Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja idę w Q7 :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_zdjecia_felg_szerokosc_oraz_et_wzgledem_nadkola-t122616.0.html Stanley ostatni post tematu kolega ma takie avusy jak Ty i przy oponie 225/45 jakoś nic nie trze :gwizdanie:

bo ja mam 225/50 koło się obraca ale słychac ze gdzies guma obciera

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sprzedam_wtryski_216-t124078.0.html

Opublikowano

Nie no kapa bo musiałem siedzieć o 12 do 20 w pracy :polew:

o kur*a aż 8 godzin w robocie :doh1:

:polew: :polew:

Opublikowano

ja idę w Q7 :polew:

A4 i doooooobre Audio
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_zdjecia_felg_szerokosc_oraz_et_wzgledem_nadkola-t122616.0.html Stanley ostatni post tematu kolega ma takie avusy jak Ty i przy oponie 225/45 jakoś nic nie trze :gwizdanie:

bo ja mam 225/50 koło się obraca ale słychac ze gdzies guma obciera

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sprzedam_wtryski_216-t124078.0.html

No wiem ale mogę mieć za tą samą cenę nowe od kolegi z poprzedniego forum :wink4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 21:01_________________________________________________Dlatego lepiej by Ci było zmienić te balony :wink4:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_zdjecia_felg_szerokosc_oraz_et_wzgledem_nadkola-t122616.0.html Stanley ostatni post tematu kolega ma takie avusy jak Ty i przy oponie 225/45 jakoś nic nie trze :gwizdanie:

bo ja mam 225/50 koło się obraca ale słychac ze gdzies guma obciera

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sprzedam_wtryski_216-t124078.0.html

No wiem ale mogę mieć za tą samą cenę nowe od kolegi z poprzedniego forum :wink4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 21:01_________________________________________________Dlatego lepiej by Ci było zmienić te balony :wink4:

nie mam jakoś ochoty znowu się prosić żeby ktoś kupił te opony, a później szukać znowu dobrych do mnie :wallbash:

Opublikowano

są plusy tych 50-tek - dziury będą mniej odczuwalne

Opublikowano

są plusy tych 50-tek - dziury będą mniej odczuwalne

:pociesz:

Opublikowano

Niby tak ale zepsuje wygląd felgi będzie mniejsza. Dystanse niby się przzydadzą bo et45 nie jest rewelacyjne :wink4: Mam nadzieję że następne gumy będą 225/45 :gwizdanie:

Opublikowano

są plusy tych 50-tek - dziury będą mniej odczuwalne

:pociesz:

a wy mnie od gejów wyzywacie, popatrzcie na Stanleya :naughty:

Opublikowano

są plusy tych 50-tek - dziury będą mniej odczuwalne

:pociesz:

a wy mnie od gejów wyzywacie, popatrzcie na Stanleya :naughty:

:polew: :polew:
Opublikowano

Niby tak ale zepsuje wygląd felgi będzie mniejsza. Dystanse niby się przzydadzą bo et45 nie jest rewelacyjne :wink4: Mam nadzieję że następne gumy będą 225/45 :gwizdanie:

pomaluje połowę wysokości opony w kolor felgi :polew:

Opublikowano

Niby tak ale zepsuje wygląd felgi będzie mniejsza. Dystanse niby się przzydadzą bo et45 nie jest rewelacyjne :wink4: Mam nadzieję że następne gumy będą 225/45 :gwizdanie:

pomaluje połowę wysokości opony w kolor felgi :polew:

:polew:

Opublikowano

Niby tak ale zepsuje wygląd felgi będzie mniejsza. Dystanse niby się przzydadzą bo et45 nie jest rewelacyjne :wink4: Mam nadzieję że następne gumy będą 225/45 :gwizdanie:

pomaluje połowę wysokości opony w kolor felgi :polew:

:good::polew:
Opublikowano

Niby tak ale zepsuje wygląd felgi będzie mniejsza. Dystanse niby się przzydadzą bo et45 nie jest rewelacyjne :wink4: Mam nadzieję że następne gumy będą 225/45 :gwizdanie:

pomaluje połowę wysokości opony w kolor felgi :polew:

:good::polew:

jhak tak podchodzimy do tematu to ja jutro na 19 przyjadę(cała wysokość felgi pod kolor)

Opublikowano

kolega keżor bidny prawie zawał 3 przechodzi a wy tu o oponach p i e r d o l i c i e

zamiast koledze pomóc w ból i cierpieniu :no: :no: :no: :no:

koledzy ...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Niby tak ale zepsuje wygląd felgi będzie mniejsza. Dystanse niby się przzydadzą bo et45 nie jest rewelacyjne :wink4: Mam nadzieję że następne gumy będą 225/45 :gwizdanie:

pomaluje połowę wysokości opony w kolor felgi :polew:

:good::polew:

jhak tak podchodzimy do tematu to ja jutro na 19 przyjadę(cała wysokość felgi pod kolor)

chciałbym to zobaczyć :kox::polew:

Opublikowano

Keżor jest rezaczem 2010 więc musi dać radę :kox:

Opublikowano

Niby tak ale zepsuje wygląd felgi będzie mniejsza. Dystanse niby się przzydadzą bo et45 nie jest rewelacyjne :wink4: Mam nadzieję że następne gumy będą 225/45 :gwizdanie:

pomaluje połowę wysokości opony w kolor felgi :polew:

:good::polew:

jhak tak podchodzimy do tematu to ja jutro na 19 przyjadę(cała wysokość felgi pod kolor)

chciałbym to zobaczyć :kox::polew:

to przyjedź jutro na spota :kox:

Opublikowano

sie zobaczy :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.