Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teściowa zadzwoniła z życzeniami i nagle w słuchawce jakieś zakłócenia. Usłyszałem tylko na początku: życzę Ci błogosławieństwa bożego, później jakies szumy "szsfszsfzfszfs" i na końcu, to do widzenia. :gwizdanie: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

teściowa zadzwoniła z życzeniami i nagle w słuchawce jakieś zakłócenia. Usłyszałem tylko na początku: życzę Ci błogosławieństwa bożego, później jakies szumy "szsfszsfzfszfs" i na końcu, to do widzenia. :gwizdanie: :polew:

i za to cię lubię :good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: i do zobaczenia na spocie :kox:
Opublikowano

teściowa zadzwoniła z życzeniami i nagle w słuchawce jakieś zakłócenia. Usłyszałem tylko na początku: życzę Ci błogosławieństwa bożego, później jakies szumy "szsfszsfzfszfs" i na końcu, to do widzenia. :gwizdanie: :polew:

i za to cię lubię :good::polew: :polew: :polew:

:decayed:

spadam na basen popływać, później zjem jakiś podwieczorek i widzimy się wieczorem :)

Opublikowano

Stanley najlepszego i najbardziej porezanego auta na SK :decayed:

Opublikowano

Kędzior, a do której chcesz siedzieć?

Opublikowano

Stanley najlepszego i najbardziej porezanego auta na SK :decayed:

dzieki, ale z tym autem przy Was to będzie ciężko.

Musiałbym w ogóle nie pić alko, a z tym znowu ciężko przy Basi :decayed:

Opublikowano

Kędzior, a do której chcesz siedzieć?

no niewiem za ile damy rade obrócić karton wódki i zgrzewe browarów :polew: :polew:

nie no mnie raczej dzisiaj niebędzie a jak będę to może tylko na chwilkę podjadę

Stanley najlepszego i najbardziej porezanego auta na SK :decayed:

dzieki, ale z tym autem przy Was to będzie ciężko.

Musiałbym w ogóle nie pić alko, a z tym znowu ciężko przy Basi :decayed:

nom trochę głupio jak kobieta wypija więcej niż men

:polew:

Opublikowano

chyba jednak predko te spoty nie odbeda sie na powerzchni :confused4:

Opublikowano

jak nie będzie na spocie alko to znaczy ze Basia zawaliła

( Mi wczoraj obiecała, że wszystko dowiezie) :decayed:

Opublikowano

chyba jednak predko te spoty nie odbeda sie na powerzchni :confused4:

je**na pogoda

Opublikowano

Kędzior, a do której chcesz siedzieć?

no niewiem za ile damy rade obrócić karton wódki i zgrzewe browarów :polew: :polew:

nie no mnie raczej dzisiaj niebędzie a jak będę to może tylko na chwilkę podjadę

Stanley najlepszego i najbardziej porezanego auta na SK :decayed:

dzieki, ale z tym autem przy Was to będzie ciężko.

Musiałbym w ogóle nie pić alko, a z tym znowu ciężko przy Basi :decayed:

nom trochę głupio jak kobieta wypija więcej niż men

:polew:

:punish:

nie przesadzaj !

Opublikowano

Szkoda że na chwilę bo inaczej byś robił za mojego szofera dziś :naughty:

Opublikowano

Stanley najlepszego i najbardziej porezanego auta na SK :decayed:

dzieki, ale z tym autem przy Was to będzie ciężko.

Musiałbym w ogóle nie pić alko, a z tym znowu ciężko przy Basi :decayed:

jebłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kędzior, a do której chcesz siedzieć?

no niewiem za ile damy rade obrócić karton wódki i zgrzewe browarów :polew: :polew:

nie no mnie raczej dzisiaj niebędzie a jak będę to może tylko na chwilkę podjadę

Stanley najlepszego i najbardziej porezanego auta na SK :decayed:

dzieki, ale z tym autem przy Was to będzie ciężko.

Musiałbym w ogóle nie pić alko, a z tym znowu ciężko przy Basi :decayed:

nom trochę głupio jak kobieta wypija więcej niż men

:polew:

:punish:

nie przesadzaj !

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra, koniec żartów :tongue4:

alkohol we własnym zakresie

ja stawiam panienki :decayed:

Opublikowano

jak nie będzie na spocie alko to znaczy ze Basia zawaliła

( Mi wczoraj obiecała, że wszystko dowiezie) :decayed:

ale żeś mnie wrobił .... :disgust:

hmmm... wiecie chłopcy, ja chyba dzisiaj nie dam rady, coś mi wypadło :gwizdanie: :wstydliwy:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:10_________________________________________________

dobra, koniec żartów :tongue4:

alkohol we własnym zakresie

ja stawiam panienki :decayed:

Ty jedną masz problem utrzymać, więc nie kozacz tu liczbą mnogą :kox:

Opublikowano

chyba jednak predko te spoty nie odbeda sie na powerzchni :confused4:

nom raczej, pogoda coś niedopisuje :wallbash:

jak nie będzie na spocie alko to znaczy ze Basia zawaliła

( Mi wczoraj obiecała, że wszystko dowiezie) :decayed:

napewno coś upije niema bata :polew: :polew: :polew: :polew:

Szkoda że na chwilę bo inaczej byś robił za mojego szofera dziś :naughty:

hehe jak bym był zdrowy to byśmy tam busem pojechali hehe

dobra, koniec żartów :tongue4:

alkohol we własnym zakresie

ja stawiam panienki :decayed:

w takim razie będę na bank :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:11_________________________________________________

Ty jedną masz problem utrzymać, więc nie kozacz tu liczbą mnogą :kox:

padłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
ja stawiam panienki

Stan bo ja PKS'em na tego spota przyjade :kox:

Opublikowano

jak nie będzie na spocie alko to znaczy ze Basia zawaliła

( Mi wczoraj obiecała, że wszystko dowiezie) :decayed:

ale żeś mnie wrobił .... :disgust:

hmmm... wiecie chłopcy, ja chyba dzisiaj nie dam rady, coś mi wypadło :gwizdanie: :wstydliwy:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:10_________________________________________________

dobra, koniec żartów :tongue4:

alkohol we własnym zakresie

ja stawiam panienki :decayed:

Ty jedną masz problem utrzymać, więc nie kozacz tu liczbą mnogą :kox:

ale tyś jest jakby w trzech osobach: w nocy śpi, w dzień wyciąga ze mnie kase, a w weekend wyciąga ze mnie kasę i nawet nic nie postawi :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.