Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

Oj stanley nie mów, że nigdy tak nie leciałeś... :gwizdanie: :wink4:

leciałem, ale przez czerowne nie przejezdzam :decayed:

Bo pewnie nie zauważyłeś... :wink4: :wink4: :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na czerwonym ile 500zl?? :(

Opublikowano

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dobrze że my z Keżorem dzisiaj powolusiu jechaliśmy i wogóle przepisowo :gwizdanie:

Chciałbym to widzieć... :cool1:

pewnie jak jechaliście to była jedna, wielka dzicz :gwizdanie:

Opublikowano

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dobrze że my z Keżorem dzisiaj powolusiu jechaliśmy i wogóle przepisowo :gwizdanie:

trochę nadrobiłem spamu już mnie nie zwiedziesz :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

na czerwonym ile 500zl?? :(

no chyba 500zł :gwizdanie:

Opublikowano

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dobrze że my z Keżorem dzisiaj powolusiu jechaliśmy i wogóle przepisowo :gwizdanie:

Chciałbym to widzieć... :cool1:

pewnie jak jechaliście to była jedna, wielka dzicz :gwizdanie:

jak zwykle pewnie walka o metr :kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:42_________________________________________________

na czerwonym ile 500zl?? :(

no chyba 500zł :gwizdanie:

napewno dużo :gwizdanie:

_

Opublikowano

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dobrze że my z Keżorem dzisiaj powolusiu jechaliśmy i wogóle przepisowo :gwizdanie:

Chciałbym to widzieć... :cool1:

pewnie jak jechaliście to była jedna, wielka dzicz :gwizdanie:

na poczatku bo później musiałem zwolnić bo sprysków niemam a szyby masakra wiesz mokra droga i mało co widziałem :disgust:

co za ciu*l 120km/h na 60-tce i przeszedł na czerownym świetle-> debil ( 16pkt- 1000zł) hehehe :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dobrze że my z Keżorem dzisiaj powolusiu jechaliśmy i wogóle przepisowo :gwizdanie:

trochę nadrobiłem spamu już mnie nie zwiedziesz :naughty:

:polew: :polew:

ciiii :gwizdanie:

Opublikowano

Kiedyś podciągnąłe bmw 530 u nas na ograniczeniu do 50 jak go zatrzymywali to miał ze 160 km/h cwaniak :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, to jak naprawdę fajnie mruczy, to juz nowego audio nie potrzebujesz :decayed:

Opublikowano

Kędzior, to jak naprawdę fajnie mruczy, to juz nowego audio nie potrzebujesz :decayed:

ja też jestem cholr..nie ciekaw efektów dźwiękowych

Opublikowano

Panowie bedzie jutro na spocie ktos mial kompa i kabelek :wink4:

Opublikowano

Kędzior, to jak naprawdę fajnie mruczy, to juz nowego audio nie potrzebujesz :decayed:

ja też jestem cholr..nie ciekaw efektów dźwiękowych

:decayed: powiem ci że jestem zaje*iście zadowolony jest tak właśnie jak chciałem, niewiem jak to zrobił baq no ale mu się udało :>

to niebęde wam mówił ile lecieliśmy z Keżorem na ograniczeniu do 30 :gwizdanie:

po jeździe z Keżorem muszę mieć dobre audio hehe BASS to podstawa :polew:

Opublikowano

Kędzior, to jak naprawdę fajnie mruczy, to juz nowego audio nie potrzebujesz :decayed:

ja też jestem cholr..nie ciekaw efektów dźwiękowych

:decayed: powiem ci że jestem zaje*iście zadowolony jest tak właśnie jak chciałem, niewiem jak to zrobił baq no ale mu się udało :>

to niebęde wam mówił ile lecieliśmy z Keżorem na ograniczeniu do 30 :gwizdanie:

na 30 i pokonując garby zwal :tongue4:niające ? :mysli:

Opublikowano

a 30 i pokonując garby zwal :tongue4:niające ? :mysli

zastanawia mnie jakiej cyferki brakuje z przodu :mysli:

Opublikowano

Nosi mnie ... na jakaś dyskę bym skoczył albo imprę :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kędzior, to jak naprawdę fajnie mruczy, to juz nowego audio nie potrzebujesz :decayed:

ja też jestem cholr..nie ciekaw efektów dźwiękowych

:decayed: powiem ci że jestem zaje*iście zadowolony jest tak właśnie jak chciałem, niewiem jak to zrobił baq no ale mu się udało :>

to niebęde wam mówił ile lecieliśmy z Keżorem na ograniczeniu do 30 :gwizdanie:

na 30 i pokonując garby zwal :tongue4:niające ? :mysli:

hehe garbów na szczęścię niebyło :decayed: ale zapiepszamy z Keżorem a raczej to on zapiepsza bo to była strona jak jechaliśmy po auto a tu nagle ograniczenie do 30 :shocked: przez 300m i później brak ograniczenia... :polew:

ale bujaka u Keżora wymiata :decayed:

Opublikowano

Nosi mnie ... na jakaś dyskę bym skoczył albo imprę :naughty: :naughty: :naughty:

heheh w poniedziałek :no:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:53_________________________________________________

Kędzior, to jak naprawdę fajnie mruczy, to juz nowego audio nie potrzebujesz :decayed:

ja też jestem cholr..nie ciekaw efektów dźwiękowych

:decayed: powiem ci że jestem zaje*iście zadowolony jest tak właśnie jak chciałem, niewiem jak to zrobił baq no ale mu się udało :>

to niebęde wam mówił ile lecieliśmy z Keżorem na ograniczeniu do 30 :gwizdanie:

na 30 i pokonując garby zwal :tongue4:niające ? :mysli:

hehe garbów na szczęścię niebyło :decayed: ale zapiepszamy z Keżorem a raczej to on zapiepsza bo to była strona jak jechaliśmy po auto a tu nagle ograniczenie do 30 :shocked: przez 300m i później brak ograniczenia... :polew:

ale bujaka u Keżora wymiata :decayed:

Serial Polskie Drogi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nosi mnie ... na jakaś dyskę bym skoczył albo imprę :naughty: :naughty: :naughty:

nie podsycaj tłumu :cool1: wiesz że takie coś w środku tyg się może źle skończyć :>

panowie co byście powiedzieli jak byśmy tą impreze z 6.03 przenieśli na tą sobotę ? :gwizdanie:

Opublikowano

Nosi mnie ... na jakaś dyskę bym skoczył albo imprę :naughty: :naughty: :naughty:

nie podsycaj tłumu :cool1: wiesz że takie coś w środku tyg się może źle skończyć :>

panowie co byście powiedzieli jak byśmy tą impreze z 6.03 przenieśli na tą sobotę ? :gwizdanie:

ja muszę w środę do czekolady skoczyć bo umrę :wink4:
Opublikowano

Nosi mnie ... na jakaś dyskę bym skoczył albo imprę :naughty: :naughty: :naughty:

nie podsycaj tłumu :cool1: wiesz że takie coś w środku tyg się może źle skończyć :>

panowie co byście powiedzieli jak byśmy tą impreze z 6.03 przenieśli na tą sobotę ? :gwizdanie:

heheheh ja niezła propozycja :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.