Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"sto lat sto lat niech zyje zyje nam na niech mu gwiastka pomyslnosci nigdy nie zagasnie nigdy........................................................ :naughty: wszystkiego najlepszego Stanley :kwiatek:

i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam lalalalalala

a kto się w kwietniu urodził powstań powstań powstań :polew: :polew: :polew:

szkoda ze sie w kwitniu nie urodzilem bo juz bym stal :seksiasty::zemdlal:

jeśli o mnie chodzi to może pić w kwietniu za twoje urodziny - nikt ci tam w dowód nie będzie zaglądać czy aby na pewno to dziś :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

diman fajnie wypinasz ten tylek ;) cool :cool1:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________ :naughty:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________czym zmyć olej z silnika nie używając do tego karchera i wody?? jakiś preparat do czyszczenia ...? :mysli:

Opublikowano

diman fajnie wypinasz ten tylek ;) cool :cool1:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________ :naughty:

tylko mi sie tu nie nasmiewaj to moja dobra kolezanka :tongue4:

Opublikowano

"sto lat sto lat niech zyje zyje nam na niech mu gwiastka pomyslnosci nigdy nie zagasnie nigdy........................................................ :naughty: wszystkiego najlepszego Stanley :kwiatek:

i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam lalalalalala

a kto się w kwietniu urodził powstań powstań powstań :polew: :polew: :polew:

od stycznia sie zaczyna ! :foch:

mogłabyś choć w ten jeden dzień być milsza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:punish:

jeszcze nie znasz mnie niemiłej ! :evil:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 12:00_________________________________________________

diman fajnie wypinasz ten tylek ;) cool :cool1:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________ :naughty:

tylko mi sie tu nie nasmiewaj to moja dobra kolezanka :tongue4:

no kurde Diman, musiałeś mnie wygadać ? :doh1:

Opublikowano

no fajne masz znajowe ;):good: hehe

Opublikowano

diman fajnie wypinasz ten tylek ;) cool :cool1:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________ :naughty:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________czym zmyć olej z silnika nie używając do tego karchera i wody?? jakiś preparat do czyszczenia ...? :mysli:

są jakieś zmazywacze do silnika możesz je kupić w praktycznie każdym sklepie motoryzacyjnym :wink4:

Opublikowano

"sto lat sto lat niech zyje zyje nam na niech mu gwiastka pomyslnosci nigdy nie zagasnie nigdy........................................................ :naughty: wszystkiego najlepszego Stanley :kwiatek:

i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam lalalalalala

a kto się w kwietniu urodził powstań powstań powstań :polew: :polew: :polew:

od stycznia sie zaczyna ! :foch:

mogłabyś choć w ten jeden dzień być milsza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:punish:

jeszcze nie znasz mnie niemiłej ! :evil:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 12:00_________________________________________________

diman fajnie wypinasz ten tylek ;) cool :cool1:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________ :naughty:

tylko mi sie tu nie nasmiewaj to moja dobra kolezanka :tongue4:

no kurde Diman, musiałeś mnie wygadać ? :doh1:

nie ma co tego trzymac w tajemnicy ze mamy sie ku sobie :kox: :>

Opublikowano

jeszcze nie znasz mnie niemiłej ! :evil:

chciałaś napisać chyba miłej :polew: :polew: :polew:

nie no żart :tongue4:

Opublikowano

diman fajnie wypinasz ten tylek ;) cool :cool1:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________ :naughty:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________czym zmyć olej z silnika nie używając do tego karchera i wody?? jakiś preparat do czyszczenia ...? :mysli:

ja bym tak sobie silnika karcherem i wodą nie mył - ale to tylko taka moja dygresja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

"sto lat sto lat niech zyje zyje nam na niech mu gwiastka pomyslnosci nigdy nie zagasnie nigdy........................................................ :naughty: wszystkiego najlepszego Stanley :kwiatek:

i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam lalalalalala

a kto się w kwietniu urodził powstań powstań powstań :polew: :polew: :polew:

od stycznia sie zaczyna ! :foch:

mogłabyś choć w ten jeden dzień być milsza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:punish:

jeszcze nie znasz mnie niemiłej ! :evil:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 12:00_________________________________________________

diman fajnie wypinasz ten tylek ;) cool :cool1:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________ :naughty:

tylko mi sie tu nie nasmiewaj to moja dobra kolezanka :tongue4:

no kurde Diman, musiałeś mnie wygadać ? :doh1:

nie ma co tego trzymac w tajemnicy ze mamy sie ku sobie :kox: :>

no co ja na to poradzę, że mam słabość do surykatek :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Stan NAJLEPSZEGO :kwiatek:

Opublikowano

no co ja na to poradzę, że mam słabość do surykatek :gwizdanie:

:polew:

kobitki zawsze miały słabość do małych zwierzątek :polew:

simka Kanar :hi: co tam słychać

Opublikowano

nic nowego.. szukam roboty o to co dostałem wczoraj to jałmużna była a nie wypłata :thumbdown: a Audi rezać trzeba :przebiegly:

Opublikowano

nic nowego.. szukam roboty o to co dostałem wczoraj to jałmużna była a nie wypłata :thumbdown: a Audi rezać trzeba :przebiegly:

ano trzeba rezać trzeba :decayed:

Opublikowano

wczoraj miałem drugie podejście do grzyba w aucie bo sukinkot powrócił i śmierdział ze zdwojoną siłą :disgust:

ale obszedłem ten problem wysypując kawe pod siedzenie :polew:

Opublikowano

wczoraj miałem drugie podejście do grzyba w aucie bo sukinkot powrócił i śmierdział ze zdwojoną siłą :disgust:

ale obszedłem ten problem wysypując kawe pod siedzenie :polew:

kawe??

Opublikowano

nescafe dokładniej rzecz ujmując ;)

chodzi o to żeby zabiła mi zapach grzyba i wyciągnęła reszte wilgoci a potem pojade na odkurzacz i ją sobie odkurzacz wsysnie ;)

Opublikowano

nescafe dokładniej rzecz ujmując ;)

chodzi o to żeby zabiła mi zapach grzyba i wyciągnęła reszte wilgoci a potem pojade na odkurzacz i ją sobie odkurzacz wsysnie ;)

yhyyyyy taki z ciebie spryciarz :good:

Opublikowano

:hi:

dobry wam ;)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 12:55_________________________________________________kędzior bardzo ładny avatar :kox:

Opublikowano

:hi:

dobry wam ;)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 12:55_________________________________________________kędzior bardzo ładny avatar :kox:

siemka, hehe dzięki :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.