Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Jastrzębiu nie ma źle... :wink4:

buhehehe niewytrzymałem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:54_________________________________________________

wróciłem , jak dla mnie impra może być teraz w sobote :wink4:

Krolu , ja też bym poszedł podu.. tańczyć :decayed:

Kędziora fura ku***a ROBI MIAZGE , tak sie napaliłem na wydech że hej :kox::slina: jak przeleciał jakieś 160kph to normalnie odgłos jakby motór jechał :jerk: też tak chce :slina:

a bo zapomniałem wrzucić 5biegu i dlatego tak werczała :gwizdanie:

:decayed: zrobimy tak samo , ale ja pojade Twoim to zobaczysz jak Ci suty staną :kox: normalnie , żyje tym wydechem i chyba w nocy nie zasne , już odkładam kasiore :kox:

iść do auta odpalić i zadzwonić do ciebie? :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Jastrzębiu nie ma źle... :wink4:

buhehehe niewytrzymałem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:54_________________________________________________

wróciłem , jak dla mnie impra może być teraz w sobote :wink4:

Krolu , ja też bym poszedł podu.. tańczyć :decayed:

Kędziora fura ku***a ROBI MIAZGE , tak sie napaliłem na wydech że hej :kox::slina: jak przeleciał jakieś 160kph to normalnie odgłos jakby motór jechał :jerk: też tak chce :slina:

a bo zapomniałem wrzucić 5biegu i dlatego tak werczała :gwizdanie:

:decayed: zrobimy tak samo , ale ja pojade Twoim to zobaczysz jak Ci suty staną :kox: normalnie , żyje tym wydechem i chyba w nocy nie zasne , już odkładam kasiore :kox:

iść do auta odpalić i zadzwonić do ciebie? :tongue4:

nagraj filmik i wrzuc na youwydech.pl

Opublikowano

W Jastrzębiu nie ma źle... :wink4:

buhehehe niewytrzymałem :polew: :polew: :polew:

No co się śmiejesz? :decayed: Ja mówię zupełnie poważnie. :gwizdanie: W porównaniu z Bielskiem czy Katowicami, bo o jakiś wioskach nie mówię, to na serio nie jest źle. :no:

Opublikowano
  • Autor

W Jastrzębiu nie ma źle... :wink4:

buhehehe niewytrzymałem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:54_________________________________________________

wróciłem , jak dla mnie impra może być teraz w sobote :wink4:

Krolu , ja też bym poszedł podu.. tańczyć :decayed:

Kędziora fura ku***a ROBI MIAZGE , tak sie napaliłem na wydech że hej :kox::slina: jak przeleciał jakieś 160kph to normalnie odgłos jakby motór jechał :jerk: też tak chce :slina:

a bo zapomniałem wrzucić 5biegu i dlatego tak werczała :gwizdanie:

:decayed: zrobimy tak samo , ale ja pojade Twoim to zobaczysz jak Ci suty staną :kox: normalnie , żyje tym wydechem i chyba w nocy nie zasne , już odkładam kasiore :kox:

iść do auta odpalić i zadzwonić do ciebie? :tongue4:

nagraj filmik i wrzuc na youwydech.pl

niesądze , żeby filmik to odał , no chyba że CZY DE :kox:
Opublikowano

nagraj filmik i wrzuc na youwydech.pl

koszt jednego filmiku 50zł :gwizdanie:

muszę teraz zbierać na jakieś audio :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W Jastrzębiu nie ma źle... :wink4:

buhehehe niewytrzymałem :polew: :polew: :polew:

No co się śmiejesz? :decayed: Ja mówię zupełnie poważnie. :gwizdanie: W porównaniu z Bielskiem czy Katowicami, bo o jakiś wioskach nie mówię, to na serio nie jest źle. :no:

w katowicach jest spoko , znam wszystkie dziury , nierówności , kamyki , studzienki itp :) także jeżdże komfortowo :polew:
Opublikowano

W Jastrzębiu nie ma źle... :wink4:

buhehehe niewytrzymałem :polew: :polew: :polew:

No co się śmiejesz? :decayed: Ja mówię zupełnie poważnie. :gwizdanie: W porównaniu z Bielskiem czy Katowicami, bo o jakiś wioskach nie mówię, to na serio nie jest źle. :no:

w jastrzebiu niezapomne jak tam w ubiegłym roku koło mostu jak wyjeżdzałem wyskoczyłem roomsterem to 4 koła miałem w powietrzu chba taka mulda była :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

niesądze , żeby filmik to odał , no chyba że CZY DE :kox:

też tak sądzę musiał by być dobry dyktafonik :> bo tak to by było słychać pierdzenie

Opublikowano
  • Autor

ja poprosze BAQu o takiego wydecha http://vimeo.com/8520271 :evil: ale by była masakra :decayed:

Opublikowano

nagraj filmik i wrzuc na youwydech.pl

koszt jednego filmiku 50zł :gwizdanie:

muszę teraz zbierać na jakieś audio :decayed:

hehe no to niezle cie musiał skasowac :gwizdanie:

Ty górnik zbierasz na audio :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

ja poprosze BAQu o takiego wydecha http://vimeo.com/8520271 :evil: ale by była masakra :decayed:

Czym robimy dziurę w dachu?! :naughty:

Opublikowano

jedno co mi się nie podoba to to że niemam takiego klangu na tym filtrze ITG :confused4: KN dawał zajeb*sty klang, przymierzę chyba KN spowrotem :gwizdanie:

Opublikowano

Chwilkę mnie nie było a tu takie bzdury... :wink4::tongue4::wink4::tongue4::wink4::polew: :polew:

Opublikowano

ja poprosze BAQu o takiego wydecha http://vimeo.com/8520271 :evil: ale by była masakra :decayed:

Czym robimy dziurę w dachu?! :naughty:

no jak czym szlifiera :polew:

Opublikowano
:hi: spamerzy. Ale się hujo..wo czuję ;(
Opublikowano

Bulczas jak tam po pracy zmęczony? koszulki mamy wysłane już :wink4:

Opublikowano

pełen respect na spoty byś nie mógł przyjeżdzać bo byś rurą haczył :polew: :polew:

Opublikowano

jedno co mi się nie podoba to to że niemam takiego klangu na tym filtrze ITG :confused4: KN dawał zajeb*sty klang, przymierzę chyba KN spowrotem :gwizdanie:

Wywal ten syf, bo jest dziurawy i brudny!

Jak już to sprzedaj ITG i kup nowy K&N (i dbaj o niego!)... :chytry:

Opublikowano

:hi: spamerzy. Ale się hujo..wo czuję ;(

:hi:
Opublikowano

ja poprosze BAQu o takiego wydecha http://vimeo.com/8520271 :evil: ale by była masakra :decayed:

Czym robimy dziurę w dachu?! :naughty:

no jak czym szlifiera :polew:

Ja bym to kilofem zrobił... Raz a porządnie - zapier... i już by było.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.