Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co do tej w złotym , to kurde , doje banadu pawchu j :kox:

sprytnie :good:

nom jest kawałek drogi niestety :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ide coś zszamać :hi:

Opublikowano
  • Autor

dobra zdupcam do rezarni :kox::hi:

Opublikowano

a Ty się nie chwal :tongue4:

Miszka jak byś chciał to mam silnik 1.8T mogę ci go naprawdę tanio puścić :naughty:

w tym wypadku dużo zależy od kierowcy :polew:

hmmm Stanley....bum :polew:

:blink: :blink:

Opublikowano

ale cud pogoda :decayed:

Opublikowano

tak sobie myślę, żeby wybrać się kiedys w słoneczną pogodę na jakąś współną sesję.

Może skoczymy do miejscowości Skała ( koło Olkusza), Kędzior widział i wie, że ładnie. Do tego droga dosyć fajna :decayed:

Opublikowano

a Ty się nie chwal :tongue4:

Miszka jak byś chciał to mam silnik 1.8T mogę ci go naprawdę tanio puścić :naughty:

w tym wypadku dużo zależy od kierowcy :polew:

hmmm Stanley....bum :polew:

:polew: :polew: :polew:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 16:15_________________________________________________a ja jeszcze dzis w robocie a potem free

Opublikowano

tak sobie myślę, żeby wybrać się kiedys w słoneczną pogodę na jakąś współną sesję.

Może skoczymy do miejscowości Skała ( koło Olkusza), Kędzior widział i wie, że ładnie. Do tego droga dosyć fajna :decayed:

:good: :good: :good: nom miejscowość kozacka serpentyny jak w alpach :kox:

Opublikowano

l8D2i.jpg

mGm70.jpg

Opublikowano

l8D2i.jpg

trzeba podszkolić swoje umiejętności fotograficzne :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 16:21_________________________________________________

Opublikowano

l8D2i.jpg

trzeba podszkolić swoje umiejętności fotograficzne :polew:

ja muszę statyw kupić

Opublikowano

l8D2i.jpg

trzeba podszkolić swoje umiejętności fotograficzne :polew:

ja muszę statyw kupić

ja też

Opublikowano

l8D2i.jpg

trzeba podszkolić swoje umiejętności fotograficzne :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 16:21_________________________________________________

fajny kawałek :good:

Opublikowano

l8D2i.jpg

trzeba podszkolić swoje umiejętności fotograficzne :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 16:21_________________________________________________

fajny kawałek :good:

nom i ogólnie filmik fajny :naughty:

Opublikowano

kurde ale nuda :gwizdanie:

Opublikowano

kurde ale nuda :gwizdanie:

nom... mam nadzieje że jutro też będzie taka pogoda to pojadę na myjnię, popstrykam na spocie jutro foty mojej lali, pasowało by zrobić jakiś temat z moja suczką :decayed:

Opublikowano

kurde ale nuda :gwizdanie:

Ty sie kurde ucz, a nie pogwizduj tu! :angry:

prezentacja gotowa??

dystanse kupiłeś?? :>

Opublikowano

kurde ale nuda :gwizdanie:

Ty sie kurde ucz, a nie pogwizduj tu! :angry:

prezentacja gotowa??

dystanse kupiłeś?? :>

prezentacja już rano wysłana, dystanse Diman toczy, tzn załatwia :gwizdanie: :song::cygaro:

Opublikowano

kurde ale nuda :gwizdanie:

Ty sie kurde ucz, a nie pogwizduj tu! :angry:

prezentacja gotowa??

dystanse kupiłeś?? :>

i znowu zjebka

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i znowu zjebka

:polew: :polew: :polew: :polew:

ty się nie śmiej bo jesteście razem w pokoju więc ty też możesz oberwać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.