Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Dopisany: 21 Marzec 2010, 03:38[/size]_________________________________________________Wyprzedziłem Miszkę o jeden post w katowickich :kox:

ło żesz Ty mam teraz po równo :kox::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: w ten pochmurny dzień :kox:

:polew:

Opublikowano

:hi:

miałem robićdziś lampy, ale dostałem rozkaz i ide na spacer :polew: :polew:

z babami nie ma żartów :no4:

Opublikowano

:hi:

miałem robićdziś lampy, ale dostałem rozkaz i ide na spacer :polew: :polew:

z babami nie ma żartów :no4:

hehe nom niema oj niema, pamiętam jak się kiedyś mojej byłej sprzeciwiłem a byliśmy na zakupach to wzięła pora z reklamówki i mnie zlała na przystanku...

kobiety są bez serca...

:polew: :polew: :polew:

pozatym witam wszystkich :hi:

jak tam panowie po imprezce? jak tam bylo w spiżu? :naughty:

Opublikowano

:hi:

miałem robićdziś lampy, ale dostałem rozkaz i ide na spacer :polew: :polew:

z babami nie ma żartów :no4:

hehe nom niema oj niema, pamiętam jak się kiedyś mojej byłej sprzeciwiłem a byliśmy na zakupach to wzięła pora z reklamówki i mnie zlała na przystanku...

kobiety są bez serca...

:polew: :polew: :polew:

pozatym witam wszystkich :hi:

jak tam panowie po imprezce? jak tam bylo w spiżu? :naughty:

:hi:

miałem robićdziś lampy, ale dostałem rozkaz i ide na spacer :polew: :polew:

z babami nie ma żartów :no4:

hehe nom niema oj niema, pamiętam jak się kiedyś mojej byłej sprzeciwiłem a byliśmy na zakupach to wzięła pora z reklamówki i mnie zlała na przystanku...

kobiety są bez serca...

:polew: :polew: :polew:

pozatym witam wszystkich :hi:

jak tam panowie po imprezce? jak tam bylo w spiżu? :naughty:

:siema: za***iście :kox: :kox: wlasnie wstalismy i sączymy kawusie bo jakos kacyk sie maly pojawil :gwizdanie:

Opublikowano

:siema: za***iście :kox: :kox: wlasnie wstalismy i sączymy kawusie bo jakos kacyk sie maly pojawil :gwizdanie:

hehe to wy tam piliscie?? :tongue4:

Opublikowano

:siema: za***iście :kox: :kox: wlasnie wstalismy i sączymy kawusie bo jakos kacyk sie maly pojawil :gwizdanie:

hehe to wy tam piliscie?? :tongue4:

a jak Adaś był kierowcą :naughty:

Opublikowano

a jak Adaś był kierowcą :naughty:

radsiarz niepił?? :naughty: to jak imprezka fajna była nom to elegansio :> były jakieś ciekawe niunie?? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a jak Adaś był kierowcą :naughty:

radsiarz niepił?? :naughty: to jak imprezka fajna była nom to elegansio :> były jakieś ciekawe niunie?? :naughty:

no byly i to duzo :kox:

Opublikowano

:hi:

siema hehe sprawdz czy masz jeszcze fele :gwizdanie:

Opublikowano

Auto stoi nienaruszone. Przez Ciebie nie pojechałem rezać :gwizdanie:

Opublikowano

a jak Adaś był kierowcą :naughty:

radsiarz niepił?? :naughty: to jak imprezka fajna była nom to elegansio :> były jakieś ciekawe niunie?? :naughty:

no byly i to duzo :kox:

ktoś coś wyrwał?? :naughty: czy sami chłopaki się będą chwalić?? :cool1:

Auto stoi nienaruszone. Przez Ciebie nie pojechałem rezać :gwizdanie:

nom najlepiej wszystko na mnie zwalić... :disgust:

:polew: jeszcze jest młoda godz :decayed:

Opublikowano

No to zbieram sie powoli :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 11:53_________________________________________________Chłopaki się bawili we własnym gronie :polew: :polew:

Opublikowano

No to zbieram sie powoli :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 11:53_________________________________________________Chłopaki się bawili we własnym gronie :polew: :polew:

do kościółka się zbierasz? :tongue4:

Opublikowano

Pomodlić się za takich jak Ty :gwizdanie:

Opublikowano

Pomodlić się za takich jak Ty :gwizdanie:

czyli niby za jakich?? :tongue4:

chodzi ci że o pięknych, młodych, inteligentnych? tak to cały ja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pomodlić się za takich jak Ty :gwizdanie:

czyli niby za jakich?? :tongue4:

chodzi ci że o pięknych, młodych, inteligentnych? tak to cały ja :polew: :polew: :polew:

Coś w tym stylu :no:
Opublikowano

Coś w tym stylu :no:

:polew: :polew: :polew:

kurde niewyspałem się coś :confused4::decayed:

Opublikowano

Bulczas te Twoje fele nie są fajne są kurna Felek mega :kox:

a Stanley wrzucił już te legendarne Avusy ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.