Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie ktoś z gliwic u nas??[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 14:43_________________________________________________ :hi: Kanar nie masz dosępu może do takich żarówek http://www.allegro.pl/item970318609_zarowka_led_z_cokolem_mala_t5_r5_audi_a4_dl.html

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:no: ale jakbyś miał jedną to moge polatać w zabrzu po sklepach może sie znajdą- jest tu jeden dobry sklep w którym może to być ale musiałbym ją pokazać
Opublikowano

To wezmę dziś na spota :wink4: Oznaczenie Bx8, 4d jak Ci coś pomoże :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 14:48_________________________________________________Spadam do garażu do zobaczenia później :hi:

Opublikowano

no bede w okolicy 20.30 po robocie prosto ;)

Opublikowano

Dziś spocik może wyjdziemy na powierzchnie już dziś ? :rolleyes:

:a4fan::banan2:

Opublikowano

Będzie ktoś z gliwic u nas??[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 14:43_________________________________________________ :hi: Kanar nie masz dosępu może do takich żarówek http://www.allegro.pl/item970318609_zarowka_led_z_cokolem_mala_t5_r5_audi_a4_dl.html

ja bede ale to z knurowa a nie z gliwic :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie ktoś z gliwic u nas??[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 14:43_________________________________________________ :hi: Kanar nie masz dosępu może do takich żarówek http://www.allegro.pl/item970318609_zarowka_led_z_cokolem_mala_t5_r5_audi_a4_dl.html

ja bede ale to z knurowa a nie z gliwic :gwizdanie:

siemasz :hi:

Opublikowano

no może nie jest to głupi pomysł żeby wyjechać na góre :)

Opublikowano

Będzie ktoś z gliwic u nas??[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 14:43_________________________________________________ :hi: Kanar nie masz dosępu może do takich żarówek http://:yeah:http://www.allegro.pl/item970318609_zarowka_led_z_cokolem_mala_t5_r5_audi_a4_dl.html

ja bede ale to z knurowa a nie z gliwic :gwizdanie:

szacun :yeah:

Opublikowano

Będzie ktoś z gliwic u nas??[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 14:43_________________________________________________ :hi: Kanar nie masz dosępu może do takich żarówek http://:yeah:http://www.allegro.pl/item970318609_zarowka_led_z_cokolem_mala_t5_r5_audi_a4_dl.html

ja bede ale to z knurowa a nie z gliwic :gwizdanie:

szacun :yeah:

a Ty jedziesz na spota?

Opublikowano

Będzie ktoś z gliwic u nas??[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 14:43_________________________________________________ :hi: Kanar nie masz dosępu może do takich żarówek http://:yeah:http://www.allegro.pl/item970318609_zarowka_led_z_cokolem_mala_t5_r5_audi_a4_dl.html

ja bede ale to z knurowa a nie z gliwic :gwizdanie:

szacun :yeah:

a Ty jedziesz na spota?

pewnie zajedzie po robocie a ty jedziesz :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie ktoś z gliwic u nas??[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 14:43_________________________________________________ :hi: Kanar nie masz dosępu może do takich żarówek http://:yeah:http://www.allegro.pl/item970318609_zarowka_led_z_cokolem_mala_t5_r5_audi_a4_dl.html

ja bede ale to z knurowa a nie z gliwic :gwizdanie:

szacun :yeah:

a Ty jedziesz na spota?

pewnie zajedzie po robocie a ty jedziesz :mysli: :gwizdanie:

:no:

Opublikowano

ja powoli, powoli się zbieram :thumbup:

Opublikowano

Będzie ktoś z gliwic u nas??[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 14:43_________________________________________________ :hi: Kanar nie masz dosępu może do takich żarówek http://:yeah:http://www.allegro.pl/item970318609_zarowka_led_z_cokolem_mala_t5_r5_audi_a4_dl.html

ja bede ale to z knurowa a nie z gliwic :gwizdanie:

szacun :yeah:

a Ty jedziesz na spota?

pewnie zajedzie po robocie a ty jedziesz :mysli: :gwizdanie:

ty mnie podlicz jeszcze za paliwko... :hi:
Opublikowano

stanley, mówiłam Ci żeby zawsze któreś z nas było na spocie :doh1:

Opublikowano

dobry z wieczora :hi:

Opublikowano

bry

bulik co to za ostrzeżenie?? :naughty:

Opublikowano

bry

bulik co to za ostrzeżenie?? :naughty:

bo zupa była za słona

:polew:

Opublikowano

:mysli:

za zupę to stan ma z reguły ---> :vava:

Opublikowano

:mysli:

za zupę to stan ma z reguły ---> :vava:

:shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nie no nie aż tak zle (chyba??) :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.