Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ide k**wa spać :wallbash: nawet nie pytajcie :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ide ku***a spać :wallbash: nawet nie pytajcie :confused4:

Keżorek mieliśmy nie pytać ale że byłem wtedy u ciebie to mnie to interesi co tam, jak tam. Co z twoją furą było w końcu ?

Opublikowano

ide ku***a spać :wallbash: nawet nie pytajcie :confused4:

ok :mysli:

Opublikowano

KUR.A zaparowała.. ;( zachciało mi sie tiuningowych lamp a było wymienić tylko migacz :disgust:

Keżor - bez pytań :kwasny:

Opublikowano

najlepiej w aucie nic nie rezac, to wtedy sie nic nie dupcy ( teoretycznie)

po zmienie fel ja mam czasem jakieś wibracje i nie wiem od czego :(

Opublikowano

najlepiej w aucie nic nie rezac, to wtedy sie nic nie dupcy ( teoretycznie)

po zmienie fel ja mam czasem jakieś wibracje i nie wiem od czego :(

Wyważ koła :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

najlepiej w aucie nic nie rezac, to wtedy sie nic nie dupcy ( teoretycznie)

po zmienie fel ja mam czasem jakieś wibracje i nie wiem od czego :(

Wyważ koła :naughty: :gwizdanie:

wyważone :wallbash:

chyba, że ciul, a nie wulkanizator :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 00:17_________________________________________________mykam spać, jutro znowu arbeit :wallbash:

Opublikowano

najlepiej w aucie nic nie rezac, to wtedy sie nic nie dupcy ( teoretycznie)

po zmienie fel ja mam czasem jakieś wibracje i nie wiem od czego :(

Wyważ koła :naughty: :gwizdanie:

wyważone :wallbash:

chyba, że ciul, a nie wulkanizator :gwizdanie:

Może z oponą coś nie tak :mysli: też się zdarza. Sprawdź czy nie na niej żadnych buł.

Ja spadam do wyra bo późno już :hi:

Opublikowano

:hi: z rana

ide ku***a spać :wallbash: nawet nie pytajcie :confused4:

:mysli: aż tak źle :no:

To może ja wrócę jednak do serii :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema: Stan po tym jak Ci koła na odwrót pozakładali (prawe na lewe i lewe na prawe) to trudno mieć o nich dobre zdanie raczej :wink4:

ide obadać lampy po raz ostatni :mysli:(mam nadzieję)

Opublikowano

po zmienie fel ja mam czasem jakieś wibracje i nie wiem od czego :(

a może są po prostu no....ten.....yyyyyy krzywe :confused4:

Opublikowano

po zmienie fel ja mam czasem jakieś wibracje i nie wiem od czego :(

a może są po prostu no....ten.....yyyyyy krzywe :confused4:

ósemki :tongue4:

Opublikowano

po zmienie fel ja mam czasem jakieś wibracje i nie wiem od czego :(

a może są po prostu no....ten.....yyyyyy krzywe :confused4:

ósemki :tongue4:

ósemki mogą być, gorzej jak będą kwadraty :polew:

Opublikowano
  • Autor

po zmienie fel ja mam czasem jakieś wibracje i nie wiem od czego :(

a może są po prostu no....ten.....yyyyyy krzywe :confused4:

ósemki :tongue4:

może trafiłeś na nierówny dystans , zdarza sie najlepszym tokarzom , albo Ci tarcze hamulcowe zwichrowało ?

a co do mojej fury , to niestety riplej sprzed tygodnia , także winne jest coś innego niż turbina, mam już jednego kandydata, ale nie będe pisał dopóki sie nie upewnie i nie rozeznam. bo chyba ktoś będzie musiał oddać mi kase za dwa turba i naprawe silnika :confused4:

Opublikowano

po zmienie fel ja mam czasem jakieś wibracje i nie wiem od czego :(

a może są po prostu no....ten.....yyyyyy krzywe :confused4:

ósemki :tongue4:

może trafiłeś na nierówny dystans , zdarza sie najlepszym tokarzom , albo Ci tarcze hamulcowe zwichrowało ?

a co do mojej fury , to niestety riplej sprzed tygodnia , także winne jest coś innego niż turbina, mam już jednego kandydata, ale nie będe pisał dopóki sie nie upewnie i nie rozeznam. bo chyba ktoś będzie musiał oddać mi kase za dwa turba i naprawe silnika :confused4:

co za patologia i weź tu naprawiaj auto, nigdy nie wiadomo co ci zdupcą, to tak jak Akjamowi w ASO źle rozrząd wymienili :thumbdown:

bo to Polska...nie elegancja Francja :sick3:

Opublikowano

Keżorek, a co jest z gracjanem? bo zauważyłem że wszystkie swoje wątki każe usuwać i wywalił wszystko z profilu :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Co za sk***ysyny normalnie tak jak moje bratu źle poskładał rozrząd mechanik i silnik szlak trafił :confused4:

Opublikowano

:hi:

no to słowem przeje.. z tymi mechaniorami :kwasny:

ja dziś jak podjade na spota to poprosze o ekspertyze bo dziwnie mi silnik brzmi i mam wrażenie że jedna rolka mi sie kończy :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.