Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pracujemy :disgust:

co Wy na zmiane łazicie do tych swoich prac ? :wallbash:

razem a jednak osobno :cool1:

Ty jutro ,a Basia dziś :gwizdanie: to kaj tu "razem" ? :mysli:

Kezor ale zagadke ci Stanley zapodal co :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor, dla chcącego nic trudnego :naughty:

dziś sie najebie ze Stanem :kox: , a jutroo ...

... z Krolem Rafałem Kędziorem i resztą :tongue4:

;(

Opublikowano

Keżor, dla chcącego nic trudnego :naughty:

dziś sie najebie ze Stanem :kox: , a jutroo ...

... z Krolem Rafałem Kędziorem i resztą :tongue4:

;(

i ty im na to pozwolisz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

są już fotki co ten koleś łaził i pstrykał :decayed: kto chce obaczyć ? :evil:

Keżor, dla chcącego nic trudnego :naughty:

dziś sie najebie ze Stanem :kox: , a jutroo ...

... z Krolem Rafałem Kędziorem i resztą :tongue4:

;(

don't worry . Be happy :decayed:
Opublikowano

to lece :hi:

dobrej nocy dzieci :polew:

Opublikowano

A gdzie byśmy jutro uderzali :mysli:

Do rana Pucek :decayed::hi:

Opublikowano

to lece :hi:

dobrej nocy dzieci :polew:

nie narob sie, a zarob :wink4:

są już fotki co ten koleś łaził i pstrykał kto chce obaczyć ?

nie wiem co to za foty ale pokaz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie byśmy jutro uderzali :mysli:

Do rana Pucek :decayed::hi:

spiż , albo jakaś inna jebutna dyska :kox:

ważne żeby blachary były :wstydliwy:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 19:54_________________________________________________1268211380-17-obraz%20169.jpg

tu była fotka Basi :disgust: ale nie chce mieć oklepanej michy :gwizdanie:

są tylko te dwie , niestety , nie ma tej laski Kędziora :gwizdanie:

Opublikowano

Blachary mówisz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Blachary mówisz :decayed:

:gwizdanie: tzw Damy :polew:
Opublikowano

Blachary mówisz :decayed:

:gwizdanie: tzw Damy :polew:

Chyba Damy dające :naughty::polew:
Opublikowano

"bawimy sie jak damy, jak nie damy to sie nie bawimy"

tak - to - leciałoooo! :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

"bawimy sie jak damy, jak nie damy to sie nie bawimy"

tak - to - leciałoooo! :tongue4:

o to to to to :this::kox:
Opublikowano

:hi:

Widzę, że o damach mowa :decayed:

Opublikowano

no piatek wieczor wiec wszystko pasuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i sie zlecieły psy na baby :kox:

Opublikowano

Piątek wieczór, połowa na spocie, druga garstka pracuje, jeszcze jakaś garstka na forum siedzi. Dziwny ten piątek dziś jakoś dla mnie :kwasny: Wolne dziś mam nic nie robię i się nudzę na maksa :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 20:39_________________________________________________

no i sie zlecieły psy na baby :kox:

Jakie Baby? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Piątek wieczór, połowa na spocie, druga garstka pracuje, jeszcze jakaś garstka na forum siedzi. Dziwny ten piątek dziś jakoś dla mnie :kwasny: Wolne dziś mam nic nie robię i się nudzę na maksa :thumbdown:

ja też , idymy do Onyxu ? :decayed:
Opublikowano
Dziwny ten piątek dziś jakoś dla mnie Wolne dziś mam nic nie robię i się nudzę na maksa

no to sie domyslam ze w AT siedzisz. zostaje ci piwko i forum :wink4:

baby

my chcemy foty :!: my chcemy foty :!:

:decayed:

Opublikowano

Piątek wieczór, połowa na spocie, druga garstka pracuje, jeszcze jakaś garstka na forum siedzi. Dziwny ten piątek dziś jakoś dla mnie :kwasny: Wolne dziś mam nic nie robię i się nudzę na maksa :thumbdown:

ja też , idymy do Onyxu ? :decayed:

Ten problem jest, że nie ma mnie na miejscu. Jakbym był to na pewno bym coś robił :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.