Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wstała imprezowiczka :hi: pamiętasz coś ? :decayed:

Keżor jak byś zobaczył jak wysiadła i "szła" do domu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wstała imprezowiczka :hi: pamiętasz coś ? :decayed:

Keżor jak byś zobaczył jak wysiadła i "szła" do domu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nom dokładnie :polew: :polew: :polew: Ciekawe czy ją coś boli :gwizdanie:

Ja spadam panowie do późńiej :hi:

Opublikowano
  • Autor

wstała imprezowiczka :hi: pamiętasz coś ? :decayed:

Keżor jak byś zobaczył jak wysiadła i "szła" do domu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak piorun ? :cwaniak1:
Opublikowano

trzym się Rafał :)

wstała imprezowiczka :hi: pamiętasz coś ? :decayed:

Keżor jak byś zobaczył jak wysiadła i "szła" do domu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak piorun ? :cwaniak1:

hehe tak jak piorun by w nią strzelił :polew::tongue4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010' date=' 15:22[/size']_________________________________________________ale nieśmiejmy sie każdemu się mogło zdarzyć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

Siemka Kanar co tam słychać

Opublikowano

dlaczego miałabym niepamiętać? :gwizdanie:

a Ty się kędzior nie śmiej, wiesz jak było ślisko? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dlaczego miałabym niepamiętać? :gwizdanie:

:beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: nie wiem czemu :tongue4:
Opublikowano

dlaczego miałabym niepamiętać? :gwizdanie:

a Ty się kędzior nie śmiej, wiesz jak było ślisko? :tongue4:

nom wiem wiem śnieg przecież wczoraj padał :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 15:31_________________________________________________

dlaczego miałabym niepamiętać? :gwizdanie:

:beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: nie wiem czemu :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dlaczego miałabym niepamiętać? :gwizdanie:

:beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: nie wiem czemu :tongue4:

juz mi nie dodawaj... :wink4:

zresztą to wszystko przez Krola, bo mnie na wódkę namówił :kwasny:

:kox:

Opublikowano

obiadek zjadłem to się idę dalej położyć :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kędzior , a Ty pamiętasz w jakim stylu szedłeś na parkiet ?

to tu masz przypomnienie

Fatboy Slim - Weapon Of Choice :wink4:

Opublikowano

Kędzior , a Ty pamiętasz w jakim stylu szedłeś na parkiet ?

to tu masz przypomnienie

Fatboy Slim - Weapon Of Choice :wink4:

:decayed: :decayed: dokładnie

Opublikowano

widze grubo na slaskich wczoraj bylo

wszyscy nieprzytomni :decayed:

a ja jestem monter bo nie pije :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

widze grubo na slaskich wczoraj bylo

wszyscy nieprzytomni :decayed:

a ja jestem monter bo nie pije :gwizdanie:

było z klasą :kox: ja też nie piłem :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

zresztą to wszystko przez Krola, bo mnie na wódkę namówił :kwasny:

:kox:

ja ? :no: :no: :no:

Kędzior , a Ty pamiętasz w jakim stylu szedłeś na parkiet ?

to tu masz przypomnienie

Fatboy Slim - Weapon Of Choice :wink4:

nie wiem czy zauważyliście ale tam było porozwieszanie tv i leciało to w pewnym momencie w tle :decayed:

Opublikowano

ale mnie łeb boli :disgust:

idę się znowu położyć

Opublikowano
  • Autor

Kędzior , a Ty pamiętasz w jakim stylu szedłeś na parkiet ?

to tu masz przypomnienie

Fatboy Slim - Weapon Of Choice :wink4:

nie wiem czy zauważyliście ale tam było porozwieszanie tv i leciało to w pewnym momencie w tle :decayed:

ja pamiętam tylko call on me :naughty:
Opublikowano

Kędzior , a Ty pamiętasz w jakim stylu szedłeś na parkiet ?

to tu masz przypomnienie

Fatboy Slim - Weapon Of Choice :wink4:

:wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy::polew: co ja poradzę że lubię taniać :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.