Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miszka zaczął

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

mógł się nie odzywać, tak ja bym tylko dostał ale że krzykacz z niego to mu zielono też

:gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 17:49_________________________________________________miałem Ci pisać smsa o 12 w nocy jak przyjąłem kropk

ale pasuje wam ta kropka, gorzej jakby to byl kwadrat :decayed:

to było mniej więcej wtedy co pytałem o felgi, jakieś fatum :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale zielono tu :decayed:

Max i Ty taki poważny chłop... :polew:

Miszka to nie powiem, ale Max i kropek :gwizdanie:

jadę na miasto :wink4:

Opublikowano

siema Max :tongue4:

Opublikowano

Hej zieloni! :polew: :polew: :polew:

Takie teksty to możecie sobie pisać tutaj a nie na ogólnym - technicznym! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hej zieloni! :polew: :polew: :polew:

Takie teksty to możecie sobie pisać tutaj a nie na ogólnym - technicznym! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

toż to samo napisałem na technicznym ale jeszcze musiałem oddać Maxowi :gwizdanie:

Opublikowano

Hej zieloni! :polew: :polew: :polew:

Takie teksty to możecie sobie pisać tutaj a nie na ogólnym - technicznym! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

toż to samo napisałem na technicznym ale jeszcze musiałem oddać Maxowi :gwizdanie:

No :brawo::polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:thankyou2:
Opublikowano

siema Max :tongue4:

:hi:

siemasz żabciu

szczerze mówiąc to nie wiedziałem że na technicznym nie można używać takich sformułowań

ale jak to mówią, jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 18:45_________________________________________________

Hej zieloni! :polew: :polew: :polew:

Takie teksty to możecie sobie pisać tutaj a nie na ogólnym - technicznym! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

może i pisałeś ale nie zuważyłem

Opublikowano

:thankyou2:

Nie ma za co! :wink4::polew: :polew: :polew: :polew:

siema Max :tongue4:

:hi:

siemasz żabciu

szczerze mówiąc to nie wiedziałem że na technicznym nie można używać takich sformułowań

ale jak to mówią, jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 18:45_________________________________________________

Hej zieloni! :polew: :polew: :polew:

Takie teksty to możecie sobie pisać tutaj a nie na ogólnym - technicznym! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

może i pisałeś ale nie zuważyłem

No Max! Proszę Cię! Przecież to jest jasne! :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Akjam - będziesz we wtorek - mam dla ciebie conieco ?

Opublikowano

Akjam - będziesz we wtorek - mam dla ciebie conieco ?

Powinienem być jak mi nic w planach się nie zmieni... :gwizdanie: Mam jechać do stolicy i nie wiem jak to będzie? Na tą chwilę JESTEM. :kox:
Opublikowano

ej, zieloni, dajcie linka do tej waszej dyskusji :polew:

Opublikowano
  • Autor

ej, zieloni, dajcie linka do tej waszej dyskusji :polew:

wystarczy wejść w wiadomości Miszki czy Maxa, ale niestety chyba rozmowa poszła do hasioka :wink4:
Opublikowano

ej, zieloni, dajcie linka do tej waszej dyskusji :polew:

wystarczy wejść w wiadomości Miszki czy Maxa, ale niestety chyba rozmowa poszła do hasioka :wink4:

no szukałem i nie namierzyłem :blink:

Opublikowano
:siema: co tam słychać panowie :gwizdanie: Ale tu zielono w końcu wiosna :decayed:
Opublikowano

:siema: co tam słychać panowie :gwizdanie: Ale tu zielono w końcu wiosna :decayed:

:hi:

jakiś taki dzień :thumbdown:

Opublikowano

w program Tv nawet nie ma co patrzeć :wallbash:

Opublikowano

w program Tv nawet nie ma co patrzeć :wallbash:

dziwisz się ? :confused4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:02_________________________________________________ja zaraz wypiję ich wieczny odpoczynek

Opublikowano

w program Tv nawet nie ma co patrzeć :wallbash:

dziwisz się ? :confused4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:02_________________________________________________ja zaraz wypiję ich wieczny odpoczynek

ja już sączę małe conieco :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też się chyba napije bo nie ma gdzie jechać a bym pojeździł sobie :gwizdanie:

Stanley do której jesteś w robocie do 15 :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.