Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: ide podjąć próbe zmiany błotnika :przebiegly:
Opublikowano

Ja już wróciłem ciekawe jak tam Stanley i Kędzior :naughty:

Opublikowano

Ja już wróciłem ciekawe jak tam Stanley i Kędzior :naughty:

już wracają z nowym nabytkiem :cool1:

Opublikowano

Ja już wróciłem ciekawe jak tam Stanley i Kędzior :naughty:

już wracają z nowym nabytkiem :cool1:

To elegancko trzeba by to oblać :decayed:
Opublikowano

Ja już wróciłem ciekawe jak tam Stanley i Kędzior :naughty:

już wracają z nowym nabytkiem :cool1:

To elegancko trzeba by to oblać :decayed:

:good:

co to za tiger w avatarze? :naughty:

Opublikowano

Ja już wróciłem ciekawe jak tam Stanley i Kędzior :naughty:

już wracają z nowym nabytkiem :cool1:

To elegancko trzeba by to oblać :decayed:

:good:

co to za tiger w avatarze? :naughty:

Ktoś mi skasował mój poprzedni obrazek to zapodałem taki :gwizdanie:
Opublikowano

Ja już wróciłem ciekawe jak tam Stanley i Kędzior :naughty:

już wracają z nowym nabytkiem :cool1:

kupili alu? jakie :kox:
Opublikowano

avusy 17[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________no chyba że te 17 to wersja dla mnie :gwizdanie:

Opublikowano

avusy 17[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________no chyba że te 17 to wersja dla mnie :gwizdanie:

:good: :good: - teraz je tylko do lakiernika na czarno i będzie mega :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:good: :good: - teraz je tylko do lakiernika na czarno i będzie mega :naughty: :naughty: :naughty:

Krolu to nie są fele do Ciebie :doh1:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

:good: :good: - teraz je tylko do lakiernika na czarno i będzie mega :naughty: :naughty: :naughty:

Krolu to nie są fele do Ciebie :doh1:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

ja nie chcę avusów :gwizdanie:
Opublikowano

:good: :good: - teraz je tylko do lakiernika na czarno i będzie mega :naughty: :naughty: :naughty:

Krolu to nie są fele do Ciebie :doh1:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

ja nie chcę avusów :gwizdanie:

ja też nie... :kox:

Opublikowano

:good: :good: - teraz je tylko do lakiernika na czarno i będzie mega :naughty: :naughty: :naughty:

Krolu to nie są fele do Ciebie :doh1:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

ja nie chcę avusów :gwizdanie:

ja też nie... :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wrócili już z tych zakupów :mysli: Bo coś długo. Nie wiem czy nie mijałem czarnego polifta na blachach SM i chyba miał ramki :gwizdanie:

Opublikowano

Wrócili już z tych zakupów :mysli: Bo coś długo. Nie wiem czy nie mijałem czarnego polifta na blachach SM i chyba miał ramki :gwizdanie:

tam pod go-go klubem? tak to my byliśmy ale niemów żeby Basia się nieskapła :gwizdanie:

i jak cośto wersje przyjeliśmy że to 17" :gwizdanie: :naughty:

felgi moim zdaniem ładnie wyglądają :good:

Opublikowano

Wrócili już z tych zakupów :mysli: Bo coś długo. Nie wiem czy nie mijałem czarnego polifta na blachach SM i chyba miał ramki :gwizdanie:

tam pod go-go klubem? tak to my byliśmy ale niemów żeby Basia się nieskapła :gwizdanie:

i jak cośto wersje przyjeliśmy że to 17" :gwizdanie: :naughty:

felgi moim zdaniem ładnie wyglądają :good:

No ten playboy różowy :naughty:
Opublikowano

Wrócili już z tych zakupów :mysli: Bo coś długo. Nie wiem czy nie mijałem czarnego polifta na blachach SM i chyba miał ramki :gwizdanie:

tam pod go-go klubem? tak to my byliśmy ale niemów żeby Basia się nieskapła :gwizdanie:

i jak cośto wersje przyjeliśmy że to 17" :gwizdanie: :naughty:

felgi moim zdaniem ładnie wyglądają :good:

No ten playboy różowy :naughty:

dokładnie tam ale ciiiii :gwizdanie: i jak coś to daliśmy 2tys :kox:

Opublikowano

jem właśnie obiad

Rafał no mijaliśmy się na Grota Roweckiego (pod go-go klubem) :decayed:

Apropo: ma ktoś jakieś dystanse do sprzedania ??? :gwizdanie:

Opublikowano

jem właśnie obiad

Rafał no mijaliśmy się na Grota Roweckiego (pod go-go klubem) :decayed:

Apropo: ma ktoś jakieś dystanse do sprzedania ??? :gwizdanie:

dystanse do 18" :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.