Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rodzinna :thumbdown:

hehe u mnie się inaczej kończą rodzinne spotkania :polew: :polew: :polew::drunk:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: Ja też miałem weekend pełny wrażeń. Dziś nie pojechałem do Kamienia ale byłem na za***istym grillu :decayed::slina:
Opublikowano

ja też już jestem :kox:

weekend pełny wrażeń

PS. już więcej przy 160kph nie wyłaże z auta :polew:

Keżor...nie mam pytań, Ty to jesteś mega szajbus :decayed:

szacun :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ta a ja zesrany w aucie obok.. za pasek go trzymałem :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

ta a ja zesrany w aucie obok.. za pasek go trzymałem :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jak zesrany to nie zbyt przyjemnie :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja też już jestem :kox:

weekend pełny wrażeń

PS. już więcej przy 160kph nie wyłaże z auta :polew:

Keżor...nie mam pytań, Ty to jesteś mega szajbus :decayed:

szacun :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ta a ja zesrany w aucie obok.. za pasek go trzymałem :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

:polew: za pasek :>

ale Keżor to fotograf-kaskader :)

mam nadzieję że jakiś filmik skleci nasz nadworny montażysta kamerzysta :naughty:

albo Baśka nam coś skręci :naughty:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:01_________________________________________________

ta a ja zesrany w aucie obok.. za pasek go trzymałem :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jak zesrany to nie zbyt przyjemnie :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

ta a ja zesrany w aucie obok.. za pasek go trzymałem :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jak zesrany to nie zbyt przyjemnie :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

się wcale niedziwie że Keżor tak za okno wyskoczył przy tej prędkości :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a mówiłem że luz , bo sie zakleszczyłem butem pod siedzeniem :P tejken izi men :kox:

Opublikowano

a mówiłem że luz , bo sie zakleszczyłem butem pod siedzeniem :P tejken izi men :kox:

widzę chodziłeś na kurs amerykańskiego :gwizdanie:

Opublikowano

a mówiłem że luz , bo sie zakleszczyłem butem pod siedzeniem :P tejken izi men :kox:

ta jasne... ciekawe co bym policji powiedział, jak by twoja głowa została na jakimś słupie :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

a mówiłem że luz , bo sie zakleszczyłem butem pod siedzeniem :P tejken izi men :kox:

ta jasne... ciekawe co bym policji powiedział, jak by twoja głowa została na jakimś słupie :kwasny: :kwasny:

Od razu dramatyzujesz :gwizdanie:
Opublikowano

a mówiłem że luz , bo sie zakleszczyłem butem pod siedzeniem :P tejken izi men :kox:

ta jasne... ciekawe co bym policji powiedział, jak by twoja głowa została na jakimś słupie :kwasny: :kwasny:

Od razu dramatyzujesz :gwizdanie:

więcej optymizmu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a mówiłem że luz , bo sie zakleszczyłem butem pod siedzeniem :P tejken izi men :kox:

ta jasne... ciekawe co bym policji powiedział, jak by twoja głowa została na jakimś słupie :kwasny: :kwasny:

ten wiek robi swoje, trzeba być poważny :polew:

Królu, byś powiedział że Keżor chciał splunąć i wypadło mu się :gwizdanie:

Opublikowano

Królu, byś powiedział że Keżor chciał splunąć i wypadło mu się :gwizdanie:

ta albo że rzygał :sick3:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a mówiłem że luz , bo sie zakleszczyłem butem pod siedzeniem :P tejken izi men :kox:

ta jasne... ciekawe co bym policji powiedział, jak by twoja głowa została na jakimś słupie :kwasny: :kwasny:

to przecież Twoja rola była , żeby w nic nie ciulnąl :polew:
Opublikowano

a mówiłem że luz , bo sie zakleszczyłem butem pod siedzeniem :P tejken izi men :kox:

ta jasne... ciekawe co bym policji powiedział, jak by twoja głowa została na jakimś słupie :kwasny: :kwasny:

to przecież Twoja rola była , żeby w nic nie ciulnąl :polew:

sławnie dlatego się bałem :naughty: :naughty:
Opublikowano

sławnie dlatego się bałem :naughty: :naughty:

co??

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

jaki świat jest piękniejszy....

po 3 piwach :decayed:

Opublikowano

sławnie dlatego się bałem :naughty: :naughty:

co??

:polew: :polew: :polew::tongue4:

właśnie - miało być :kwasny: :kwasny: :kwasny: to ten 1 reeds dziś o 14:00 :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:
Opublikowano
  • Autor

http://picasaweb.google.pl/kezorek1/KamienSaski2010?authkey=Gv1sRgCKCq0dX5gvWG5wE#

jak komuś sie nie podoba , że jest jego fura czy że widac tablice to pisać :gwizdanie:

jak co to galerie widac tylko po linku , także tylko Ci co tu zaglądają ją zobaczą ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.