Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja moge dziś jeździć :decayed:

Diman , Ciebie nie kusze , bo faktycznie masz rodzine :P

ale reszta by sie mogła przejść :decayed:

a wlasnie widze ze jak mam rownie wielka ochote isc jak ty a kasia mi jeszcze do tego mowi idz jak chcesz ja z toba nie ide :gwizdanie: ale jednak dam spokoj posiedze z nia dzisiaj :wink4:

ja tez odpuszczę :embarrassed:

no ja mam go 3 miechy od stycznia zrobiłem nim 3tyś km i jeśli mam być szczery to mi siedzi cool, tylko nie wiem czy one tak chodzą jakoś dziwnie czy mam coś luźnego blacha osłona że tak se dziwnie pyka, no i płyn mi z chłodnicy jakoś schodzi .... za ten okres okolo 0,8l wlalem.... i na razie obserwuję

luz wpadaj
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja mam go 3 miechy od stycznia zrobiłem nim 3tyś km i jeśli mam być szczery to mi siedzi cool, tylko nie wiem czy one tak chodzą jakoś dziwnie czy mam coś luźnego blacha osłona że tak se dziwnie pyka, no i płyn mi z chłodnicy jakoś schodzi .... za ten okres okolo 0,8l wlalem.... i na razie obserwuję

to sprawdzaj czy nie przybywa plynu chlodzacego :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:49_________________________________________________

ja moge dziś jeździć :decayed:

Diman , Ciebie nie kusze , bo faktycznie masz rodzine :P

ale reszta by sie mogła przejść :decayed:

a wlasnie widze ze jak mam rownie wielka ochote isc jak ty a kasia mi jeszcze do tego mowi idz jak chcesz ja z toba nie ide :gwizdanie: ale jednak dam spokoj posiedze z nia dzisiaj :wink4:

ja tez odpuszczę :embarrassed:

no ja mam go 3 miechy od stycznia zrobiłem nim 3tyś km i jeśli mam być szczery to mi siedzi cool, tylko nie wiem czy one tak chodzą jakoś dziwnie czy mam coś luźnego blacha osłona że tak se dziwnie pyka, no i płyn mi z chłodnicy jakoś schodzi .... za ten okres okolo 0,8l wlalem.... i na razie obserwuję

luz wpadaj

Krolu Ty odpuszczasz stary wyga imprezowy co ty chory jestes, sroda, dzisiaj co ci sie dzieje :decayed:

Opublikowano

no ja mam go 3 miechy od stycznia zrobiłem nim 3tyś km i jeśli mam być szczery to mi siedzi cool, tylko nie wiem czy one tak chodzą jakoś dziwnie czy mam coś luźnego blacha osłona że tak se dziwnie pyka, no i płyn mi z chłodnicy jakoś schodzi .... za ten okres okolo 0,8l wlalem.... i na razie obserwuję

to sprawdzaj czy nie przybywa plynu chlodzacego :gwizdanie:

kolega pisze ze płyn mu schodzi... może dziś ucieka płyn sprawdzaj czy ci nie kapie albo nie ma osadu na silniku [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________Ja odpuszczam... bo jakoś nie mam sił, 2 już mi szumi w głowie, 3 zaraz leci killer :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

mordy Wy moje :kox:

Opublikowano

no ja mam go 3 miechy od stycznia zrobiłem nim 3tyś km i jeśli mam być szczery to mi siedzi cool, tylko nie wiem czy one tak chodzą jakoś dziwnie czy mam coś luźnego blacha osłona że tak se dziwnie pyka, no i płyn mi z chłodnicy jakoś schodzi .... za ten okres okolo 0,8l wlalem.... i na razie obserwuję

to sprawdzaj czy nie przybywa plynu chlodzacego :gwizdanie:

kolega pisze ze płyn mu schodzi... może dziś ucieka płyn sprawdzaj czy ci nie kapie albo nie ma osadu na silniku [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________Ja odpuszczam... bo jakoś nie mam sił, 2 już mi szumi w głowie, 3 zaraz leci killer :kox: :kox: :kox: :kox:

sorry zle doczytalem wiec sprawdzaj czy nie przybywa oleju moze to swiadczyc o wydmuchanej uszczelce pod glowica, a moze poprostu wyciek na nieszczelnym przewodzie gumowym [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:54_________________________________________________

mordy Wy moje :kox:

widze miszka ze kuchnie ci zrobili do konca i oblewasz :naughty:

Opublikowano

Ja bym w sumie się wybrał do Spiża, ale musiałby ktoś po mnie wpaść i gdzieś przenocować :>

Poza tym to wypiłem dziś już coś tam :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak coś to ja i dwóch kumpli idziemy do Spiża , 22 na miejscu :kox:

Opublikowano

jak coś to ja i dwóch kumpli idziemy do Spiża , 22 na miejscu :kox:

bawcie sie dobrze i poderwijcie duzo falnych laseczek :naughty:

Opublikowano

:hi:

z wieczora

Opublikowano

:hi:

z wieczora

siema

Opublikowano

:hi:

z wieczora

:hi:

Opublikowano

ja też bym odwiedził spiża ale nie dość że nie mam kasy, to jeszcze właśnie sobie zrobiłem imprezowo-samotny wieczór, przy takich oto produktach (wersja dla średnio zamożnego :polew:)

zdjcie0448.jpg

i jest gites :decayed:

Opublikowano

ja też bym odwiedził spiża ale nie dość że nie mam kasy, to jeszcze właśnie sobie zrobiłem imprezowo-samotny wieczór, przy takich oto produktach (wersja dla średnio zamożnego :polew:)

zdjcie0448.jpg

i jest gites :decayed:

sam tej pol litrowki nie obalisz wiec jade do ciebie otwieraj brame zaraz tam bede :gwizdanie:

Opublikowano

co to jest "Dominator" ? :polew:

Opublikowano

co to jest "Dominator" ? :polew:

PudzianDrink :polew:

pisałem że impreza dla ubogich :nabijasie:

Diman, z bratem ją upijam, ale jak chcesz to wpadaj, coś się zmontuje :decayed:

Opublikowano

co to jest "Dominator" ? :polew:

PudzianDrink :polew:

pisałem że impreza dla ubogich :nabijasie:

Diman, z bratem ją upijam, ale jak chcesz to wpadaj, coś się zmontuje :decayed:

to po tym PudzianDrinku musisz zrobić jakiś spacer farmera :naughty:

Opublikowano

no ja mam go 3 miechy od stycznia zrobiłem nim 3tyś km i jeśli mam być szczery to mi siedzi cool, tylko nie wiem czy one tak chodzą jakoś dziwnie czy mam coś luźnego blacha osłona że tak se dziwnie pyka, no i płyn mi z chłodnicy jakoś schodzi .... za ten okres okolo 0,8l wlalem.... i na razie obserwuję

to sprawdzaj czy nie przybywa plynu chlodzacego :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:49_________________________________________________

TYŚ JEST MEGA POŚMIEWNY.... WIDZĘ
Opublikowano

M5IRA.jpg

ja z umiarem - jedno piwko

Basia też z umiarem - jedna bańka

:gwizdanie:

Opublikowano

co to jest "Dominator" ? :polew:

PudzianDrink :polew:

pisałem że impreza dla ubogich :nabijasie:

Diman, z bratem ją upijam, ale jak chcesz to wpadaj, coś się zmontuje :decayed:

to po tym PudzianDrinku musisz zrobić jakiś spacer farmera :naughty:

jak Diman przyjedzie to będziemy nosić jego blb :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:24_________________________________________________

M5IRA.jpg

ja z umiarem - jedno piwko

Basia też z umiarem - jedna bańka

:gwizdanie:

a Basia widzę "po leku" :decayed:

Opublikowano

powiedziała, że troszkę zostawi sobie na jutro :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.