Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten gość z Sosnowca chyba nie ma połysku ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
FOLIA TERMOPLASTYCZNA SAMOPRZYLEPNA

CZARNA MAT LUB BŁYSK NA SŁUPKI, PROGI, KOKPIT ITP.

Opublikowano

po piątkowym imprezowaniu mam spalony kolejny lokal :confused4: kebab w mysłowicach :wallbash: a taki dobry :gwizdanie:

No nie dziwie się po tym jak molestowałeś panią Ewę ze stacji BP co mogłeś zrobić :polew: :polew:

weszła taka blondynunia i mi się załączyło "aj lov ju" noi wychyliłem się i wołam ją i puszczam oczko i podrywowy tekst " chono tu niunia" niestety w pewnym momencie podczas wychylenia odziwo straciłem trochę równowagę i o mało co niewyglebiłem ciągnąc za sobą stolik :gwizdanie: ale że jestem spryciula to udało się uniknąć gleby i z pełną gracją opanowałem ruchy :decayed: opierając się o stolik :cool1: niestety niewiem czemu ale na lasce to wrażenia niezrobiło :mysli::dontknow:

No ja nie wiem, niezrozumiałe czemu tak cię olała :mysli: Zachowała się jak gówniara

:polew::decayed:

to już Ci przeszkadza głośna muzyka

No to Gregor Cię pojechała :polew: :polew:

Baśka nie mówiła chyba do mnie :gwizdanie: :punish:

Opublikowano

Baśka nie mówiła chyba do mnie :gwizdanie: :punish:

:mysli: wydawało mi się że do Ciebie ale jeśli się mylę to przepraszam :decayed::kwiatek:
Opublikowano

po piątkowym imprezowaniu mam spalony kolejny lokal :confused4: kebab w mysłowicach :wallbash: a taki dobry :gwizdanie:

No nie dziwie się po tym jak molestowałeś panią Ewę ze stacji BP co mogłeś zrobić :polew: :polew:

weszła taka blondynunia i mi się załączyło "aj lov ju" noi wychyliłem się i wołam ją i puszczam oczko i podrywowy tekst " chono tu niunia" niestety w pewnym momencie podczas wychylenia odziwo straciłem trochę równowagę i o mało co niewyglebiłem ciągnąc za sobą stolik :gwizdanie: ale że jestem spryciula to udało się uniknąć gleby i z pełną gracją opanowałem ruchy :decayed: opierając się o stolik :cool1: niestety niewiem czemu ale na lasce to wrażenia niezrobiło :mysli::dontknow:

No ja nie wiem, niezrozumiałe czemu tak cię olała :mysli: Zachowała się jak gówniara

:polew::decayed:

no widocznie niebyła dla mnie przeznaczona i niebyła mnie godna skoro nie odnalazła we mnie hipermena :decayed:

Opublikowano

po piątkowym imprezowaniu mam spalony kolejny lokal :confused4: kebab w mysłowicach :wallbash: a taki dobry :gwizdanie:

No nie dziwie się po tym jak molestowałeś panią Ewę ze stacji BP co mogłeś zrobić :polew: :polew:

weszła taka blondynunia i mi się załączyło "aj lov ju" noi wychyliłem się i wołam ją i puszczam oczko i podrywowy tekst " chono tu niunia" niestety w pewnym momencie podczas wychylenia odziwo straciłem trochę równowagę i o mało co niewyglebiłem ciągnąc za sobą stolik :gwizdanie: ale że jestem spryciula to udało się uniknąć gleby i z pełną gracją opanowałem ruchy :decayed: opierając się o stolik :cool1: niestety niewiem czemu ale na lasce to wrażenia niezrobiło :mysli::dontknow:

No ja nie wiem, niezrozumiałe czemu tak cię olała :mysli: Zachowała się jak gówniara

:polew::decayed:

no widocznie niebyła dla mnie przeznaczona i niebyła mnie godna skoro nie odnalazła we mnie hipermena :decayed:

Mili faceci przeważnie przegrywają :gwizdanie:

Opublikowano

no i Bulczas, to jest kajś koło Ciebie , bo napisane jest Sosnowiec :wink4: także podjedź i zobacz czy to warte uwagi :kox:

W poniedziałek tam zawitam i jak coś kupię po jednym kawałku dla nas :kox:
Opublikowano

Mili faceci przeważnie przegrywają :gwizdanie:

nom cóż zrobić tak to już jest niewarto być teraz romantykiem i dżentelmenem jak ja

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mili faceci przeważnie przegrywają :gwizdanie:

nom cóż zrobić tak to już jest niewarto być teraz romantykiem i dżentelmenem jak ja

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:47_________________________________________________wychodzi na to, ze wszyscy są romantykami :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Mili faceci przeważnie przegrywają :gwizdanie:

nom cóż zrobić tak to już jest niewarto być teraz romantykiem i dżentelmenem jak ja

:polew: :polew: :polew:

Do laski trzeba ostro, podchodzisz bierzesz cycka i pytasz: Idziesz się pieprzyć dziwko :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Mili faceci przeważnie przegrywają :gwizdanie:

nom cóż zrobić tak to już jest niewarto być teraz romantykiem i dżentelmenem jak ja

:polew: :polew: :polew:

Do laski trzeba ostro, podchodzisz bierzesz cycka i pytasz: Idziesz się pieprzyć dziwko :decayed:

:polew: :polew:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

ach te sosnowieckie metody

Opublikowano
  • Autor

Mili faceci przeważnie przegrywają :gwizdanie:

nom cóż zrobić tak to już jest niewarto być teraz romantykiem i dżentelmenem jak ja

:polew: :polew: :polew:

Do laski trzeba ostro, podchodzisz bierzesz cycka i pytasz: Idziesz się pieprzyć dziwko :decayed:

:polew: :polew:

:blink: to dlatego nie umiem nic wyrwać :shocked:
Opublikowano

Mili faceci przeważnie przegrywają :gwizdanie:

nom cóż zrobić tak to już jest niewarto być teraz romantykiem i dżentelmenem jak ja

:polew: :polew: :polew:

Do laski trzeba ostro, podchodzisz bierzesz cycka i pytasz: Idziesz się pieprzyć dziwko :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Mili faceci przeważnie przegrywają :gwizdanie:

nom cóż zrobić tak to już jest niewarto być teraz romantykiem i dżentelmenem jak ja

:polew: :polew: :polew:

Do laski trzeba ostro, podchodzisz bierzesz cycka i pytasz: Idziesz się pieprzyć dziwko :decayed:

:polew: :polew:

lubisz to s*ko :polew: :polew: :polew:

albo pytasz "d*p*zysz się czy trzeba z tobą chodzić?" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mili faceci przeważnie przegrywają :gwizdanie:

nom cóż zrobić tak to już jest niewarto być teraz romantykiem i dżentelmenem jak ja

:polew: :polew: :polew:

Do laski trzeba ostro, podchodzisz bierzesz cycka i pytasz: Idziesz się pieprzyć dziwko :decayed:

:polew: :polew:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

ach te sosnowieckie metody

Jak wiesz się sprawdzają :decayed:
Opublikowano

jestem Kędzior! ...zapamiętaj to imię bejbe, bo niedługo będziesz je krzyczeć :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak wiesz się sprawdzają :decayed:

hmm w czekoladzie na ten tekst chyba nic nie wyrwę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:54_________________________________________________

jestem Kędzior! ...zapamiętaj to imię bejbe, bo niedługo będziesz je krzyczeć :naughty:

:polew: :polew: :polew:

ja uwielbiam tekst o żubrze :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

jestem Kędzior! ...zapamiętaj to imię bejbe, bo niedługo będziesz je krzyczeć :naughty:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4: dobre :kox: muszę spróbować :naughty:

Opublikowano

Jak wiesz się sprawdzają :decayed:

hmm w czekoladzie na ten tekst chyba nic nie wyrwę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:54_________________________________________________

jestem Kędzior! ...zapamiętaj to imię bejbe, bo niedługo będziesz je krzyczeć :naughty:

:polew: :polew: :polew:

ja uwielbiam tekst o żubrze :kox: :kox: :kox: :kox:

"wszyscy tak mówicie, a potem się okazuje - smutny korniszonek" :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:56_________________________________________________

jestem Kędzior! ...zapamiętaj to imię bejbe, bo niedługo będziesz je krzyczeć :naughty:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4: dobre :kox: muszę spróbować :naughty:

nie znałeś tego ??? :shocked:

Opublikowano

hmm w czekoladzie na ten tekst chyba nic nie wyrwę :gwizdanie:

Próbowałeś?? Jeśli nie to spróbuj :naughty: Gwarantowane śliwka pod okiem lub dwie, w gratisie może wystąpić złamana ręka lub noga :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.