Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przepływki? :naughty:

tylko raz :>

:wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema chłoooopooki :hi: :hi: :hi:

no i następny się nie przywita :bicz3:

ja nie mogę, co za ludzie :doh1: :tongue4:

Witając się nie warto pisać :chopoki, chłopaki, panowie, koledzy, itp. :decayed:

Opublikowano

taaaa najlepiej od razu iść na lenia i kliknąć :hi::polew: :polew:

Zawsze tak robie i działa :rolleyes:

Opublikowano

siema chłoooopooki :hi: :hi: :hi:

no i następny się nie przywita :bicz3:

ja nie mogę, co za ludzie :doh1: :tongue4:

Witając się nie warto pisać :chopoki, chłopaki, panowie, koledzy, itp. :decayed:

ALbo witać się tak: Hej dziewczyny! Wtedy nikt się nie obrazi. :wink4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema chłoooopooki :hi: :hi: :hi:

i Basia :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siema chłoooopooki :hi: :hi: :hi:

i Basia :decayed: :decayed: :decayed:

powinno być jeszcze...i geje :polew:

Opublikowano

no to jak już powitania mamy za sobą to powiedz to tam za motornie masz w tej Omedze :chytry:

hahaha tak bo Miszka sie poczuł niepowitany :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema chłoooopooki :hi: :hi: :hi:

i Basia :decayed: :decayed: :decayed:

powinno być jeszcze...i geje :polew:

No właśnie! Zapomnieliśmy o Miszce! :tongue4::polew:
Opublikowano

siema chłoooopooki :hi: :hi: :hi:

i Basia :decayed: :decayed: :decayed:

powinno być jeszcze...i geje :polew:

No właśnie! Zapomnieliśmy o Miszce! :tongue4::polew:

:naughty::tongue4:

Opublikowano

przyszła folia w niedziele bede rezać wnętrze :naughty:

Opublikowano

hej ho :hi:

Bulczas fakt faktem kiedyś Acer to była kupa niestety ale tak jak mówiłem ostatnio poprawili jakość i nie odbiegają już znacząco od reszty..

co do lapka ja zdecydowałem się na Samsunga R522

http://allegro.pl/item1007869197_r530_t6600_2_2ghz_15_6_4_500_win7_nv310m_okazja.html ten jest dosyć podobny do mojego, tylko białe wnętrze jest :thumbdown:

generalnie jakościowo to wszystkie laptopy już oferują poobną niezawodnośći podobne parametry za podobną cenę (no chyba że kogoś najdzie na jakiegoś mediona firsta itp ;) ). Jedyne kryterium na które warto zwrócić uwage to karta graficzna

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html

tu masz ranking aktualizowany na bieżąco i im wyżej jest karta tym lepiej.

Uwaga - podczas pisania wysłano 20 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? hahahaha rekord

Mój radeon 4650 jest teraz na 50 miejscu a wszystkie gry lecą w pełnych detalach ;)

podsumowując to jeśli podoba Ci się ten lenovo to pewnie będziesz zadowolony, ale myśle że ja brałbym acera :cool1:

mam ACERa i jestem zadowolony :kox:

za 2500zł mam full wypas :kox:

Opublikowano

przyszła folia w niedziele bede rezać wnętrze :naughty:

i jakąś choinkę powieś :decayed:

Opublikowano

przyszła folia w niedziele bede rezać wnętrze :naughty:

i jakąś choinkę powieś :decayed:

choinka na lusterko :polew:

Opublikowano

przyszła folia w niedziele bede rezać wnętrze :naughty:

i jakąś choinkę powieś :decayed:

;(

choinki już wiszą o zapachu NEW CAR.... :polew: :polew: :polew: łudze się że jest wszystko OK :polew: :polew:

Opublikowano

przyszła folia w niedziele bede rezać wnętrze :naughty:

i jakąś choinkę powieś :decayed:

choinka na lusterko :polew:

:naughty:
Opublikowano

a co wy wszyscy tak z rana tu duzo piszecie?

do roboty...

:polew:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 11:15_________________________________________________

przyszła folia w niedziele bede rezać wnętrze :naughty:

i jakąś choinkę powieś :decayed:

;(

choinki już wiszą o zapachu NEW CAR.... :polew: :polew: :polew: łudze się że jest wszystko OK :polew: :polew:

ejj pożycz mi jedną to sobie pomacham troche w aucie i ci oddam :P

Opublikowano

no ja jestem w robocie.. przez cały tydzień nie odebrałem tylu telefonów co dziś :shocked:

nie ma problemu Seski 3,50 i jest Twoja.. (mowa o zużytej :P )

Opublikowano

a co wy wszyscy tak z rana tu duzo piszecie?

do roboty...

bo Cie nie ma

Opublikowano

a co wy wszyscy tak z rana tu duzo piszecie?

do roboty...

bo Cie nie ma

ej teraz mi smutno będzie... ;(

a pozatym przeca jestem... :kwasny:

Opublikowano

co za ci*le w tej robocie :fool: :ranting1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.