Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem , że miejsca były bo sam mówiłem od początku, że będą ale hajsu za dużo jak dla mnie ok 1000 zeta za 2 dni :wallbash:

1000zł ?? żeś teraz doj*b*ł :polew: :polew: :polew:

kędzior 500 za sam zlot 2 os

200 waha

alko ze 100

no dobra 800 i tak w ch***j

nom co tam dla ciebie tyle :wink4:

nie zrozumcie mnie źle ale wolę dorzucić trochę i na wczasy polecieć gdzieś w lecie, no cóż takie czasy trzeba wybierać ale i tak Was lubię :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie pierwszy i nie ostatni zlot :gwizdanie:

Opublikowano

nie zrozumcie mnie źle ale wolę dorzucić trochę i na wczasy polecieć gdzieś w lecie, no cóż takie czasy trzeba wybierać ale i tak Was lubię :kox:

ty geju :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

nie zrozumcie mnie źle ale wolę dorzucić trochę i na wczasy polecieć gdzieś w lecie, no cóż takie czasy trzeba wybierać ale i tak Was lubię :kox:

ty geju :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::wink4:

kędzior masz obiecane, jak zadzwonisz do mnie nastukany i nieświadomy, że dzwonisz położę telefon na parapecie i całą kartę ci zeżrę :kox::tongue4:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 00:10_________________________________________________

nie zrozumcie mnie źle ale wolę dorzucić trochę i na wczasy polecieć gdzieś w lecie, no cóż takie czasy trzeba wybierać ale i tak Was lubię :kox:

ty geju :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::wink4:

kędzior masz obiecane, jak zadzwonisz do mnie nastukany i nieświadomy, że dzwonisz położę telefon na parapecie i całą kartę ci zeżrę :kox::tongue4:

Opublikowano

Miszka raz by wystarczyło jak byś to napisał hehe :decayed:

ej gej niebądź świnia :gwizdanie: :wink4::tongue4:

Opublikowano

Miszka raz by wystarczyło jak byś to napisał hehe :decayed:

ej gej niebądź świnia :gwizdanie: :wink4::tongue4:

Jebaj się :tongue4:

Opublikowano

Miszka raz by wystarczyło jak byś to napisał hehe :decayed:

ej gej niebądź świnia :gwizdanie: :wink4::tongue4:

Jebaj się :tongue4:

chciałbyś :tongue4:

jakie masz plany Miszka na wikendasek? na spokojnie czy coś szalejesz?

Opublikowano

Miszka raz by wystarczyło jak byś to napisał hehe :decayed:

ej gej niebądź świnia :gwizdanie: :wink4::tongue4:

Jebaj się :tongue4:

chciałbyś :tongue4:

jakie masz plany Miszka na wikendasek? na spokojnie czy coś szalejesz?

piątek K.O - bo Was nie ma

sobota do południa setny raz krążenie po śląsku z moją w poszukiwaniu rogówki, ławy i innych gratów na chatę, wieczorem K.O

niedziela - chill out

Opublikowano

niedziela - chill out ---- czyli K.O :polew:

Opublikowano

niedziela - chill out ---- czyli K.O :polew:

:wink4::polew:

ok idę w kimke Szerokości :good:

Opublikowano

niedziela - chill out ---- czyli K.O :polew:

:wink4::polew:

ok idę w kimke Szerokości :good:

trzym się :hi:

Opublikowano

:hi:

piękny dzionek :kox:

Opublikowano
:hi: :>
Opublikowano
:hi: Szerokości Ekipa i nie puśćcie tej Bukowiny z dymem :wink4:
Opublikowano

:hi:

z rańca a ja jako, że wszyscy pojechali robię sobie dziś wolne :kox:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 09:16_________________________________________________A Max i Królu co wy z koma naginacie na forum ?

Opublikowano
:polew: zajebistą masz robote, ja do 16 a potem wybebeszam środek :evil:
Opublikowano

:hi:

siema miszka my ruszamy o 10 więc jeszcze chwila czasu

a cos wcześniej wyczytałem że chciałbyś jechcać a mówiłem jeź :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja też czekam na przewóz :gwizdanie:

Opublikowano

Pozdro z bukowiny. Miszka geju żałuj że nie pojechałeś :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.