Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

dobra miałeś prawo :decayed:

chociaż tyle że to rozumiesz :decayed:

muhehehe patrz to hehehe

lukas.jpg

kędzior, ta Twoja fota coś mi przypomniała :hahaha:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:02_________________________________________________

EnO9r.jpg

:polew: :polew: :polew:

ożesz ... masakra :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no niemogę :polew: :polew: :polew:

widzę Stan był gangsterem :wink4::polew: :polew: i ten łańcuch :polew:

można powiedzieć że to zdjęcie to to samo tylko różnica lat :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:05_________________________________________________

"poszedłem z mała na molo.... pełna saszeta, relax..............." :wink4:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: tyś jest agentka :wink4::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

dobra miałeś prawo :decayed:

chociaż tyle że to rozumiesz :decayed:

muhehehe patrz to hehehe

lukas.jpg

kędzior, ta Twoja fota coś mi przypomniała :hahaha:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:02_________________________________________________

EnO9r.jpg

:polew: :polew: :polew:

"poszedłem z mała na molo.... pełna saszeta, relax..............." :wink4:

:blink:

Opublikowano

:blink:

tylko niemów że niepamiętasz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:blink:

tylko niemów że niepamiętasz :polew: :polew: :polew:

wolę być gangsterem niż junkersem :decayed:

Opublikowano

:blink:

tylko niemów że niepamiętasz :polew: :polew: :polew:

wolę być gangsterem niż junkersem :decayed:

albo fajnie też być Spartanem :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

dobra miałeś prawo :decayed:

chociaż tyle że to rozumiesz :decayed:

muhehehe patrz to hehehe

lukas.jpg

kędzior, ta Twoja fota coś mi przypomniała :hahaha:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:02_________________________________________________

EnO9r.jpg

:polew: :polew: :polew:

ożesz ... masakra :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no niemogę :polew: :polew: :polew:

widzę Stan był gangsterem :wink4::polew: :polew: i ten łańcuch :polew:

można powiedzieć że to zdjęcie to to samo tylko różnica lat :polew: :polew: :polew:

raczej cinkciarz a nie żaden gangsta :kox:

Opublikowano

raczej cinkciarz a nie żaden gangsta :kox:

ożesz ty :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

EnO9r.jpg

:polew: :polew: :polew:

"poszedłem z mała na molo.... pełna saszeta, relax..............." :wink4:

a taki spokojny na spotach :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:bry: Katowiczanie

Opublikowano

EnO9r.jpg

:polew: :polew: :polew:

"poszedłem z mała na molo.... pełna saszeta, relax..............." :wink4:

a taki spokojny na spotach :gwizdanie: :gwizdanie:

cicha woda :decayed::naughty:

Opublikowano

c7NoA.jpg

:kox:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:25_________________________________________________z tajną misją w Żywcu :evil:

c9s9A.jpg

Opublikowano

c7NoA.jpg

:kox:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:25_________________________________________________z tajną misją w Żywcu :evil:

c9s9A.jpg

widze że sie rozkręciłeś :brawo:

Opublikowano

c7NoA.jpg

:kox:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:25_________________________________________________z tajną misją w Żywcu :evil:

c9s9A.jpg

ale bym sobie wpierniczył takiego mięcha z rusztaaa :decayed:

hehe Stan w żywcu z tyskim i w bluzie californa hehehe :polew: to gdzie wkońcu byłeś?? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:38_________________________________________________

Opublikowano

joł men! joł mada faka ! :yeah:

:decayed:

Opublikowano

joł men! joł mada faka ! :yeah:

hehe nom klasyka hehehe czarnuchuuu :polew: :polew: :polew: hej hopsa buehhehe

Opublikowano

joł men! joł mada faka ! :yeah:

hehe nom klasyka hehehe czarnuchuuu :polew: :polew: :polew: hej hopsa buehhehe

napijemy się wódeczki, potem wpadną dupeczki.... albo odwrotnie :kox:

Opublikowano

joł men! joł mada faka ! :yeah:

hehe nom klasyka hehehe czarnuchuuu :polew: :polew: :polew: hej hopsa buehhehe

napijemy się wódeczki, potem wpadną dupeczki.... albo odwrotnie :kox:

:dance: :dance: :thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:51_________________________________________________ale znalazłem "dżołka" muhehehe może jest głupi czy coś w tym stylu ale polewkowy :polew: :polew: :polew:

- moja dziewczyna przybiera na wadze, co mam zrobić, aby nie była gruba ?

-Zachęć ją do spacerów! Jeśli rankiem przejdzie 3km i wieczorem kolejne 3km, to po 7 dniach tłusta ździra będzie 42 kilometry stąd!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: padłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

ja wam dam junkersa... :baseball:

ale Stan i Basia = :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

ja wam dam junkersa... :baseball:

ale Stan i Basia = :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bag:

Opublikowano

:hi:

ja wam dam junkersa... :baseball:

ale Stan i Basia = :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to był taki test czy nadrabiasz spam :gwizdanie: :polew:

hehe nom są z nich agenty hehe :polew: :polew: :polew: chyba niepokazali pełni możliwości w BT :polew: :polew: :polew: :polew:

ok idę na dwór przewietrzyć jaja :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie chce mi się spamu nadrabiać, wniosek jest jeden jak kędzior gdzieś nie jedzie i zostaje na forum trzeba blokować stronę :kox:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 17:18_________________________________________________jadę po "teściów" :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.