Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja bym sie przejechał.. pytanie tylko czy jechać busem czy autem bo w sumie busem nie bardzo mi sie chce :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kanar pewnie że jest :decayed:

Basia obudź Stana niech mi na sms odpisze :decayed:

Stan pewnie sprząta a Basia siedzi przed kompem... :wink4:
Opublikowano

a kto powiedział że ja mam zły humor? :tongue4:

widocznie juz uczulony jest i przewrazliwiony na pewne teksty :gwizdanie:

Kolega trafił w sedno :gwizdanie:

kobiety nie sa takie trudne do rozpracowania :decayed: :gwizdanie:

kolejny badacz kobiecej natury ? :mysli: :gwizdanie:

bron Boze, kamikadze nie jestem...

tez odczulem ten dotyk :gwizdanie:

:wink4:[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 12:50_________________________________________________

Kanar pewnie że jest :decayed:

Basia obudź Stana niech mi na sms odpisze :decayed:

Stan pewnie sprząta a Basia siedzi przed kompem... :wink4:

dzisiaj może pospać dłużej :decayed:

Opublikowano

no ja bym sie przejechał.. pytanie tylko czy jechać busem czy autem bo w sumie busem nie bardzo mi sie chce :tongue4:

ja bym ci polecał przyjechać busem :gwizdanie:
Opublikowano

Kanar pewnie że jest :decayed:

Basia obudź Stana niech mi na sms odpisze :decayed:

aaaa to Ty tak zakłócasz naszą majową sielankę ! :chytry:

Opublikowano

Kanar pewnie że jest :decayed:

Basia obudź Stana niech mi na sms odpisze :decayed:

aaaa to Ty tak zakłócasz naszą majową sielankę ! :chytry:

ej to nie ja wczoraj wydzwaniałem z zastrzeżonego :gwizdanie:

Opublikowano

Kanar pewnie że jest :decayed:

Basia obudź Stana niech mi na sms odpisze :decayed:

aaaa to Ty tak zakłócasz naszą majową sielankę ! :chytry:

ej to nie ja wczoraj wydzwaniałem z zastrzeżonego :gwizdanie:

:shocked:

nie mam zastrzeżonego, więc nie pochlebiaj sobie :tongue4:

Opublikowano

Kanar pewnie że jest :decayed:

Basia obudź Stana niech mi na sms odpisze :decayed:

aaaa to Ty tak zakłócasz naszą majową sielankę ! :chytry:

ej to nie ja wczoraj wydzwaniałem z zastrzeżonego :gwizdanie:

:shocked:

nie mam zastrzeżonego, więc nie pochlebiaj sobie :tongue4:

o coś innego mi chodziło nie skumałaś dowcipa :wink4:
Opublikowano

Kanar pewnie że jest :decayed:

Basia obudź Stana niech mi na sms odpisze :decayed:

aaaa to Ty tak zakłócasz naszą majową sielankę ! :chytry:

ej to nie ja wczoraj wydzwaniałem z zastrzeżonego :gwizdanie:

:shocked:

nie mam zastrzeżonego, więc nie pochlebiaj sobie :tongue4:

o coś innego mi chodziło nie skumałaś dowcipa :wink4:

nie wymagaj dzisiaj ode mnie kreatywnego myślenia :gwizdanie:

Opublikowano

Kanar pewnie że jest :decayed:

Basia obudź Stana niech mi na sms odpisze :decayed:

aaaa to Ty tak zakłócasz naszą majową sielankę ! :chytry:

ej to nie ja wczoraj wydzwaniałem z zastrzeżonego :gwizdanie:

:shocked:

nie mam zastrzeżonego, więc nie pochlebiaj sobie :tongue4:

o coś innego mi chodziło nie skumałaś dowcipa :wink4:

nie wymagaj dzisiaj ode mnie kreatywnego myślenia :gwizdanie:

Mocno zakrapiany grill??? :cool1:
Opublikowano

Kanar pewnie że jest :decayed:

Basia obudź Stana niech mi na sms odpisze :decayed:

aaaa to Ty tak zakłócasz naszą majową sielankę ! :chytry:

ej to nie ja wczoraj wydzwaniałem z zastrzeżonego :gwizdanie:

:shocked:

nie mam zastrzeżonego, więc nie pochlebiaj sobie :tongue4:

o coś innego mi chodziło nie skumałaś dowcipa :wink4:

nie wymagaj dzisiaj ode mnie kreatywnego myślenia :gwizdanie:

Mocno zakrapiany grill??? :cool1:

troche sie poniszczyłam :rolleyes:

Opublikowano

Kanar pewnie że jest :decayed:

Basia obudź Stana niech mi na sms odpisze :decayed:

aaaa to Ty tak zakłócasz naszą majową sielankę ! :chytry:

ej to nie ja wczoraj wydzwaniałem z zastrzeżonego :gwizdanie:

:shocked:

nie mam zastrzeżonego, więc nie pochlebiaj sobie :tongue4:

o coś innego mi chodziło nie skumałaś dowcipa :wink4:

nie wymagaj dzisiaj ode mnie kreatywnego myślenia :gwizdanie:

Mocno zakrapiany grill??? :cool1:

troche sie poniszczyłam :rolleyes:

W końcu weekend... :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

dobra pany i panowie ja się zbieram do mojej i później śmigamy jako do Keżora

także do zobaczyska

Opublikowano

dobra pany i panowie ja się zbieram do mojej i później śmigamy jako do Keżora

także do zobaczyska

No to narta! Ja mam nadzieję, że też się ogarnę i wpadnę do Was! :kox:
Opublikowano

:hi:

Ale się paskudnie czuję :gwizdanie:

Opublikowano

No Grill to się chyba udał bo jakieś pustki na forum.... :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki Keżor :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

dzięki Keżor - mega imprezka - ciekawe co tam na koniec wyprawialiście :decayed:

Opublikowano

dzięki Keżor - mega imprezka - ciekawe co tam na koniec wyprawialiście :decayed:

ciekawe kto spadł :naughty:
Opublikowano

i ile razy byli uciszani :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.