Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

alkoholicy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja biore tylko reedsy :decayed:

weź większą ilość, co byś nie skończył tak jak w sobotę :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

alkoholicy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja biore tylko reedsy :decayed:

weź większą ilość, co byś nie skończył tak jak w sobotę :wink4:

a jak skończyłem ? :cool1:
Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

alkoholicy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja biore tylko reedsy :decayed:

weź większą ilość, co byś nie skończył tak jak w sobotę :wink4:

a jak skończyłem ? :cool1:

wytrąbiłeś wszystkie i musiałeś wódzie pociskać jak Ci Twoi koledzy alkoholicy :tongue4:

Opublikowano

spadam pływać

trzeba trzymać formę :decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:39_________________________________________________

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

alkoholicy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja biore tylko reedsy :decayed:

weź większą ilość, co byś nie skończył tak jak w sobotę :wink4:

a jak skończyłem ? :cool1:

wytrąbiłeś wszystkie i musiałeś wódzie pociskać jak Ci Twoi koledzy alkoholicy :tongue4:

ej dziewcze, weź sie do roboty :cool1:

Opublikowano

spadam pływać

trzeba trzymać formę :decayed:

:good:

ja jutro trochę potrenuję...

w czekoladzie :polew: :polew:

Opublikowano

spadam pływać

trzeba trzymać formę :decayed:

ty na spota wpadaj.. a nie pływać...

wytrąbiłeś wszystkie i musiałeś wódzie pociskać jak Ci Twoi koledzy alkoholicy :tongue4:

luz tym razem zabiorę ze sobą z 8 szt :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

spadam pływać

trzeba trzymać formę :decayed:

:good:

ja jutro trochę potrenuję...

w czekoladzie :polew: :polew:

:punish:

Opublikowano

spadam pływać

trzeba trzymać formę :decayed:

ty na spota wpadaj.. a nie pływać...

wytrąbiłeś wszystkie i musiałeś wódzie pociskać jak Ci Twoi koledzy alkoholicy :tongue4:

luz tym razem zabiorę ze sobą z 8 szt :banan: :banan: :banan:

całe osiem?? :shocked: :shocked:

Opublikowano

spadam pływać

trzeba trzymać formę :decayed:

:good:

ja jutro trochę potrenuję...

w czekoladzie :polew: :polew:

:good: :good: :good: :good: [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:42_________________________________________________

:punish:

ups chyba Cie stanley nie puści - albo zobaczymy kto u was nosi spodnie :kox: :kox:

całe osiem?? :shocked: :shocked:

no może trochę dużo ale mam nadzieje, że nie będę nago biegał po bukowinie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kędzior , nie przysyłaj mi więcej takich PW , bo sie zamkne w sobie :blink:

:polew: :polew:

Opublikowano

spadam pływać

trzeba trzymać formę :decayed:

:good:

ja jutro trochę potrenuję...

w czekoladzie :polew: :polew:

:good: :good: :good: :good: [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:42_________________________________________________

:punish:

ups chyba Cie stanley nie puści - albo zobaczymy kto u was nosi spodnie :kox: :kox:

sama sie puszczę :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

sama sie puszczę :gwizdanie:

:kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

uciekajcie już na tego spota, bo mnie głupawka dopada... :wink4:

Opublikowano

Kędzior , nie przysyłaj mi więcej takich PW , bo sie zamkne w sobie :blink:

:polew: :polew:

a wydaję mi się że pomysła miałem niezłego ;(

[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:57_________________________________________________

jak Ci Twoi koledzy alkoholicy :tongue4:

ta zniewaga krwi wymaga :angry:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kędzior , nie przysyłaj mi więcej takich PW , bo sie zamkne w sobie :blink:

:polew: :polew:

a wydaję mi się że pomysła miałem niezłego ;(

[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:57_________________________________________________

jak Ci Twoi koledzy alkoholicy :tongue4:

ta zniewaga krwi wymaga :angry:

:polew: :polew: :polew:

wyluzuj Kędzior, tak sie niefortunnie składa że też byłam w tej grupie... :wstydliwy:

:wink4:

Opublikowano

uciekajcie już na tego spota, bo mnie głupawka dopada... :wink4:

głupawka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

wyluzuj Kędzior, tak sie niefortunnie składa że też byłam w tej grupie... :wstydliwy:

:wink4:

niee oko za oko ząb za ząb

no przecież żartuję sobię :polew: :polew: :polew:

siema Max

Opublikowano

siemacie Katowiczanie :hi:

Opublikowano

siemacie Katowiczanie :hi:

siemasz gliwiczaninie :hi::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.