Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja w ten odpadam raczej

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie to jak z tą sobotą?

jak z przyszłą sobotą?

:mysli:

trzeba już cos myśleć...

jak będę zdrów to czemu nie

a pijemy do odcięcia :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

czy kulturalnie 1 L na głowe???

:polew:

Opublikowano
czy kulturalnie 1 L na głowe???

chyba 1 m* na glowe :decayed:

*-metr

Opublikowano

panowie to jak z tą sobotą?

jak z przyszłą sobotą?

:mysli:

trzeba już cos myśleć...

jak będę zdrów to czemu nie

a pijemy do odcięcia :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

czy kulturalnie 1 L na głowe???

:polew:

się widzę rozbrykała owieczka :polew:

nom raczej oba chyba że mnie ze szkoły wyjębią to w nastepny będę mógł :polew:

Opublikowano

panowie to jak z tą sobotą?

jak z przyszłą sobotą?

:mysli:

trzeba już cos myśleć...

jak będę zdrów to czemu nie

a pijemy do odcięcia :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

czy kulturalnie 1 L na głowe???

:polew:

się widzę rozbrykała owieczka :polew:

nom raczej oba chyba że mnie ze szkoły wyjębią to w nastepny będę mógł :polew:

a mówiłem Ci, zalicz sobie wszystko wcześniej :polew:

to możemy przełożyć jeszcze tydz później :)

Opublikowano
czy kulturalnie 1 L na głowe???

chyba 1 m* na glowe :decayed:

*-metr

metr wódy no tylr to jeszcze nie wypiłem [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:50_________________________________________________

panowie to jak z tą sobotą?

jak z przyszłą sobotą?

:mysli:

trzeba już cos myśleć...

jak będę zdrów to czemu nie

a pijemy do odcięcia :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

czy kulturalnie 1 L na głowe???

:polew:

się widzę rozbrykała owieczka :polew:

nom raczej oba chyba że mnie ze szkoły wyjębią to w nastepny będę mógł :polew:

a mówiłem Ci, zalicz sobie wszystko wcześniej :polew:

to możemy przełożyć jeszcze tydz później :)

kędzior jest kolekcjonerem indeksów

no ile już masz pochwal się

Opublikowano

a mówiłem Ci, zalicz sobie wszystko wcześniej :polew:

to możemy przełożyć jeszcze tydz później :)

wydaje mi się że niema co przekładać niebędzie mnie no to trudno odbijemy sobie w bukowinie i w kolejne weekendy :wink4:

Opublikowano
czy kulturalnie 1 L na głowe???

chyba 1 m* na glowe :decayed:

*-metr

metr wódy no tylr to jeszcze nie wypiłem [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:50_________________________________________________

panowie to jak z tą sobotą?

jak z przyszłą sobotą?

:mysli:

trzeba już cos myśleć...

jak będę zdrów to czemu nie

a pijemy do odcięcia :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

czy kulturalnie 1 L na głowe???

:polew:

się widzę rozbrykała owieczka :polew:

nom raczej oba chyba że mnie ze szkoły wyjębią to w nastepny będę mógł :polew:

a mówiłem Ci, zalicz sobie wszystko wcześniej :polew:

to możemy przełożyć jeszcze tydz później :)

kędzior jest kolekcjonerem indeksów

no ile już masz pochwal się

ja mam 4 indeksy, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku :decayed:

Opublikowano

kędzior jest kolekcjonerem indeksów

no ile już masz pochwal się

kilka ale w tym mam przynajmniej coś napisanego a nawet zaliczenie hehe bo poprzednie nawet niebyły wypełnione :polew: :polew:

Opublikowano

a mówiłem Ci, zalicz sobie wszystko wcześniej :polew:

to możemy przełożyć jeszcze tydz później :)

wydaje mi się że niema co przekładać niebędzie mnie no to trudno odbijemy sobie w bukowinie i w kolejne weekendy :wink4:

ja myślę, że dasz radę wpaśc tego 06.03. tylko na chwilę, nie będziemy dużo pić :decayed:

Opublikowano

a mówiłem Ci, zalicz sobie wszystko wcześniej :polew:

to możemy przełożyć jeszcze tydz później :)

wydaje mi się że niema co przekładać niebędzie mnie no to trudno odbijemy sobie w bukowinie i w kolejne weekendy :wink4:

dasz nam w ramce swoje zdjęcie i postawimy na stoliku i będziemy myśleli że jesteś z nami

no tylko nie będziesz tyle gadał co zwykle

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Max pozatym dobre hobby to tanie hobby :

1267020448_by_chaves_500.jpg

Opublikowano

a mówiłem Ci, zalicz sobie wszystko wcześniej :polew:

to możemy przełożyć jeszcze tydz później :)

wydaje mi się że niema co przekładać niebędzie mnie no to trudno odbijemy sobie w bukowinie i w kolejne weekendy :wink4:

ja myślę, że dasz radę wpaśc tego 06.03. tylko na chwilę, nie będziemy dużo pić :decayed:

jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nie będziemy zawsze tak jest jedno piwko a potem nasz wynoszą

Opublikowano

dasz nam w ramce swoje zdjęcie i postawimy na stoliku i będziemy myśleli że jesteś z nami

no tylko nie będziesz tyle gadał co zwykle

:polew: :polew: :polew:

ja jestem spokojny mało mówny i wstydliwy :embarrassed::wink4:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:57_________________________________________________

ja myślę, że dasz radę wpaśc tego 06.03. tylko na chwilę, nie będziemy dużo pić :decayed:

chyba sam niewierzysz w to co napisałeś :decayed:

Opublikowano

Max pozatym dobre hobby to tanie hobby :

1267020448_by_chaves_500.jpg

nie o takie zdjęcie mi chodziło ale skoro innych nie masz :gwizdanie: :gwizdanie:

wielorybek jest fajny i tak jabardziej cię odzwierciedla :wink4:

a tak na poważnie gdzie robiłeś te zdjęcia???

bo napewno tego fotografa nie odwiedze :polew: :polew:

Opublikowano

dasz nam w ramce swoje zdjęcie i postawimy na stoliku i będziemy myśleli że jesteś z nami

no tylko nie będziesz tyle gadał co zwykle

:polew: :polew: :polew:

ja jestem spokojny mało mówny i wstydliwy :embarrassed::wink4:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:57_________________________________________________

ja myślę, że dasz radę wpaśc tego 06.03. tylko na chwilę, nie będziemy dużo pić :decayed:

chyba sam niewierzysz w to co napisałeś :decayed:

przecież ja też wpadnę tylko na chwilę :kox:

Opublikowano

:nuda: :nuda: :nuda: :nuda:

chba będę się zrywał ziomi bo już późno a rano znów na chipa trza zbierać

Opublikowano

a tak na poważnie gdzie robiłeś te zdjęcia???

bo napewno tego fotografa nie odwiedze :polew: :polew:

Stanley mi robił :polew: :polew: :polew:

przecież ja też wpadnę tylko na chwilę :kox:

wpadniesz na chwilę bo później cię wyniosą bo stracisz czucie w nóżkach :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:02_________________________________________________

:nuda: :nuda: :nuda: :nuda:

chba będę się zrywał ziomi bo już późno a rano znów na chipa trza zbierać

nie rób chipa bo mnei objedziesz :confused4: i z najmocniejszej a4 na katosach będę miał najsłabszą :angry:

Opublikowano

a tak na poważnie gdzie robiłeś te zdjęcia???

bo napewno tego fotografa nie odwiedze :polew: :polew:

Stanley mi robił :polew: :polew: :polew:

przecież ja też wpadnę tylko na chwilę :kox:

wpadniesz na chwilę bo później cię wyniosą bo stracisz czucie w nóżkach :polew: :polew: :polew:

Ja to się zastanowię czy z Wami gdzieś wychodzić? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja spadam spać zboki

jutro Was obudzę, hehe

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.