Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja się dzisiaj nie pojawie na spocie :disgust: roboty jeszcze mam fffpiz*u.....

pewnie chcesz znowu jeździć po rynku i urabiać małolaty bo ostatnio Ci się nie udało :wink4:

Przez weekend nie zrobiłem co miałem zrobić to teraz musze nadrobić :kwasny:

Dobra dobra, One jak mnie teraz widzą że wjeźdzam na rynek to się same pchają do samochodu :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra dobra, One jak mnie teraz widzą że wjeźdzam na rynek to się same pchają do samochodu :gwizdanie:

uważaj żeby ci lakieru nie porysowały :gwizdanie:

Opublikowano

Te AVUSY wiszą już jakiś czas na allegro w końcu znałem je na pamięć :decayed:

Opublikowano

Tak poza tym to się dziś wkurwiłem bo zobaczyłem że nie mam prawej zaślepki na zderzaku :thumbdown: Pewnie ktoś się nie bał i zajebał co za kraj :wallbash: Chyba że Keżor jak jechał to zgubił :polew: :polew:

Opublikowano

Tak poza tym to się dziś wkurwiłem bo zobaczyłem że nie mam prawej zaślepki na zderzaku :thumbdown: Pewnie ktoś się nie bał i zajebał co za kraj :wallbash: Chyba że Keżor jak jechał to zgubił :polew: :polew:

wczoraj jeszcze miałeś :gwizdanie:

Opublikowano

Przecież to oczywiste że za***ali.

Opublikowano

:hi:

dawno mnie tu nie było

... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

dawno mnie tu nie było

... :gwizdanie:

:hi: no , nawet Cie obgadywaliśmy pare stron wcześniej :decayed:
Opublikowano

:hi:

dawno mnie tu nie było

... :gwizdanie:

:hi: siemano wszystkim

max czemu nie jedziesz do zatoru na urodziny ;(

Opublikowano

:hi:

dawno mnie tu nie było

... :gwizdanie:

:hi: siemano wszystkim

max czemu nie jedziesz do zatoru na urodziny ;(

niestety inne plany mi wyskoczyły coż zrobić [br]Dopisany: 04 Maj 2010, 19:01_________________________________________________

:hi:

dawno mnie tu nie było

... :gwizdanie:

:hi: no , nawet Cie obgadywaliśmy pare stron wcześniej :decayed:

Nic nie szkodzi

:baseball: :baseball: :baseball::tongue4:

Opublikowano

a mnie tym razem tez mozecie obgadywac :tongue4: bo mam chora robote i niemoge dzis podjechac niestety :chytry:

Opublikowano

no mnie tez niestety nie bedzie :decayed:

Opublikowano

:hi:

0b241afa3338f0bfmed.jpg

Te były w knurowie... moja fotka

tuuu full rozmiar...

0b241afa3338f0bfm.jpg

Mario bylem na tej samej imprezie :> to bylo chyba z 2 lata temu :wink4:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 20:53_________________________________________________

:decayed:

Opublikowano

:hi:

no jak widać ja na spota też nie dotarłem, dopiero co z trasy wróciłem :wallbash:

Opublikowano

Witka! :hi:

:decayed:

:polew: Chciał Poldkiem zakręt zebrać na pełnej pipce :decayed:

Opublikowano

:hi: wszystkim!

Ja byłem na spocie ale frekwencja była dziś krucha! :baseball:

Opublikowano

Dzięki panowie za spota. Jak zwykle było mega śmiesznie :decayed: Szkoda że taka mała frekwencja :gwizdanie:

Opublikowano

a ja idę spać bo padam na pysk :disgust:

:hi:

Opublikowano

Dzięki panowie za spota. Jak zwykle było mega śmiesznie :decayed: Szkoda że taka mała frekwencja :gwizdanie:

Trzeba wszystkich nieobecnych ukarać... :mysli::bicz:

a ja idę spać bo padam na pysk :disgust:

:hi:

Co jest Pucek? Robota Cię wykończyła czy dłuuggiii weekend? :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.