Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze, znam takie miejsca gdzie dobrze się Tobą zaopiekują :decayed:

znowu tak nie zachwalaj, w NFZ nie jest tak różowo :decayed: :decayed: :decayed:

ee jak bym trafił do szpitala to niebyło by najgorzej jestem dość wysoko ubezpieczony :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak, bo Ty myslisz ze wszędzie mają taki wypas jak w lecznicy rządowej z Nikosia :>

Opublikowano

tak, bo Ty myslisz ze wszędzie mają taki wypas jak w lecznicy rządowej z Nikosia :>

spoko w szpitalu górniczym niezłe pielegniareczki obsługują :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:wtf:

co to za temat ?

przecież nie będziemy rozmawiać o szpitalach... :gwizdanie:

co innego o pigułach :naughty:

Opublikowano

:wtf:

co to za temat ?

przecież nie będziemy rozmawiać o szpitalach... :gwizdanie:

co innego o pigułach :naughty:

hehe... ale Kędziorek do rozmów o NightClubach na razie sie nie nadaje :kox:

raczej możesz mu poradzić jakiś porządny III filar :tongue4:

Opublikowano

:wtf:

co to za temat ?

przecież nie będziemy rozmawiać o szpitalach... :gwizdanie:

co innego o pigułach :naughty:

ale o pielęgniareczkach też możemy poozmawiać :naughty:

hot-nurse-dancer.jpg[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 01:21_________________________________________________

hehe... ale Kędziorek do rozmów o NightClubach na razie sie nie nadaje :kox:

raczej możesz mu poradzić jakiś porządny III filar :tongue4:

uhh baba to baba od razu czyha na cudze nieszczęście :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja spadam nyny

do jutro Kędzior :)

Opublikowano

ja spadam nyny

do jutro Kędzior :)

to ja dupencje wklejam a ty uciekasz ;(

Opublikowano

ja spadam nyny

do jutro Kędzior :)

to ja dupencje wklejam a ty uciekasz ;(

nie łam się mlody... on nie takie rzeczy widział :decayed:

to ja też spadam, co by sobie wieczór umilić zanim stan zaśnie :tongue4:

dobrej nocki :hi:

Opublikowano

zboczeńcy ;( chociaż moglibyście mi takich rzeczy niepisać ;(

:wink4:

śpijcie dobrze :tongue4::hi:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 01:29_________________________________________________ja jutro chyba do krk pojade na zaliczenia jak sie rano będę czuł w miare

Opublikowano

zboczeńcy ;( chociaż moglibyście mi takich rzeczy niepisać ;(

:wink4:

śpijcie dobrze :tongue4::hi:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 01:29_________________________________________________ja jutro chyba do krk pojade na zaliczenia jak sie rano będę czuł w miare

To wyjedź wcześniej Kędzior bo pogoda siadła w KRK - info z pierwszej ręki! :wink4:
Opublikowano

To wyjedź wcześniej Kędzior bo pogoda siadła w KRK - info z pierwszej ręki! :wink4:

jade ze znajomymi ze szkoły, więc ja nieprowadzę :wink4: pozatym jeszcze nieiwem czy wogóle pojadę hehe narazie robię jakaś zjebaną mapkę

Opublikowano

To wyjedź wcześniej Kędzior bo pogoda siadła w KRK - info z pierwszej ręki! :wink4:

jade ze znajomymi ze szkoły, więc ja nieprowadzę :wink4: pozatym jeszcze nieiwem czy wogóle pojadę hehe narazie robię jakaś zjebaną mapkę

To obstawiam, że nie pojedziesz... :wink4:
Opublikowano

To obstawiam, że nie pojedziesz... :wink4:

hehe... dzięki... :tongue4:

idę spać o 7 wyruszamy jak wstanę :polew:

:hi: narka

Opublikowano

To obstawiam, że nie pojedziesz... :wink4:

hehe... dzięki... :tongue4:

idę spać o 7 wyruszamy jak wstanę :polew:

:hi: narka

Nie ma za co... :wink4::tongue4: Narta! :hi:
Opublikowano

:hi:

z rana

Opublikowano
:hi: dzien dybry :decayed:
Opublikowano
  • Autor

o k**wa moja gowa :disgust: żałujcie że nie jeździcie na spoty do SG :gwizdanie:

Opublikowano

o ku***a moja gowa :disgust: żałujcie że nie jeździcie na spoty do SG :gwizdanie:

prawda prawda... :decayed:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.