Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

normalnie nie mogę patrzeć jak chłopakowi wodę z mózgu robicie.... :gwizdanie:

świeże mięsko ma przyjechać, to prosze nie odstraszać! :angry:

:decayed:

przecież nie jestem nowy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka doczytaj dobrze - ŚWIEŻE miałam na myśli !

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie na spacer byście poszli, bo znowu jest natłok postów :bicz2:

wykasujemy Twoje i wyjdzie z tego normalna gadka :polew:

Val sie rosyjski dietetyku :wink4:

Opublikowano

:punish: ale se grabisz...!!!

grozisz mi?? :polew: :polew:

Narka Piter

w końcu jest grabarzem :polew:

że pod ziemią to nie znaczy że grabarz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

prosiaki :good: :good: :good:

jak do piątku załatwie dystanse to na prosiakach pojade :kox:

keżor może podjadę jutro przed spotem ? mam 90 zł :naughty:

zapraszam mój przyjacielu :decayed:
Opublikowano

właśnie na spacer byście poszli, bo znowu jest natłok postów :bicz2:

wykasujemy Twoje i wyjdzie z tego normalna gadka :polew:

Val sie rosyjski dietetyku :wink4:

:polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:29_________________________________________________

prosiaki :good: :good: :good:

jak do piątku załatwie dystanse to na prosiakach pojade :kox:

keżor może podjadę jutro przed spotem ? mam 90 zł :naughty:

zapraszam mój przyjacielu :decayed:

ja najwyżej wezmę łańcuchy do bagażnika :polew:

Opublikowano

jak do piątku załatwie dystanse to na prosiakach pojade :kox:

trzeba było mówić pożyczył bym ci moje :naughty:

Opublikowano

Adrenalina chcesz sprawdzić moją datę przydatności :yeah:

Opublikowano

:hi:

siema ziomale i ziomalki troche tu nagadaliście się ja dwa dni juz nadrabiam w sobote fure wypucowałe spadł deszcz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale wyrezałem naklejki na klapie i maske

a i dodatkowo na tylne szybki maleńki napis jest koxik

Opublikowano

Max :hi:

Opublikowano

:hi:

siema ziomale i ziomalki troche tu nagadaliście się ja dwa dni juz nadrabiam w sobote fure wypucowałe spadł deszcz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale wyrezałem naklejki na klapie i maske

a i dodatkowo na tylne szybki maleńki napis jest koxik

no i to jest największy rezacz spotów katowickich

tak trzymaj :good: :good:

Opublikowano

Adrenalina chcesz sprawdzić moją datę przydatności :yeah:

kto by się padliny chwycił :polew: :polew: :polew:

:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Adrenalina chcesz sprawdzić moją datę przydatności :yeah:

kto by się padliny chwycił :polew: :polew: :polew:

:wink4: :wink4: :wink4:

Padliny tykają się tylko HIENY i SĘPY :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:35_________________________________________________do później :hi:

Opublikowano

nara [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:36_________________________________________________Miszka, nie zamykaj się w sobie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak do piątku załatwie dystanse to na prosiakach pojade :kox:

trzeba było mówić pożyczył bym ci moje :naughty:

a jakie masz ? :slina:
Opublikowano

jak do piątku załatwie dystanse to na prosiakach pojade :kox:

trzeba było mówić pożyczył bym ci moje :naughty:

a jakie masz ? :slina:

nom ja mam spore z 20mm albo 25mm :gwizdanie: tak mnie się wydaję ale niemierzyłem dokładnie :decayed:

Opublikowano

nara [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:36_________________________________________________Miszka, nie zamykaj się w sobie :decayed:

aż się porzygałem :sick3:

Opublikowano
  • Autor

jak do piątku załatwie dystanse to na prosiakach pojade :kox:

trzeba było mówić pożyczył bym ci moje :naughty:

a jakie masz ? :slina:

nom ja mam spore z 20mm albo 25mm :gwizdanie: tak mnie się wydaję ale niemierzyłem dokładnie :decayed:

to weź je i zapraszam do mnie :drunk:
Opublikowano

jak do piątku załatwie dystanse to na prosiakach pojade :kox:

trzeba było mówić pożyczył bym ci moje :naughty:

a jakie masz ? :slina:

nom ja mam spore z 20mm albo 25mm :gwizdanie: tak mnie się wydaję ale niemierzyłem dokładnie :decayed:

to weź je i zapraszam do mnie :drunk:

to może dziś spot u keżora każdy tam ma coś do załatwienia :kox:

Opublikowano

to weź je i zapraszam do mnie :drunk:

gdybyś napisał w sobotę lub niedzielę to bym je załatwił bo mam je zawiezione na wiochę wraz z felami

Opublikowano
  • Autor

jak do piątku załatwie dystanse to na prosiakach pojade :kox:

trzeba było mówić pożyczył bym ci moje :naughty:

a jakie masz ? :slina:

nom ja mam spore z 20mm albo 25mm :gwizdanie: tak mnie się wydaję ale niemierzyłem dokładnie :decayed:

to weź je i zapraszam do mnie :drunk:

to może dziś spot u keżora każdy tam ma coś do załatwienia :kox:

ta i mi znowu rzeczy poginą :thumbdown: wola was zapraszać pojedyńczo i patrzeć na ręce

kiedyś mi zginął odkurzacz po takim spocie

niby znalazł sie za kilka tygodni , ale nismak pozostał :rolleyes:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak poważnie , to zapraszam , ja siedze w domu i rezam :hi:

[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:45_________________________________________________

to weź je i zapraszam do mnie :drunk:

gdybyś napisał w sobotę lub niedzielę to bym je załatwił bo mam je zawiezione na wiochę wraz z felami

:wallbash: a kaj ta wiocha ? odpale dziś auto to możemy skooczyć :drool:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.