Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

kędzior, ale to mały osrodek jest :decayed:

zapomniałem dopisać że stworzymy wersje nisko budżetową :polew: :polew: :polew:

na wypaśny catering nieliczcie jedyne co będzie to wódka i przepojka :polew: :polew: :polew: :polew: :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i uprowadzić panne młodą :naughty:

Kędzior by się na pewno tego podjął :naughty:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

kędzior, ale to mały osrodek jest :decayed:

ale jest sala weselna, można by tak gości odwiedzić w strojach spartan :decayed: :decayed: :decayed:

i uprowadzić panne młodą :naughty:

:decayed:

hmm :mysli: niegłupi pomysł :naughty:

kiedyś spotkałem taką panne młodą jak spacerowała z mężem, nieznałem jej ale złożyliśmy życzenia i po buzioku dostaliśmy co się młodemu chyba do końca niepodobało ale no nic niegadał jak nas 7 wysiadło i prawie wszyscy na bani :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dodałem koment na Vimeo :decayed:

Opublikowano

dodałem koment na Vimeo :decayed:

widzę że znasz angielski :polew: tzn. amerykański :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dodałem koment na Vimeo :decayed:

:notworthy:

Opublikowano
  • Autor

dodałem koment na Vimeo :decayed:

widzę że znasz angielski :polew: tzn. amerykański :polew: :polew: :polew:

no ba :polew:
Opublikowano

kto wybierał podkład muzyczny? :decayed:

Opublikowano

kto wybierał podkład muzyczny? :decayed:

Chyba montażystka :naughty:
Opublikowano
  • Autor

dodałem koment na Vimeo :decayed:

:notworthy:

:good: a może podrzuć ten filmik do tematu Bukowiny ? [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:24_________________________________________________

kto wybierał podkład muzyczny? :decayed:

też uważasz , że można by ścieżke dźwiękową zmienić na tą ?

ELECTRO HOUSE 2010 CLUB MIX

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dodałem koment na Vimeo :decayed:

:notworthy:

:good: a może podrzuć ten filmik do tematu Bukowiny ?

podrzuce tylko poprawie ten błąd....

ale zanim sie to wszystko skompresuje, to pewnie dopiero jutro :wink4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:25_________________________________________________

kto wybierał podkład muzyczny? :decayed:

ja, a dlaczemu pytasz? :mysli:

Opublikowano

też uważasz , że można by ścieżke dźwiękową zmienić na tą ?

ELECTRO HOUSE 2010 CLUB MIX

:polew: :polew: :polew:

muhehehe nom chyyba nieza bardzo :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:27_________________________________________________Keżor przyznaj że bardziej ci brakuję słuchania muzy w aucie niż nim zapier*alanie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

też uważasz , że można by ścieżke dźwiękową zmienić na tą ?

ELECTRO HOUSE 2010 CLUB MIX

:polew: :polew: :polew:

muhehehe nom chyyba nieza bardzo :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:27_________________________________________________Keżor przyznaj że bardziej ci brakuję słuchania muzy w aucie niż nim zapier*alanie :cool1:

no muzy też bym sobie posłuchał , ale bardziej zapierdalalania :kox:
Opublikowano

no muzy też bym sobie posłuchał , ale bardziej zapierdalalania :kox:

co ja poradzę że lubię zap*erdalać :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

no muzy też bym sobie posłuchał , ale bardziej zapierdalalania :kox:

co ja poradzę że lubię zap*erdalać :polew: :polew: :wink4:

Każdy rezać lubi zapirdalać :decayed:
Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

Kędzior 409

Buba 304

nike21 282

Krolu 271

Pucek 235

ykk 229

siemian 227

chudineze 225

bartek1605 208

Bulczas 205

ładną mam przewagę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

Kędzior 409

Buba 304

nike21 282

Krolu 271

Pucek 235

ykk 229

siemian 227

chudineze 225

bartek1605 208

Bulczas 205

ładną mam przewagę :polew: :polew: :polew:

I na h*j się chwalisz. Jebnąć Ci ze łba :polew: :polew:
Opublikowano

I na h*j się chwalisz. Jebnąć Ci ze łba :polew: :polew:

ahh nawet z tego się człowiekowi niedadzą nacieszyć ;(

:polew: :polew:

:kox:

:naughty::wink4::cool1:
Opublikowano
  • Autor

:kox:

:naughty::wink4::cool1:

poodpierdalamy jakieś szopki następnym razem co ? :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.