Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink4:

nie chce mieć za dużo spamu do nadrabiana, to będę Wam obrzydzał :tongue4:

heheh Stanley zobacz ile postów przybyło po Twoim obrzydliwym :gwizdanie:

lepiej zmień taktykę :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Weźmie mi ktoś ETKĘ dzisiaj :gwizdanie:

trzeba było mówić wcześniej bo mam ją na chacie :gwizdanie:

Teraz jakoś mi się przypomniało. To weź na spota a jak nie to jakoś podjadę po nią w tygodniu :gwizdanie:
Opublikowano

Weźmie mi ktoś ETKĘ dzisiaj :gwizdanie:

trzeba było mówić wcześniej bo mam ją na chacie :gwizdanie:

Teraz jakoś mi się przypomniało. To weź na spota a jak nie to jakoś podjadę po nią w tygodniu :gwizdanie:

nom ja mam tą płytkę od Krola-Dimana :tongue4:

Opublikowano

Weźmie mi ktoś ETKĘ dzisiaj :gwizdanie:

trzeba było mówić wcześniej bo mam ją na chacie :gwizdanie:

Teraz jakoś mi się przypomniało. To weź na spota a jak nie to jakoś podjadę po nią w tygodniu :gwizdanie:

nom ja mam tą płytkę od Krola-Dimana :tongue4:

to zrób jak masz wolny CD kopię jedną dla mnie :cool1:

bo ost. coraz częściej potrzebuje :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

Weźmie mi ktoś ETKĘ dzisiaj :gwizdanie:

trzeba było mówić wcześniej bo mam ją na chacie :gwizdanie:

Teraz jakoś mi się przypomniało. To weź na spota a jak nie to jakoś podjadę po nią w tygodniu :gwizdanie:

nom ja mam tą płytkę od Krola-Dimana :tongue4:

Luzik. Zbieram się powoli do roboty :confused4:
Opublikowano

Weźmie mi ktoś ETKĘ dzisiaj :gwizdanie:

trzeba było mówić wcześniej bo mam ją na chacie :gwizdanie:

Teraz jakoś mi się przypomniało. To weź na spota a jak nie to jakoś podjadę po nią w tygodniu :gwizdanie:

nom ja mam tą płytkę od Krola-Dimana :tongue4:

Luzik. Zbieram się powoli do roboty :confused4:

miłej pracy :hi:

Opublikowano

Wy też się weźcie za robotę a nie spamować mi tu :gwizdanie: Kędzior do książek :naughty:

Opublikowano

mi też możesz wypalić ETKE, może poszukam pracy w Audi :naughty:

Opublikowano

Wy też się weźcie za robotę a nie spamować mi tu :gwizdanie: Kędzior do książek :naughty:

nom właśnie idę :(

narka

Opublikowano

Wy też się weźcie za robotę a nie spamować mi tu :gwizdanie: Kędzior do książek :naughty:

nom właśnie idę :(

narka

no to powodzenia :tongue4::wink4:

Opublikowano

Wy też się weźcie za robotę a nie spamować mi tu :gwizdanie: Kędzior do książek :naughty:

nom właśnie idę :(

narka

no to powodzenia :tongue4::wink4:

jakie postanowienie nie poznaje kolegi :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Wy też się weźcie za robotę a nie spamować mi tu :gwizdanie: Kędzior do książek :naughty:

nom właśnie idę :(

narka

no to powodzenia :tongue4::wink4:

jakie postanowienie nie poznaje kolegi :gwizdanie: :decayed:

pewnie jeszcze kręci się przy lodówce :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj niebędzie mnie na spocie :confused4: czuję się coraz gorzej :confused4: i na tą sobotę na imprezkę też się jednak niepiszę chyba że mi przejdzie :wallbash:

Opublikowano

dzisiaj niebędzie mnie na spocie :confused4: czuję się coraz gorzej :confused4: i na tą sobotę na imprezkę też się jednak niepiszę chyba że mi przejdzie :wallbash:

uuu.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 11:45_________________________________________________spadam do roboty :disgust:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siema pucku :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:bry: DO której siedzicie na parking ,albo inaczej o której przenosicie sie do mc'a ;p

Opublikowano

:hi:

:bry: DO której siedzicie na parking ,albo inaczej o której przenosicie sie do mc'a ;p

na maca przenosimy sie jak zaczyna każdemu być zimno :mysli: izaczynają sie już pierwsze odmorżenia :gwizdanie: :kox:

nie zdarzyło się jeszcze chyba żeby do restauracji złote łuki udało sie przenieść się przed 21 :decayed:

Opublikowano

:hi:

:bry: DO której siedzicie na parking ,albo inaczej o której przenosicie sie do mc'a ;p

na maca przenosimy sie jak zaczyna każdemu być zimno :mysli: izaczynają sie już pierwsze odmorżenia :gwizdanie: :kox:

nie zdarzyło się jeszcze chyba żeby do restauracji złote łuki udało sie przenieść się przed 21 :decayed:

Łokej, kur... dopiero byłem na myjce z autem i droga Bytom-Chorzów i nie widać różnicy przed stanem poprzednim... Przyjade ujebanym autem :F :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

:bry: DO której siedzicie na parking ,albo inaczej o której przenosicie sie do mc'a ;p

na maca przenosimy sie jak zaczyna każdemu być zimno :mysli: izaczynają sie już pierwsze odmorżenia :gwizdanie: :kox:

nie zdarzyło się jeszcze chyba żeby do restauracji złote łuki udało sie przenieść się przed 21 :decayed:

Łokej, kur... dopiero byłem na myjce z autem i droga Bytom-Chorzów i nie widać różnicy przed stanem poprzednim... Przyjade ujebanym autem :F :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

heheh no to pewnie jak większość :gwizdanie: brudasów :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.