Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeaaah niecałe 8secund do stówy :kox: zaraz wciepne filmiki :kox:

ale z bujakash czy bez :tongue4: dobry wynik :good:

hehe , już bez atrakcji , może by było mniej gdybym nie musiał sam telefonu trzymać :decayed:

lol no napewno :good: mówie że za niedługo objedziesz eSy :evil:

te chore niedomagające już bym objechał myśle :polew:

hehe takie to i ja bym może objechał :polew: :polew: :polew: ale musiały by być ostro padniete :kox:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 17:40_________________________________________________

aha , no i nie wyciągnąłem jeszcze tych dwóch letnich co przywiozłem na spot, do tego mam skrzynie i wymiarowy zapas :polew:

i pewnie byłeś jeszcze po obiedzie :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobra zaraz będzie film :evil:

Opublikowano

dobra zaraz będzie film :evil:

czekam :naughty:

Opublikowano

No Kjeżor :gwizdanie: :gwizdanie: simpatico ta twoja niuńka przyspiesza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tam gdzie sie obraz przy 160 przekrzywia tam był luk i musiałem odpuścić gazu :)

ide na obiad :>

Opublikowano

nom do 100 rakieta :good:

Opublikowano

prawie jak moja :wink4:

Opublikowano

prawie jak moja :wink4:

:decayed::cool1:

Opublikowano

ale juz jestem wyje**bany

nic tylko w domu otworzyć piwko, a póxniej spać :)

Opublikowano
  • Autor

rozwaliło mnie to :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rozwaliło mnie to :polew: :polew: :polew:

dałem sobie to na opis w gg :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 20:10_________________________________________________co to za cisza? :bicz2:

Opublikowano
  • Autor

rozwaliło mnie to :polew: :polew: :polew:

dałem sobie to na opis w gg :polew: :polew: :polew: :polew:

dobre co ? ja prawie z krzesła spadłem :polew: :polew: :polew:

a tu palenie gum w civicu :decayed:

Honda burnout fail[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 20:22_________________________________________________a zaraz powrzucam pare fajnych blondyn :kox:

Opublikowano

rozwaliło mnie to :polew: :polew: :polew:

dałem sobie to na opis w gg :polew: :polew: :polew: :polew:

dobre co ? ja prawie z krzesła spadłem :polew: :polew: :polew:

a tu palenie gum w civicu :decayed:

Honda burnout fail[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 20:22_________________________________________________a zaraz powrzucam pare fajnych blondyn :kox:

hehe takie życiowe bym powiedział hehe :polew: :polew: :polew:

honde widziałem hehe przypomniało mi się jak mój kuzynek "równał" opony w cytrynie ax :polew: :polew:

Opublikowano

Chłopaki z Hondy :polew:

i ten kolo na końcu psikający jakąś bitą śmietaną :polew:

Opublikowano

Chłopaki z Hondy :polew:

i ten kolo na końcu psikający jakąś bitą śmietaną :polew:

no organizacja pierwsza klasa hehehe [br]Dopisany: 24 Luty 2010, 20:34_________________________________________________podoba mnie sięto stare i dobre muzyka :evil:

http://www.youtube.com/watch?v=U3t4WKhyTXk&feature=related

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siemka Oko jak tam myszka? :polew: fura już gotowa? :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Witam mniejszosc z katowic :polew::hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.