Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może chcesz sie po prostu piwa napić jutro na spocie :tongue4:

:polew:

:confused4: ;( :no:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:23_________________________________________________a ja dzisiaj wyrezałem w sumie 3 pełne zbiorniki paliwa: u Krola, Dimana i u siebie. Ale ze mnie rezacz :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a może chcesz sie po prostu piwa napić jutro na spocie :tongue4:

wydało sie hehe

serio sie zjebało :wallbash: samo sie tak :confused4:

Opublikowano

jak coś to ja jestem gotów jako audi assistance

Opublikowano

Akjam fura :kox:

:good:

Opublikowano

na mnie już czas, ten tydzień nocki :)

:hi:

Opublikowano

na mnie już czas, ten tydzień nocki :)

:hi:

Pucek ja tak samo.... :wallbash:

Opublikowano

zesralo mi sie auto :wallbash: jadę a tu nagle w h*j dymu spod maski, stanąłem oglądam i dym leciał tak jak by spod reflektora od str pasażera, ale nic niewidać dokładnie wsiadam do auta nagle coś CYKLO i przestała działać dmuchawa od ogrzewania i przestało się dymić. niewiem co to może być i dlaczego i wogóle kapaa ;(

ups :no:

Może nagrzewnica poszła :mysli:
Opublikowano

:polew:

Opublikowano

:polew:

hehe dobry jest filmik muhehehe

Krolu i Keżor byli obczaili później mi wrzucą kody z błędów to się obczai co i jak ale raczej będzie trzeba jechać do klimatyzowywaczy hehe

Opublikowano

o ja pierdziele, reklamy masakra :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stan widzę kinomaniak hehe

Opublikowano

a może chcesz sie po prostu piwa napić jutro na spocie :tongue4:

:polew:

:confused4: ;( :no:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:23_________________________________________________a ja dzisiaj wyrezałem w sumie 3 pełne zbiorniki paliwa: u Krola, Dimana i u siebie. Ale ze mnie rezacz :kox:

no sie zgadza :notworthy:

Opublikowano

:hi:

ja się jebałem teraz 1,5h z filterkiem fazy ciekłej od LPG ale już wymieniony :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:11_________________________________________________to każdy coś dziś porezał :kox::polew:

Opublikowano

a może chcesz sie po prostu piwa napić jutro na spocie :tongue4:

:polew:

:confused4: ;( :no:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:23_________________________________________________a ja dzisiaj wyrezałem w sumie 3 pełne zbiorniki paliwa: u Krola, Dimana i u siebie. Ale ze mnie rezacz :kox:

no sie zgadza :notworthy:

Diman to szerokości jutro :):a4fan:

Opublikowano

a może chcesz sie po prostu piwa napić jutro na spocie :tongue4:

:polew:

:confused4: ;( :no:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:23_________________________________________________a ja dzisiaj wyrezałem w sumie 3 pełne zbiorniki paliwa: u Krola, Dimana i u siebie. Ale ze mnie rezacz :kox:

no sie zgadza :notworthy:

Diman to szerokości jutro :):a4fan:

spokojnie stanley dopiero po jutrze jade jeszcze sie zobaczymy na spocie z kasa bede dla ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

to każdy coś dziś porezał :kox::polew:

nom tylko ja dzisiaj ODrezałem hehehe :wallbash:

Opublikowano

Dobre te 5 najlepszych piw :cool1:

Jutro jak mi się wszystko zgra z czasem wracając z Radomia to postaram sie wpaść na spot. Będzie to mój pierwszy raz :gwizdanie:

Opublikowano

Dobre te 5 najlepszych piw :cool1:

Jutro jak mi się wszystko zgra z czasem wracając z Radomia to postaram sie wpaść na spot. Będzie to mój pierwszy raz :gwizdanie:

wpadaj u mnie to bedzie ostatni :gwizdanie:

Opublikowano

Dobre te 5 najlepszych piw :cool1:

Jutro jak mi się wszystko zgra z czasem wracając z Radomia to postaram sie wpaść na spot. Będzie to mój pierwszy raz :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

Grisza fajny avatar :wink4: wbijaj zapraszamy :good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________Akjam STOOO LATTT STOOO LATTTT :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.