Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

biedny Stan cały czas go leje, choć za niedługo 10ty więc powinna się łasić jak każda kobita :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

to akjam dostał :decayed:

a 10-tego to już niewiele po wypłacie zostaje :gwizdanie:

no to niewiem kiedy wy tam wypłaty bierzecie :naughty:

Ty nie musisz, ważne że ja wiem :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

biedny Stan cały czas go leje, choć za niedługo 10ty więc powinna się łasić jak każda kobita :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

to akjam dostał :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Ty nie musisz, ważne że ja wiem :kox:

:wink4: hehe biedny Stan pewnie on sam nie wie kiedy ma wypłatę :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 18:32_________________________________________________Basia kup sobie taką koszulkę :kox::polew:

281456467_65877eff89.jpg

Opublikowano

Ty nie musisz, ważne że ja wiem :kox:

:wink4: hehe biedny Stan pewnie on sam nie wie kiedy ma wypłatę :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 18:32_________________________________________________Basia kup sobie taką koszulkę :kox::polew:

281456467_65877eff89.jpg

już taką mam :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ty nie musisz, ważne że ja wiem :kox:

:wink4: hehe biedny Stan pewnie on sam nie wie kiedy ma wypłatę :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 18:32_________________________________________________Basia kup sobie taką koszulkę :kox::polew:

281456467_65877eff89.jpg

już taką mam :decayed: :decayed:

:kox::good:
Opublikowano

fajnie brzęczy

Opublikowano

fajnie brzęczy

pikna, następca mojej....no kolorystycznie na pewno :polew:

Opublikowano

fajnie brzęczy

pikna, następca mojej....no kolorystycznie na pewno :polew:

moja przyszła fura :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
1273079730_by_Artur91_500.jpg
Opublikowano

1273079730_by_Artur91_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good:
Opublikowano

no i meczyk :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

0b241afa3338f0bfmed.jpg

Te były w knurowie... moja fotka

tuuu full rozmiar...

0b241afa3338f0bfm.jpg

Mario bylem na tej samej imprezie :> to bylo chyba z 2 lata temu :wink4:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 20:53_________________________________________________

:decayed:

Wiem wiem ja byłem jednym z paru organizatorów.... :polew:

Opublikowano

:hi:

0b241afa3338f0bfmed.jpg

Te były w knurowie... moja fotka

tuuu full rozmiar...

0b241afa3338f0bfm.jpg

Mario bylem na tej samej imprezie :> to bylo chyba z 2 lata temu :wink4:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 20:53_________________________________________________

:decayed:

Wiem wiem ja byłem jednym z paru organizatorów.... :polew:

widać :polew:

Opublikowano

jest tu kto?

ja uciąłem sobie popoludniową drzemkę, żeby zapomnieć o robocie, no i co.... śniła mi się robota :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:hi: wieczorem :gwizdanie:
Opublikowano

jest tu kto?

ja uciąłem sobie popoludniową drzemkę, żeby zapomnieć o robocie, no i co.... śniła mi się robota :wallbash: :wallbash:

:polew:

autokar jadący na Jasną Górę się zdupczył? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale h*jowy dzień dzisiaj ;( Nie wiem czy będę w sobotę na grillu bo trochę sprawy mi i Monice się skompikowały :confused4: A jak przejadę to na pewno tylko na chwilę i tylko jakieś piwko wypiję :gwizdanie:

Opublikowano

Ale h*jowy dzień dzisiaj ;( Nie wiem czy będę w sobotę na grillu bo trochę sprawy mi i Monice się skompikowały :confused4: A jak przejadę to na pewno tylko na chwilę i tylko jakieś piwko wypiję :gwizdanie:

nie musisz przyjeżdżać :wink4:

:polew:

jak na razie to nikt chyba do końca nie wie gdzie będzie grill i czy w ogóle będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Ale h*jowy dzień dzisiaj ;( Nie wiem czy będę w sobotę na grillu bo trochę sprawy mi i Monice się skompikowały :confused4: A jak przejadę to na pewno tylko na chwilę i tylko jakieś piwko wypiję :gwizdanie:

a co, hajtacie się na szybko? :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.