Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

baq zle wiadomosci

przed majem auta nie bedzie :/ :kwasny:

Qri, ja w dwa tygodnie zrobiłem kapitalny remont silnika własnymi rękami. Dlaczego to tak długo trwa u ciebie :gwizdanie:

"rezacz" :decayed:

Jakoś te słowo nie przypadło mi do gustu. Nie wiem wogóle kto to wymyślił, na pewno nie Ślonzok :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

baq zle wiadomosci

przed majem auta nie bedzie :/ :kwasny:

Qri, ja w dwa tygodnie zrobiłem kapitalny remont silnika własnymi rękami. Dlaczego to tak długo trwa u ciebie :gwizdanie:

kolektor u tokarza...

patryk nie w dyspozycji

meksyk i tyle

BTW

jakis problem do micry ?? :baseball:

Opublikowano

:siema: znowu sie na troche stracilem i znowu 4 strony do nadrobienia

:hi: to się nie trać...

Coś brak chętnych na tego spota ;(

jakiego spota? :mysli:

w Chorzowie :kox: :kox: na AKS-ie :kox:
Opublikowano

kto mi kupi cole?? :tongue4:

Opublikowano

baq zle wiadomosci

przed majem auta nie bedzie :/ :kwasny:

Qri, ja w dwa tygodnie zrobiłem kapitalny remont silnika własnymi rękami. Dlaczego to tak długo trwa u ciebie :gwizdanie:

kolektor u tokarza...

patryk nie w dyspozycji

meksyk i tyle

BTW

jakis problem do micry ?? :baseball:

No to nie zazdroszczę :rolleyes: Wystawiony jesteś na cierpliwość :gwizdanie:

Opublikowano

:siema: znowu sie na troche stracilem i znowu 4 strony do nadrobienia

:hi: to się nie trać...

Coś brak chętnych na tego spota ;(

jakiego spota? :mysli:

w Chorzowie :kox: :kox: na AKS-ie :kox:

tys wymyslil w knurowie latwy dojazd :gwizdanie:

Opublikowano

BTW

jakis problem do micry ?? :baseball:

no nawet ja ją objeżdżam - a to już chyba wstyd jest :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 20:06_________________________________________________

tys wymyslil w knurowie latwy dojazd :gwizdanie:

ale chyba sosnowiec tak daleko nie pojedzie :embarrassed:
Opublikowano

fak 38 stopni gorączki :wallbash:

Opublikowano

fak 38 stopni gorączki :wallbash:

stan podgorączkowy :tongue4::wink4:

Opublikowano

fak 38 stopni gorączki :wallbash:

pewnie żeś w piątek z klatą na wierzchu biegal, a nawet nie pamiętasz :tongue4:

Opublikowano

BTW

jakis problem do micry ?? :baseball:

no nawet ja ją objeżdżam - a to już chyba wstyd jest :naughty: :naughty: :naughty:

To już byłby powód żeby się zakopać pod ziemię z 5 metrów :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

fak 38 stopni gorączki :wallbash:

pewnie żeś w piątek z klatą na wierzchu biegal, a nawet nie pamiętasz :tongue4:

niebiegałem :decayed:

mam nadzieje że do wtorku mi przejdzie

Opublikowano

fak 38 stopni gorączki :wallbash:

pewnie żeś w piątek z klatą na wierzchu biegal, a nawet nie pamiętasz :tongue4:

niebiegałem :decayed:

to może w tym kebabie :mysli:

:>

Opublikowano

fak 38 stopni gorączki :wallbash:

pewnie żeś w piątek z klatą na wierzchu biegal, a nawet nie pamiętasz :tongue4:

niebiegałem :decayed:

to może w tym kebabie :mysli:

:>

Łowca mu uciekła i musiał ją gonić :gwizdanie:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

dobra, ja spadam ... narka :)

powiedzcie Keżorowi, że już sie może zalogowac :hahaha:

Opublikowano

fak 38 stopni gorączki :wallbash:

pewnie żeś w piątek z klatą na wierzchu biegal, a nawet nie pamiętasz :tongue4:

niebiegałem :decayed:

to może w tym kebabie :mysli:

:>

byłem grzeczny tym razem :wink4:

Siemka Piter :hi:

bywaj kobieto

Opublikowano

Kedzior rozj...al mnie twoj avatar :polew: :polew: jest zaje...ty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobra, ja spadam ... narka :)

powiedzcie Keżorowi, że już sie może zalogowac :hahaha:

no wkońcu :song: narka :hi::polew:
Opublikowano

dobra, ja spadam ... narka :)

powiedzcie Keżorowi, że już sie może zalogowac :hahaha:

no wkońcu :song: narka :hi::polew:

:cygaro:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.