Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widze kolezanko :gwizdanie: ze sie zadomowilas na forum :>

normalnie jak u siebie... :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze kolezanko :gwizdanie: ze sie zadomowilas na forum :>

normalnie jak u siebie... :wink4:

heheh mili ludzie sensowne rozmowy...

czasami :polew:

Opublikowano

:hi:

a ja siedze w naszym maku, bo w doma ni ma prądu

Po co płacić za prąd, trzeba na Avusy zbierać :decayed:

Opublikowano

:hi:

a ja siedze w naszym maku, bo w doma ni ma prądu

Po co płacić za prąd, trzeba na Avusy zbierać :decayed:

heheheh a zestawy dziś za free dają jak tak to jade do Ciebie :polew:

Opublikowano

:hi:

_oko1234 to jak Ty na 16 nie bedziesz podjeżdżać to ja na 15 nawet auta z pod bloku nie bede ruszać ;)

Opublikowano

:hi:

_oko1234 to jak Ty na 16 nie bedziesz podjeżdżać to ja na 15 nawet auta z pod bloku nie bede ruszać ;)

:hi:

nom koledzy zawyżają normę :good:

heheh ja cenie komfort a nie wygląd wiec 16"zostaje na razie. może jak będzie mniej dziur to się zastanowie nad większą felą.

Opublikowano

:hi:

_oko1234 to jak Ty na 16 nie bedziesz podjeżdżać to ja na 15 nawet auta z pod bloku nie bede ruszać ;)

:hi:

nom koledzy zawyżają normę :good:

heheh ja cenie komfort a nie wygląd wiec 16"zostaje na razie. może jak będzie mniej dziur to się zastanowie nad większą felą.

i tutaj się zgodzę z przedmówcą :good:

...tylko wytłumacz to stanleyowi :disgust:

Opublikowano

:hi:

_oko1234 to jak Ty na 16 nie bedziesz podjeżdżać to ja na 15 nawet auta z pod bloku nie bede ruszać ;)

:hi:

nom koledzy zawyżają normę :good:

heheh ja cenie komfort a nie wygląd wiec 16"zostaje na razie. może jak będzie mniej dziur to się zastanowie nad większą felą.

i tutaj się zgodzę z przedmówcą :good:

...tylko wytłumacz to stanleyowi :disgust:

hehehe ja nie mam zamiaru się w wasz związek wtrącać :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema z rana :hi: to gdzie jutro rządzimy ? :decayed:

Opublikowano

nie przejmuj się nie ma co się rzucać na 17', u mnie też bedą 16' tyle że stalowe :) (bo 17 trudno dostępne coś są :tongue4: )

no nie wiem jak Wy ale ja jutro rządze w 2 robotach :decayed:

najpierw od 10-20 w Zabrzu a potem od 22-6 na Rudzie

Opublikowano

siema z rana :hi: to gdzie jutro rządzimy ? :decayed:

siema :hi:

Jutro na urodzinach u kumpla :drunk:

Opublikowano

nie przejmuj się nie ma co się rzucać na 17', u mnie też bedą 16' tyle że stalowe :) (bo 17 trudno dostępne coś są :tongue4: )

no nie wiem jak Wy ale ja jutro rządze w 2 robotach :decayed:

najpierw od 10-20 w Zabrzu a potem od 22-6 na Rudzie

to ja Ci jeszcze proponuje trzeci etat, bo co sie bedziesz nudził miedzy 6:00 a 10:00? :decayed:

Opublikowano

nie przejmuj się nie ma co się rzucać na 17', u mnie też bedą 16' tyle że stalowe :) (bo 17 trudno dostępne coś są :tongue4: )

no nie wiem jak Wy ale ja jutro rządze w 2 robotach :decayed:

najpierw od 10-20 w Zabrzu a potem od 22-6 na Rudzie

to ja Ci jeszcze proponuje trzeci etat, bo co sie bedziesz nudził miedzy 6:00 a 10:00? :decayed:

mon w 4h można z 1000 ulotek na ruchliwej ulicy rozdać :polew:

Opublikowano

chciałem się zatrudnić do odśnieżania dachów ale mieli komplet już :tongue4:

znikam do roboty bo dziś 13-20 i 22-6 :wink4: 3mayta się :hi:

Opublikowano
  • Autor

nie przejmuj się nie ma co się rzucać na 17', u mnie też bedą 16' tyle że stalowe :) (bo 17 trudno dostępne coś są :tongue4: )

no nie wiem jak Wy ale ja jutro rządze w 2 robotach :decayed:

najpierw od 10-20 w Zabrzu a potem od 22-6 na Rudzie

to ja Ci jeszcze proponuje trzeci etat, bo co sie bedziesz nudził miedzy 6:00 a 10:00? :decayed:

i od 20 do 22 widze że też ma Kanar labe :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

nie przejmuj się nie ma co się rzucać na 17', u mnie też bedą 16' tyle że stalowe :) (bo 17 trudno dostępne coś są :tongue4: )

no nie wiem jak Wy ale ja jutro rządze w 2 robotach :decayed:

najpierw od 10-20 w Zabrzu a potem od 22-6 na Rudzie

to ja Ci jeszcze proponuje trzeci etat, bo co sie bedziesz nudził miedzy 6:00 a 10:00? :decayed:

i od 20 do 22 widze że też ma Kanar labe :gwizdanie: :wink4:

to już mu zostawimy na sen :polew:

Opublikowano

nie przejmuj się nie ma co się rzucać na 17', u mnie też bedą 16' tyle że stalowe :) (bo 17 trudno dostępne coś są :tongue4: )

no nie wiem jak Wy ale ja jutro rządze w 2 robotach :decayed:

najpierw od 10-20 w Zabrzu a potem od 22-6 na Rudzie

to ja Ci jeszcze proponuje trzeci etat, bo co sie bedziesz nudził miedzy 6:00 a 10:00? :decayed:

i od 20 do 22 widze że też ma Kanar labe :gwizdanie: :wink4:

to już mu zostawimy na sen :polew:

no weź nie przesadzaj,

któtka drzemka do 20:15 i niech robi dalej chłopak coś pożytecznego :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja uciekam :hi:

Opublikowano

Wiadomość dla dimana już nie mam cyferek :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.