Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja spadam w kimono, jutro trzeba bronić się przed jakimś magistrem :kwasny:

narka

Powodzenia :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na mój tłusty zad raczej nikt się nie rzuci, więc się nie boję :decayed:

Królu, żeby ten redds Cie nie pokonał :gwizdanie:

ja jestem reedsoodporny :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

ja tez spadam... ;)

zajrzę jutro :P o ile mi się znowu zawcześnie nie kimnie :kox:

bawcie sie dobrze zboczki :P

Opublikowano
  • Autor

ja też spadam spać :hi:

Stan , powodzenia jutro :good:

tylko tak nie broń magistra :polew:

Opublikowano

Cze wszystkim z kim się jeszcze nie widziałem! :naughty:

Opublikowano

ja też spadam spać :hi:

Stan , powodzenia jutro :good:

tylko tak nie broń magistra :polew:

:polew:
Opublikowano

Cze wszystkim z kim się jeszcze nie widziałem! :naughty:

ze sobą :tongue4:, spójrz w lustro

Opublikowano

Cze wszystkim z kim się jeszcze nie widziałem! :naughty:

ze sobą :tongue4:, spójrz w lustro

Eeeee.....
Opublikowano

ja też spadam spać :hi:

Stan , powodzenia jutro :good:

tylko tak nie broń magistra :polew:

no to jest mega a muzyka z requiem mnie po prostu powala :hi:
Opublikowano

Max! Zrobiłeś tego chipa??!!

Opublikowano

Cze wszystkim z kim się jeszcze nie widziałem! :naughty:

ze sobą :tongue4:, spójrz w lustro

Eeeee.....

:wink4:

ja też zrywam się Dobrej nocy :yeee:

Opublikowano

Też powoli spadam :hi:

Opublikowano

:hi:

i do potem :)

Opublikowano
:hi: 3mam kciuki
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemanko KędziSan powrócił z tyrki :decayed: co tu taka pustka?

wydaje mi się że wyruszę z Rafałem mieszkamy niedaleko więc bez sensu kombinować z kim pojade dla mnei to bez różnicy :> najwyżej się porobi akcje z szybką przesiadką co by umilić podróż innym (tak jak wracaliśmy z gliwic :gwizdanie:) :polew:

Opublikowano

siemanko KędziSan powrócił z tyrki :decayed: co tu taka pustka?

wydaje mi się że wyruszę z Rafałem mieszkamy niedaleko więc bez sensu kombinować z kim pojade dla mnei to bez różnicy :> najwyżej się porobi akcje z szybką przesiadką co by umilić podróż innym (tak jak wracaliśmy z gliwic :gwizdanie:) :polew:

:heat: ufff, no to jeden problem z głowy ...

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja mam auto u magika , dziś mam mieć ostateczną diagnoze , ale najwcześniej w poniedziałek zaczną robić .

ale zacząłem sie dużo zastanawiać nad zmianą fury i mam pare kandydatów

napewno Q:

S3 , A4 2.8 , A4 2.4 :naughty: chce mieć seryjnie sporo kucy i nie zamierzam nic dłubać , chociaż w przypadku 2.8 na pewno zrobie taki wydech jak ma Kędzior :evil:

a przenosze sie na studia do SK , także będe miał bliziutko , to może i palić jak smok :kox:

Opublikowano

ja mam auto u magika , dziś mam mieć ostateczną diagnoze , ale najwcześniej w poniedziałek zaczną robić .

ale zacząłem sie dużo zastanawiać nad zmianą fury i mam pare kandydatów

napewno Q:

S3 , A4 2.8 , A4 2.4 :naughty: chce mieć seryjnie sporo kucy i nie zamierzam nic dłubać , chociaż w przypadku 2.8 na pewno zrobie taki wydech jak ma Kędzior :evil:

a przenosze sie na studia do SK , także będe miał bliziutko , to może i palić jak smok :kox:

S3 SPORTBACK :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

ja mam auto u magika , dziś mam mieć ostateczną diagnoze , ale najwcześniej w poniedziałek zaczną robić .

ale zacząłem sie dużo zastanawiać nad zmianą fury i mam pare kandydatów

napewno Q:

S3 , A4 2.8 , A4 2.4 :naughty: chce mieć seryjnie sporo kucy i nie zamierzam nic dłubać , chociaż w przypadku 2.8 na pewno zrobie taki wydech jak ma Kędzior :evil:

a przenosze sie na studia do SK , także będe miał bliziutko , to może i palić jak smok :kox:

S3 SPORTBACK :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

taaaa , chodzi o S3 z jakiegoś 2000 rku czy cuś :gwizdanie:

bo znajomy ma S3 2009 białe do sprzedania :kox: czarny dach i takie tam :evil: ogień z d*py , ale troche nie ten przedział cenowy :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.