Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łeee już myslalem ze mam rywali do gry :D Ale do 1000 moge pomóc ;d

:wink4: jeszcze na tematy gier nieschodziliśmy za bardzo ehehe u nas przeważa inny temat ... :gwizdanie: niektórzy wiedzą o czym mówię :naughty:

miłe pogawędki nocą :gwizdanie: :kox:

łeee już myslalem ze mam rywali do gry :D Ale do 1000 moge pomóc ;d

:wink4: jeszcze na tematy gier nieschodziliśmy za bardzo ehehe u nas przeważa inny temat ... :gwizdanie: niektórzy wiedzą o czym mówię :naughty:

Oczywiście samochody... :gwizdanie: :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

hehehh ale tylko te sportowe :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale mi się po tej saunie pić chce :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

heh no w takim tepie to 1000 bedzie w środe :gwizdanie:najpóźniej

no chyba że wiesz co się stanie :gwizdanie: to i dzisiaj by było

:drunk:

:polew: :polew: :polew:

Oko i jak tam byłeś u mechaniora?

diagnoze już mam pasek na alternatorze ;(

jutro zakup części i zastanawiam się co wymienoć przy okazji :mysli:

a ty fure już odebrałeś??

Opublikowano

panowie, przyznam szczerze, że żarcie z maka chyba uzaleznia :blink:, odczuwam olbrzymią chęc na jakiegos bigmaka, cheesburgera itd :mysli:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:25_________________________________________________

heh no w takim tepie to 1000 bedzie w środe :gwizdanie:najpóźniej

no chyba że wiesz co się stanie :gwizdanie: to i dzisiaj by było

:drunk:

:polew: :polew: :polew:

Oko i jak tam byłeś u mechaniora?

diagnoze już mam pasek na alternatorze ;(

jutro zakup części i zastanawiam się co wymienoć przy okazji :mysli:

a ty fure już odebrałeś??

gdzie kupujesz części ?

Opublikowano

ale mi się po tej saunie pić chce :gwizdanie: :kox:

uuuu w saunie się było :gwizdanie:

strefa nagości :naughty:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:26_________________________________________________

panowie, przyznam szczerze, że żarcie z maka chyba uzaleznia :blink:, odczuwam olbrzymią chęc na jakiegos bigmaka, cheesburgera itd :mysli:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:25_________________________________________________

heh no w takim tepie to 1000 bedzie w środe :gwizdanie:najpóźniej

no chyba że wiesz co się stanie :gwizdanie: to i dzisiaj by było

:drunk:

:polew: :polew: :polew:

Oko i jak tam byłeś u mechaniora?

diagnoze już mam pasek na alternatorze ;(

jutro zakup części i zastanawiam się co wymienoć przy okazji :mysli:

a ty fure już odebrałeś??

gdzie kupujesz części ?

Właąśnie miałem wysyłać wiad. do tomka :cool1:

Opublikowano

ale mi się po tej saunie pić chce :gwizdanie: :kox:

hehe... :gwizdanie:

no to ten tego no na sportowo:

70-sexmocni

Opublikowano

ale mi się po tej saunie pić chce :gwizdanie: :kox:

hehe... :gwizdanie:

no to ten tego no na sportowo:

70-sexmocni

[/color]pt]heheheh 1000[/color]

Opublikowano

a ty fure już odebrałeś??

tak odebrałem widzę że nie nadrobiłeś dzisiejszego spamu :thumbdown::tongue4:

Opublikowano

hehe... :gwizdanie:

no to ten tego no na sportowo:

70-sexmocni

Wreszcie coś na temat! :good::kox:
Opublikowano

ja tez biorę od Tomka :good:

leci Uwaga Pirat - zaraz będą łapać jakiegoś hardcorowca w Audi

Ten program mi dźwiga ciśnienie, bo łapią ludzi którzy jadą autostradą 150km/h i do tego te głupie ich komentarze, np. przepis jest przepisem itd

Tam gdzie jezdzę na basen jeszcze nikogo w saunie nie widziałem :gwizdanie:

Opublikowano

Fajna sauna :polew:

Opublikowano

a ty fure już odebrałeś??

tak odebrałem widzę że nie nadrobiłeś dzisiejszego spamu :thumbdown::tongue4:

jak wskakuje to nie przeglądam wstecz brak czasu ;(

Opublikowano

moze to kotlownia :decayed: a nie sauna :polew:

Opublikowano

a ty fure już odebrałeś??

tak odebrałem widzę że nie nadrobiłeś dzisiejszego spamu :thumbdown::tongue4:

jak wskakuje to nie przeglądam wstecz brak czasu ;(

To popraw się oko! :naughty::wink4:
Opublikowano

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

Opublikowano

a ty fure już odebrałeś??

tak odebrałem widzę że nie nadrobiłeś dzisiejszego spamu :thumbdown::tongue4:

jak wskakuje to nie przeglądam wstecz brak czasu ;(

To popraw się oko! :naughty::wink4:

si senior :tongue4:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:35_________________________________________________

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

idiota

Opublikowano

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

Oj stanley nie mów, że nigdy tak nie leciałeś... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dobrze że my z Keżorem dzisiaj powolusiu jechaliśmy i wogóle przepisowo :gwizdanie:

Opublikowano

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dobrze że my z Keżorem dzisiaj powolusiu jechaliśmy i wogóle przepisowo :gwizdanie:

Chciałbym to widzieć... :cool1:
Opublikowano

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

Oj stanley nie mów, że nigdy tak nie leciałeś... :gwizdanie: :wink4:

leciałem, ale przez czerowne nie przejezdzam :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.