Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tutaj ciekawostka: to piwo, które ginie, wcale nie musi być schłodzone. Giną nawet ciepłe :mysli:

hmm no coż bezkomentarza (napisał bym coś ale się boję :strachliwy: )

jak już przy piwku jesteśmy to co otwieramy po jednym? :naughty:

A Ty masz dalej l4 :mysli: :mysli:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Ty masz dalej l4 :mysli: :mysli:

do środy mam

Opublikowano

A Ty masz dalej l4 :mysli: :mysli:

do środy mam

To się nie dziwie że nie idziesz spać.

Ja spadam bo rano do roboty :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

A Ty masz dalej l4 :mysli: :mysli:

do środy mam

To się nie dziwie że nie idziesz spać.

Ja spadam bo rano do roboty :wallbash: :wallbash:

nom trzymaj się narka :wink4:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 22:30_________________________________________________niewiem czy wziąć piwo czy antybiotyk :gwizdanie:

Opublikowano

A Ty masz dalej l4 :mysli: :mysli:

do środy mam

To się nie dziwie że nie idziesz spać.

Ja spadam bo rano do roboty :wallbash: :wallbash:

nom trzymaj się narka :wink4:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 22:30_________________________________________________niewiem czy wziąć piwo czy antybiotyk :gwizdanie:

:gwizdanie: :kox:

zawsze możesz zrobić sobie herbaty :decayed:

Opublikowano

to chyba wezme browarka :decayed:

Opublikowano

ja zaraz spadam spać, jutro znowu nierówna walka z wiatrakami :sick3:

Opublikowano

ja zaraz spadam spać, jutro znowu nierówna walka z wiatrakami :sick3:

ja jak skończe browarka to dopiero idę spać, a jeszcze mi sporkawo zostało bo pije powoli :cool1:

Opublikowano

ale bym chciał jakiś długi weekend :gwizdanie:

Opublikowano

ale bym chciał jakiś długi weekend :gwizdanie:

nom ja też i żebym był zdrowyy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja obrabiam fotky z wczorej :tongue4:

Opublikowano

to ja jeszcze dopatrze hokey i spadam spać

:hi:

Opublikowano

ja obrabiam fotky z wczorej :tongue4:

pokaż później co ci siętam udało wyrezać

to ja jeszcze dopatrze hokey i spadam spać

:hi:

a ja oglądam kreskówki :kox:

Opublikowano
  • Autor

:yeee::nabijasie:

Opublikowano

kedzior cos modziles z wydechem ??

Opublikowano

kedzior cos modziles z wydechem ??

nom od kolektorów wszystko zmienione :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 23:15_________________________________________________

:yeee::nabijasie:

yhy hy hy yhyyy

Opublikowano

przelot ?? ile cali :evil:

Opublikowano

przelot ?? ile cali :evil:

jeden tłumik środkowy noi końcowy żeby aż takiego wielkiego ryku niebyło :gwizdanie: standardowo 2,5"

Opublikowano

przelot ?? ile cali :evil:

jeden tłumik środkowy noi końcowy żeby aż takiego wielkiego ryku niebyło :gwizdanie: standardowo 2,5"

standard to 3' na przelocie :D

ide spac yo yo

Opublikowano

przelot ?? ile cali :evil:

jeden tłumik środkowy noi końcowy żeby aż takiego wielkiego ryku niebyło :gwizdanie: standardowo 2,5"

standard to 3' na przelocie :D

ide spac yo yo

:wink4: trzym się

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.