Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Miszka ja zaraz wyjeżdżam z domu i jak się tylko zorganziuje dojazd to wpadnę na parapetówę. Twoja w domu? Żeby nie oszalała jak nagle się wszyscy zjawimy przed świetami... :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Al Bielska 143c :kox:

:cool1: przeciez to adres browaru tyskiego :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

ale leje .... :disgust:

Opublikowano
:hi: co tu za impreza sie szykuja a ja nic nie wiem ? :evil: :evil: :evil: :evil: :slina:
Opublikowano

:hi: co tu za impreza sie szykuja a ja nic nie wiem ? :evil: :evil: :evil: :evil: :slina:

u miszki cza kuchnie poskaldac do konca :kox:

Opublikowano

:hi: co tu za impreza sie szykuja a ja nic nie wiem ? :evil: :evil: :evil: :evil: :slina:

u miszki cza kuchnie poskaldac do konca :kox:

To oficjalny powód... :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

:hi: co tu za impreza sie szykuja a ja nic nie wiem ? :evil: :evil: :evil: :evil: :slina:

u miszki cza kuchnie poskaldac do konca :kox:

to ja wezmę młotek :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

:hi: co tu za impreza sie szykuja a ja nic nie wiem ? :evil: :evil: :evil: :evil: :slina:

u miszki cza kuchnie poskaldac do konca :kox:

to ja wezmę młotek :evil: :evil: :evil:

wez przyda sie do obrony jak nas miszki zona bedzie scigac po osiedlu :gwizdanie:

Opublikowano

mojej nie ma :kox:

Opublikowano

mojej nie ma :kox:

nie no spokojnie sobie ta kuchnie zrob nie bede ci przeszkadzal ani twoim fachowca wpadne jak bedziesz mial gotowe :kox:

a narazie spadam cos u siorki podlubac do pozniej

Opublikowano

leszcz :polew:

Opublikowano

:hi:

czy wyszliśmy już z podziemia ?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

czy wyszliśmy już z podziemia ?

tak , jeżeli nie będzie padać to jesteśmy u góry :wink4:
Opublikowano

:hi:

w końcu mam sensowne zakończenie tłumika :naughty:

jeszcze tylko czekam na wzmacniacz i bedzie komplet przed świętami :przebiegly:

Opublikowano

a ja jeszcze dziś i jutro do roboty :sick3: :sick3:

Opublikowano

a ja już kończe :)

a we wtorek mam szanse do Was przyjechać - wiem, wiem - smutna dla Was wiadomość :decayed:

Opublikowano

a ja już kończe :)

a we wtorek mam szanse do Was przyjechać - wiem, wiem - smutna dla Was wiadomość :decayed:

to ja nie jade

Opublikowano

:hi:

a ja już kończe :)

a we wtorek mam szanse do Was przyjechać - wiem, wiem - smutna dla Was wiadomość :decayed:

Jakimś nowym nabytkiem :mysli::naughty:
Opublikowano

no co Ty - Rafał - że niby jakim ? że niby za co ? i że niby po co :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 13:08_________________________________________________mówiłem już wielokrotnie - nie zmianiam fury dopóki nie będzie mnie stać na A5 a do tego jeszcze mega daleko :wink4:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 13:09_________________________________________________dlatego we wtorek nic nowego nie zobaczycie - dalej mój czarny gnojowóz :decayed:

Opublikowano

no co Ty - Rafał - że niby jakim ? że niby za co ? i że niby po co :)

No bo widziałem ogłoszenie i teraz doczytałem w Twoim wątku że nie sprzedałeś. Ale jeśli nie sprzedałeś to dobrze :good:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 13:11_________________________________________________

dlatego we wtorek nic nowego nie zobaczycie - dalej mój czarny gnojowóz :decayed

Nie przyjeżdżaj bo frekwencja nam spadnie :confused4::polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.