Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak na poważnie gdzie robiłeś te zdjęcia???

bo napewno tego fotografa nie odwiedze :polew: :polew:

Stanley mi robił :polew: :polew: :polew:

przecież ja też wpadnę tylko na chwilę :kox:

wpadniesz na chwilę bo później cię wyniosą bo stracisz czucie w nóżkach :polew: :polew: :polew:

Ja to się zastanowię czy z Wami gdzieś wychodzić? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o własnych siłąch nie wrócisz

aha i jeszcze jedno z tego tytuł że nie było cię na ostatniej każdy nowy musi postawić min 2 L

takie wkupne

prawda chłopaki??? :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja to się zastanowię czy z Wami gdzieś wychodzić? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nom powiem ci że możesz się zdziwić :gwizdanie: i niktórzy nie są tacy mili i kulturalni jak na spocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:08_________________________________________________

aha i jeszcze jedno z tego tytuł że nie było cię na ostatniej każdy nowy musi postawić min 2 L

takie wkupne

prawda chłopaki??? :cool1:

tak zostało to ustalone na ostatnim spotkaniu pamiętam jak dziś :naughty:

Opublikowano

Ja to się zastanowię czy z Wami gdzieś wychodzić? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nom powiem ci że możesz się zdziwić :gwizdanie: i niktórzy nie są tacy mili i kulturalni jak na spocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:08_________________________________________________

aha i jeszcze jedno z tego tytuł że nie było cię na ostatniej każdy nowy musi postawić min 2 L

takie wkupne

prawda chłopaki??? :cool1:

tak zostało to ustalone na ostatnim spotkaniu pamiętam jak dziś :naughty:

Hm... Z tą 2 to przesadziliście... :naughty: Ale zobaczę co się da zrobić?

A można wnosić swoją wódkę!? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja to się zastanowię czy z Wami gdzieś wychodzić? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nom powiem ci że możesz się zdziwić :gwizdanie: i niktórzy nie są tacy mili i kulturalni jak na spocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:08_________________________________________________

aha i jeszcze jedno z tego tytuł że nie było cię na ostatniej każdy nowy musi postawić min 2 L

takie wkupne

prawda chłopaki??? :cool1:

tak zostało to ustalone na ostatnim spotkaniu pamiętam jak dziś :naughty:

nie ściemniAj tu po pierwszej flaszce już z gołą klatą latałeś i dlatego wiola nas tak dobrze obsłużyła [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:11_________________________________________________

Ja to się zastanowię czy z Wami gdzieś wychodzić? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nom powiem ci że możesz się zdziwić :gwizdanie: i niktórzy nie są tacy mili i kulturalni jak na spocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:08_________________________________________________

aha i jeszcze jedno z tego tytuł że nie było cię na ostatniej każdy nowy musi postawić min 2 L

takie wkupne

prawda chłopaki??? :cool1:

tak zostało to ustalone na ostatnim spotkaniu pamiętam jak dziś :naughty:

Hm... Z tą 2 to przesadziliście... :naughty: Ale zobaczę co się da zrobić?

A można wnosić swoją wódkę!? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

byle nie bols

jasne

może być weselna

Opublikowano

Dobra Pany! Ja zdupczam! :naughty: :naughty: Narta! :hi:

Opublikowano

baj... :)

Opublikowano

trzymcie się panowie :hi:

nie ściemniAj tu po pierwszej flaszce już z gołą klatą latałeś i dlatego wiola nas tak dobrze obsłużyła

Wiola pewnie codziennie mnie szuka po różnych portalach i znaleść niemoże :naughty:

Opublikowano
Wiola pewnie codziennie mnie szuka po różnych portalach i znaleść niemoże

bo szuka napewno na alkoholicy.pl, gole-klaty.pl i takie tam :>

Opublikowano
  • Autor

jestem , doczytałem między cyckami i żarciem , że tęskniliście :kox:

filmików nie nagrywałem , zaślepiłem wczoraj znowu na sztuke ten kolektor (jeszcze mi kolo tego nie zaspawał :wallbash: k**wa) i znów mi już zaczyna gwizdać :kwasny: nosz k**wa mać

Opublikowano

wlasnie chcialem napisac ze Katowice juz spia ale prezes sie pojawil :>

Opublikowano
  • Autor

wlasnie chcialem napisac ze Katowice juz spia ale prezes sie pojawil :>

no i teraz nie wiem , czy mam ich budzić czy też iść spać :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

wlasnie chcialem napisac ze Katowice juz spia ale prezes sie pojawil :>

no i teraz nie wiem , czy mam ich budzić czy też iść spać :gwizdanie: :polew:

a Ty już nie znasz SG :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie chcialem napisac ze Katowice juz spia ale prezes sie pojawil :>

no i teraz nie wiem , czy mam ich budzić czy też iść spać :gwizdanie: :polew:

a Ty już nie znasz SG :thumbdown:

niby znam , ale macie za dużo stron :tongue4:
Opublikowano

wlasnie chcialem napisac ze Katowice juz spia ale prezes sie pojawil :>

no i teraz nie wiem , czy mam ich budzić czy też iść spać :gwizdanie: :polew:

a Ty już nie znasz SG :thumbdown:

niby znam , ale macie za dużo stron :tongue4:

a po co Ci tutaj więcej stron?

przecież wiadomo że takiej ekipy jak na SG nikt nie przebije :>

Opublikowano
  • Autor

wlasnie chcialem napisac ze Katowice juz spia ale prezes sie pojawil :>

no i teraz nie wiem , czy mam ich budzić czy też iść spać :gwizdanie: :polew:

a Ty już nie znasz SG :thumbdown:

niby znam , ale macie za dużo stron :tongue4:

a po co Ci tutaj więcej stron?

przecież wiadomo że takiej ekipy jak na SG nikt nie przebije :>

pogadamy za rok , ja będziemy 22000strone na go-go świętować :decayed:
Opublikowano
niby znam , ale macie za dużo stron

no jak prezes kazal to piszemy :confused4:

Opublikowano
  • Autor
niby znam , ale macie za dużo stron

no jak prezes kazal to piszemy :confused4:

to macie moje błogosławieństwo , żeby nie pisać :stop::decayed:
Opublikowano
niby znam , ale macie za dużo stron

no jak prezes kazal to piszemy :confused4:

to macie moje błogosławieństwo , żeby nie pisać :stop::decayed:

to idziemy na jastrzębie potroimy im ilość stron :decayed:
Opublikowano

wlasnie chcialem napisac ze Katowice juz spia ale prezes sie pojawil :>

no i teraz nie wiem , czy mam ich budzić czy też iść spać :gwizdanie: :polew:

a Ty już nie znasz SG :thumbdown:

niby znam , ale macie za dużo stron :tongue4:

a po co Ci tutaj więcej stron?

przecież wiadomo że takiej ekipy jak na SG nikt nie przebije :>

pogadamy za rok , ja będziemy 22000strone na go-go świętować :decayed:

ale pamiętasz że Was odwiedzam :naughty:

niestety u "Nas" za dużo "dziadków" i "Żonatych" więc o takim świętowaniu to można zapomnieć :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

błąd takiej k**wy mi wyskakuje nvlddmkm , znaczy sterownika i k**wa mać nie wiem co to , bo stery mam aktualne , a co chwila mi ekran gaśnie na sekunde :wallbash: no ja jebe , co za vista :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.