :wallbash: :wallbash:

To nie mam po co wpadać jak nie m kto stawiać :kox:

Postaram sie urwać wcześniej z roboty i wkońcu waś odwiedzić ;d

Chce obgadać sprawe felg;p bo problemos dużos madafakos ;]

kolego niesłuchaj ich oni ciągle piją :gwizdanie:

a co do maca to wystarcza kupony rabatyowe :naughty: i już wsazyscy będą cie lubieć :polew: :polew:

oko co ty chrzanisz przecież tu nikt nie pije :gwizdanie:

heheh no może dziś jeszcze nie :gwizdanie:

ja zacząłem więcej pić jak siedze na forum :kox:

Opublikowano

a ja w robocie :wallbash:

Ja również kibluje ;]

Opublikowano

To nie mam po co wpadać jak nie m kto stawiać :kox:

Postaram sie urwać wcześniej z roboty i wkońcu waś odwiedzić ;d

Chce obgadać sprawe felg;p bo problemos dużos madafakos ;]

kolego niesłuchaj ich oni ciągle piją :gwizdanie:

a co do maca to wystarcza kupony rabatyowe :naughty: i już wsazyscy będą cie lubieć :polew: :polew:

oko co ty chrzanisz przecież tu nikt nie pije :gwizdanie:

dokładnie, _oko1234- chyba jeszcze Cię trzyma :gwizdanie: :tongue4:

heheh nom mam deliktny ból głowy po poiątkowym muzycznym wieczorze na forum :polew:

Opublikowano

a ja w robocie :wallbash:

a ja nie :tongue4:

Opublikowano

musiałem niestety podjechac do Kato ale 2h i spierdalam stąd [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 12:14_________________________________________________diman zmień ten awatar bo monitor cały mam już brudny :gwizdanie:

Opublikowano

musiałem niestety podjechac do Kato ale 2h i spie***m stąd [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 12:14_________________________________________________diman zmień ten awatar bo monitor cały mam już brudny :gwizdanie:

nie ma szans na zmiane bo jest :kox: :kox: :tongue4:

Opublikowano

musiałem niestety podjechac do Kato ale 2h i spie***m stąd [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 12:14_________________________________________________diman zmień ten awatar bo monitor cały mam już brudny :gwizdanie:

nie słuchaj go bo ja tylko dla tego sie tu pojawiam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ta szkoła mnie wykańcza :confused4: dzisiaj wykładowca niedojechał więc kolejne zajęcia mam dopiero na 16 to sobie do domu przyjechałem na obiada, a najlepsze jest że jutro mam jechać do krk na zaliczenie z jeb*nej chemi :( czyli przedupcone ;(

Opublikowano

ta szkoła mnie wykańcza :confused4: dzisiaj wykładowca niedojechał więc kolejne zajęcia mam dopiero na 16 to sobie do domu przyjechałem na obiada, a najlepsze jest że jutro mam jechać do krk na zaliczenie z jeb*nej chemi :( czyli przedupcone ;(

czyli znowu K.O. :tongue4:

Opublikowano

ta szkoła mnie wykańcza :confused4: dzisiaj wykładowca niedojechał więc kolejne zajęcia mam dopiero na 16 to sobie do domu przyjechałem na obiada, a najlepsze jest że jutro mam jechać do krk na zaliczenie z jeb*nej chemi :( czyli przedupcone ;(

no to nie ciekawie :confused4:

Opublikowano

ta szkoła mnie wykańcza :confused4: dzisiaj wykładowca niedojechał więc kolejne zajęcia mam dopiero na 16 to sobie do domu przyjechałem na obiada, a najlepsze jest że jutro mam jechać do krk na zaliczenie z jeb*nej chemi :( czyli przedupcone ;(

czyli znowu K.O. :tongue4:

a ty od razu na mnie :confused4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wodzuniu widzę Cię, kiedy na spota zawiatsz ? czekasz pewnie aż się cieplej zrobi :mysli:

Opublikowano

siemka Wodzuniu dawno cię niewidziałem co słychać? kiedy zawitasz do nas? :decayed:

Opublikowano

Witajcie ...

To prawda ostatnio coś nie bardzo mam czas aby pojawić się na spocie, ale to z powodu mojej nowej pracy. Mam nadzieję że wkrótce wszystko sie ustabilizuje i dołacze do ekipy.

Opublikowano

Witajcie ...

To prawda ostatnio coś nie bardzo mam czas aby pojawić się na spocie, ale to z powodu mojej nowej pracy. Mam nadzieję że wkrótce wszystko sie ustabilizuje i dołacze do ekipy.

:good: czekamy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.