Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hm... :mysli: No dobra! Namówiłeś mnie! :naughty::wink4:

noi to się mnie podoba :kox:

:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobra trole cipki i inni , keżor wskakuje w sexy piżamke i opuszcza ten lokal :hi:

do jutra :decayed:

Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

A to ci Stan! :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 23:30_________________________________________________

dobra trole cipki i inni , keżor wskakuje w sexy piżamke i opuszcza ten lokal :hi:

do jutra :decayed:

Poleciałeś... :polew: :polew: :polew: :polew:

Narta! :hi:

Opublikowano

Keżor już Cie widze w tym latexie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Keżor już Cie widze w tym latexie :polew: :polew: :polew:

:nabijasie:
Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

czyli jak go wyssał to Stan ma trola zajęzycznika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor już Cie widze w tym latexie :polew: :polew: :polew:

Borat :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

czyli jak go wyssał to Stan ma trola zajęzycznika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor już Cie widze w tym latexie :polew: :polew: :polew:

Borat :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

czyli jak go wyssał to Stan ma trola zajęzycznika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: połknął i wydalił ....

jesteśmy wolni od tego typu zahamowań :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 23:36_________________________________________________

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

czyli jak go wyssał to Stan ma trola zajęzycznika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor już Cie widze w tym latexie :polew: :polew: :polew:

Borat :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:polew: :polew: :polew::kox:

kurde za bardzo sobie wyobraziłam :gwizdanie:

Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

czyli jak go wyssał to Stan ma trola zajęzycznika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: połknął i wydalił ....

albo połknął i niewydalił co by miał trola odbytnika dla ochrony :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

czyli jak go wyssał to Stan ma trola zajęzycznika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: połknął i wydalił ....

albo połknął i niewydalił co by miał trola odbytnika dla ochrony :polew: :polew: :polew:

buahahaha... . :polew: :polew: :polew: kędzior Twoja wyobraźnia nie zna granic

dobra spadam pod kołderkę

bye! :)

Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

czyli jak go wyssał to Stan ma trola zajęzycznika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: połknął i wydalił ....

albo połknął i niewydalił co by miał trola odbytnika dla ochrony :polew: :polew: :polew:

buahahaha... . :polew: :polew: :polew: kędzior Twoja wyobraźnia nie zna granic

dobra spadam pod kołderkę

bye! :)

Tylko nie rób nic pod ta kołderką z KeżoroBoratem w latexie... :polew: :polew: nawet w myślach...

Opublikowano

buahahaha... . :polew: :polew: :polew: kędzior Twoja wyobraźnia nie zna granic

hehe słyszę to już dzisiaj od drugiej osoby :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 23:41_________________________________________________baju Adrenalinajoo a Stan już śpi?? bo nic niepisał

Opublikowano

Ja też lecę dziewczyny! :wink4:

Dobrej nocy! :hi:

Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

czyli jak go wyssał to Stan ma trola zajęzycznika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: połknął i wydalił ....

albo połknął i niewydalił co by miał trola odbytnika dla ochrony :polew: :polew: :polew:

buahahaha... . :polew: :polew: :polew: kędzior Twoja wyobraźnia nie zna granic

dobra spadam pod kołderkę

bye! :)

Tylko nie rób nic pod ta kołderką z KeżoroBoratem w latexie... :polew: :polew: nawet w myślach...

i tak dobrze że stan tego czytał, bo już by było po zabawie :polew: :polew:

Opublikowano

Ja też lecę dziewczyny! :wink4:

Dobrej nocy! :hi:

szykuj się ziom na sobotę :naughty::kox:

Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

czyli jak go wyssał to Stan ma trola zajęzycznika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: połknął i wydalił ....

albo połknął i niewydalił co by miał trola odbytnika dla ochrony :polew: :polew: :polew:

buahahaha... . :polew: :polew: :polew: kędzior Twoja wyobraźnia nie zna granic

dobra spadam pod kołderkę

bye! :)

Tylko nie rób nic pod ta kołderką z KeżoroBoratem w latexie... :polew: :polew: nawet w myślach...

i tak dobrze że stan tego czytał, bo już by było po zabawie :polew: :polew:

Ta Basia... taka w deche laska... i z takim Stanem...ohhhh tak sie dziewczyna marnuje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

też zawijam bajuuuu :decayed:

Opublikowano
:thumbdown: :thumbdown: nara
Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

czyli jak go wyssał to Stan ma trola zajęzycznika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: połknął i wydalił ....

albo połknął i niewydalił co by miał trola odbytnika dla ochrony :polew: :polew: :polew:

buahahaha... . :polew: :polew: :polew: kędzior Twoja wyobraźnia nie zna granic

dobra spadam pod kołderkę

bye! :)

Tylko nie rób nic pod ta kołderką z KeżoroBoratem w latexie... :polew: :polew: nawet w myślach...

i tak dobrze że stan tego czytał, bo już by było po zabawie :polew: :polew:

Ta Basia... taka w deche laska... i z takim Stanem...ohhhh tak sie dziewczyna marnuje :polew: :polew: :polew:

czekaj niech jutro to przeczyta :acute:

:decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: Słodkich snów.... :gwizdanie: :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.