Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro musze CB na trase założyć, bo dzisiaj się wdupiłem w taki korek na A4, że stałem godzine :wallbash:

a jak juz stałem w korku to taki obciach z bagażnika antene wyciągać i stawiać na dach :polew:

jak gdzieś taką dojrzę to od razu wyskakuję :slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

http://content2.babesandbitches.net/g20307/3.jpg

http://content5.babesandbitches.net/g20307/4.jpg

http://content5.babesandbitches.net/g20307/6.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

link nie bangla :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Wiadomo coś o tym zlociku w krakowie 11.04.10. będziecie tam jechać??

Opublikowano

siemacie Kato(urodzinowy nastrój)%%%% :drunk: :drunk:

co to za link co nie działa??????

musze sie z wami teraz sklikac bo za tydzień Bukowina to we wtorek u was musze zagościc :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

siemacie po dluzszej przerwie :hi:

Będzie kolejna esa na katowickich :seksiasty:

:good: :good: :good: :good: :good:

ale znaczek S4 to tylko jeden jest ciągle :gwizdanie: :kox:

przeciez ja taki caly czas w schowku woze :gwizdanie:

na szczęście to Stanley dokona wyboru

Somesowe raczej do jasnego koloru moim zdaniem np do mnie by pasowały

co ty gadasz, wlasnie ze do ciemnego idealnie pasuja. Pani Basia ma dobry gust widze :gwizdanie:

Kedzior co to za "X" wklejasz :mysli:

Opublikowano

AVUS :decayed:

Opublikowano
:hi: Spam nadrobiony i weekend :decayed:
Opublikowano

:hi: Spam nadrobiony i weekend :decayed:

masz szczęście, że mi Kędzior uciekł... :gwizdanie:

bo miałem smaki pospamować :decayed:

Opublikowano

:hi: Spam nadrobiony i weekend :decayed:

masz szczęście, że mi Kędzior uciekł... :gwizdanie:

bo miałem smaki pospamować :decayed:

Dałbym radę :naughty: Jedziesz jutro po fele :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Spam nadrobiony i weekend :decayed:

masz szczęście, że mi Kędzior uciekł... :gwizdanie:

bo miałem smaki pospamować :decayed:

pospamowac to prawie jak posmarowac :naughty:

%%%%%%%%%%%%%%%%% :polew:

Opublikowano

AVUS :decayed:

kupione :?: :)

Opublikowano

:hi: Spam nadrobiony i weekend :decayed:

masz szczęście, że mi Kędzior uciekł... :gwizdanie:

bo miałem smaki pospamować :decayed:

pospamowac to prawie jak posmarowac :naughty:

%%%%%%%%%%%%%%%%% :polew:

Bulik, nie pij tyle :tongue4:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 22:36_________________________________________________

AVUS :decayed:

kupione :?: :)

not yet :decayed:

Opublikowano

Bulik, nie pij tyle :tongue4:

dzis musisz wybaczyc ...taki dzień.......ALE WE WTORWEK JESTEM
Opublikowano
not yet

aaa no to odliczasz juz godziny :decayed:

Opublikowano

Spadam na moment :gwizdanie:

Opublikowano

Bulik, nie pij tyle :tongue4:

dzis musisz wybaczyc ...taki dzień.......ALE WE WTORWEK JESTEM

szacun :wink4:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 22:39_________________________________________________

not yet

aaa no to odliczasz juz godziny :decayed:

Basia mi odlicza :polew:

Opublikowano

szacun :wink4

jutro mi przypomnij

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

szacun :wink4

jutro mi przypomnij

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

nie pisz w takim stanie na katowickich

wszystko może zostać użyte przeciwko Tobie :wink4:

Opublikowano
Basia mi odlicza

z tego co sie doczytalem to raczej nie podchodza jej avusy wiec pewnie odlicza ci czas od kiedy bedziesz spal w samochodzie :decayed:

Opublikowano

jutro jej się spodobają :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.