Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tą żałobą to już żygam normalnie wszędzie w kółko i to samo :sick3:

Bo nadal jest o czym gadać, dużo ludzi trzeba pożegnać i nie można o nikim zapomnieć :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tą żałobą to już żygam normalnie wszędzie w kółko i to samo :sick3:

Bo nadal jest o czym gadać, dużo ludzi trzeba pożegnać i nie można o nikim zapomnieć :gwizdanie:

i jeszcze wszystko porzadnie wyjasnic :wink4:

Opublikowano

A tą żałobą to już żygam normalnie wszędzie w kółko i to samo :sick3:

Bo nadal jest o czym gadać, dużo ludzi trzeba pożegnać i nie można o nikim zapomnieć :gwizdanie:

i jeszcze wszystko porzadnie wyjasnic :wink4:

No wyjaśnić i pożegnać spoko ale żeby non stop to samo mówić
Opublikowano

A tą żałobą to już żygam normalnie wszędzie w kółko i to samo :sick3:

Bo nadal jest o czym gadać, dużo ludzi trzeba pożegnać i nie można o nikim zapomnieć :gwizdanie:

i jeszcze wszystko porzadnie wyjasnic :wink4:

No wyjaśnić i pożegnać spoko ale żeby non stop to samo mówić

dzisiaj juz jest duzo spokojniej w TV

Opublikowano

Bulczas niecodziennie ginie prezydent i wiekszosc najwazniejszych ludzi w panstwie, wiec sadze, ze zaloba i tak jest za krotka. Oczywiscie w TV powinny byc jakies filmy i seriale ale juz np. Tanca z gwiazdami, You can dance czy innych rozrywkowych nie powinni puszczac i pewnie nie beda :good:

Opublikowano

Bulczas niecodziennie ginie prezydent i wiekszosc najwazniejszych ludzi w panstwie, wiec sadze, ze zaloba i tak jest za krotka. Oczywiscie w TV powinny byc jakies filmy i seriale ale juz np. Tanca z gwiazdami, You can dance czy innych rozrywkowych nie powinni puszczac i pewnie nie beda :good:

patriotyczna wypowiedź :good:

a tańca z gwiazdami to wcale już nie powinni puszczać :disgust:

Opublikowano

you can dance moglby tylko zostac z rozrywki, bo tam jeszcze czasami fajne malolatki tancza :evil: a reszta powinna byc wywalona do kosza

Opublikowano

http://www.tvs.pl/informacje/23287/ zabawy w SG :wallbash: :wallbash:

witam tak wogóle :hi:

Opublikowano

siema. ale masakra zaś mnie choroba ostro złapała :wallbash:

Opublikowano

siema. ale masakra zaś mnie choroba ostro złapała :wallbash:

tys to jest podatny i co L4 wpadlo :cool1:

Opublikowano

siema. ale masakra zaś mnie choroba ostro złapała :wallbash:

chopie, Ty im mniej pijesz, tym bardziej sie sypiesz :tongue4:

Opublikowano

:hi:

bry śluzaki dziś rano godz.około 8 mcdonald w czewie w stronę łodzi a4 b5 srebrna avant z tyłu a4-klub.pl naklejka z tego co pamiętam stara seria :naughty:

czy to któryś z was :cool1:

rejestracja SM początek

Opublikowano

siema. ale masakra zaś mnie choroba ostro złapała :wallbash:

tys to jest podatny i co L4 wpadlo :cool1:

zobacze jak jutro będę się czuł w miare no to pójdę a jak nie to znowu L4 :wallbash:

siema. ale masakra zaś mnie choroba ostro złapała :wallbash:

chopie, Ty im mniej pijesz, tym bardziej sie sypiesz :tongue4:

no co zrobisz jak nikt pićniechce :gwizdanie:

dzisiaj byłem tylko na prześwietleniu i cały dzień w łóżku :wallbash:

:hi:

bry śluzaki dziś rano godz.około 8 mcdonald w czewie w stronę łodzi a4 b5 srebrna avant z tyłu a4-klub.pl naklejka z tego co pamiętam stara seria :naughty:

czy to któryś z was :cool1:

rejestracja SM początek

hmm może OKO ? niezauważyłeś jaki silnik?

Opublikowano

oko ma SBE :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 20:37_________________________________________________

:hi:

bry śluzaki dziś rano godz.około 8 mcdonald w czewie w stronę łodzi a4 b5 srebrna avant z tyłu a4-klub.pl naklejka z tego co pamiętam stara seria :naughty:

czy to któryś z was :cool1:

rejestracja SM początek

ja jest z Mysłowic, ale nie znam nikogo kto byłby z klubu i poruszał się srebrną kombi :gwizdanie:

Opublikowano

aha niedoczytałem o tej rejestracji

Opublikowano

Kędzior, to jutro będziesz? :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, to jutro będziesz? :gwizdanie:

chyba nie, no chyba że mnie cudownie uzdrowi

ale jak coś to daj to Bulczasowi albo komuś innemu to sobie odbiorę, chyba że cię niebędzie to postaram się wbić w piątek na SG bo planowałem przyjechać

Opublikowano

Kędzior, to jutro będziesz? :gwizdanie:

chyba nie, no chyba że mnie cudownie uzdrowi

ale jak coś to daj to Bulczasowi albo komuś innemu to sobie odbiorę, chyba że cię niebędzie to postaram się wbić w piątek na SG bo planowałem przyjechać

będę jutro... :gwizdanie:

więc najwyżej postojówki dam Rafałowi :wink4:

Opublikowano

będę jutro... :gwizdanie:

więc najwyżej postojówki dam Rafałowi :wink4:

ok dziękóweczka ziomuś

gibam spowrotem do wyra wziąłem wspomagacze (leki antybiotyki i co tylko jeszcze miałem pod ręką) może mi cosik będzie jutro lepiej

trzymajcie się narka

Opublikowano

będę jutro... :gwizdanie:

więc najwyżej postojówki dam Rafałowi :wink4:

ok dziękóweczka ziomuś

gibam spowrotem do wyra wziąłem wspomagacze (leki antybiotyki i co tylko jeszcze miałem pod ręką) może mi cosik będzie jutro lepiej

trzymajcie się narka

zdrowiej synek zdrowiej narka :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.