Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry wam wieczorem :kox:

a Ty nastepnym razem pomyśl z kim będziesz siedział :polew:

następnym razem postoje :P

no ew. będę wolał siąść ci na kolanach...

chyba będzie bezpieczniej :cool1:

a co źle ci było? :mysli: :mysli:

no właśnie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry wam wieczorem :kox:

a Ty nastepnym razem pomyśl z kim będziesz siedział :polew:

następnym razem postoje :P

no ew. będę wolał siąść ci na kolanach...

chyba będzie bezpieczniej :cool1:

moje kolana to sobie odpuść :gwizdanie:

na pewno Miszka będzie Cie chciał zabrać na kolanka :polew:

Opublikowano

Kędzior odstawiony do domu :wink4: I tekst do pary po 50 roku życia jak schodziliśmy po schodach " Wy też wracacie z imprezy" :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior odstawiony do domu :wink4: I tekst do pary po 50 roku życia jak schodziliśmy po schodach " Wy też wracacie z imprezy" :polew: :polew:

o curwa :shocked:

ja już sie mogę wyprowadzać ...

Opublikowano

Kędzior odstawiony do domu :wink4: I tekst do pary po 50 roku życia jak schodziliśmy po schodach " Wy też wracacie z imprezy" :polew: :polew:

o curwa :shocked:

ja już sie mogę wyprowadzać ...

Nie no nie widzieli z których drzwi wychodzimy :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior odstawiony do domu :wink4: I tekst do pary po 50 roku życia jak schodziliśmy po schodach " Wy też wracacie z imprezy" :polew: :polew:

o curwa :shocked:

ja już sie mogę wyprowadzać ...

Powtórzę się , kolejna miejscówka spalona. :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior odstawiony do domu :wink4: I tekst do pary po 50 roku życia jak schodziliśmy po schodach " Wy też wracacie z imprezy" :polew: :polew:

o curwa :shocked:

ja już sie mogę wyprowadzać ...

Powtórzę się , kolejna miejscówka spalona. :polew: :polew:

;(

Opublikowano

Nie no nie widzieli z których drzwi wychodzimy :gwizdanie:

Ale zapewne wczoraj słyszeli gdzie była impreza :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 21:50_________________________________________________

Kędzior odstawiony do domu :wink4: I tekst do pary po 50 roku życia jak schodziliśmy po schodach " Wy też wracacie z imprezy" :polew: :polew:

o curwa :shocked:

ja już sie mogę wyprowadzać ...

Powtórzę się , kolejna miejscówka spalona. :polew: :polew:

;(

Baśka nie smuć się :friends: to taki głupi żarcik. Na pewno nie będzie źle.

Nie chce nic mówić, ale to chyba Kędzior jest najgłośniejszą osobą na imprezach, u Keżora też się darł. Trza by mu następnym razem jakiś tłumik do ust włożyć :decayed:

Opublikowano

a może :ban:

ps Gregory jak się naywa to co mam założyć do ledów i jakie to ma być i gdzie się to wpina i jak wygląda i w ogóle to kup mi to i zamontuj :polew:

Opublikowano

dobry wam wieczorem :kox:

a Ty nastepnym razem pomyśl z kim będziesz siedział :polew:

następnym razem postoje :P

no ew. będę wolał siąść ci na kolanach...

chyba będzie bezpieczniej :cool1:

a co źle ci było? :mysli: :

dobry wam wieczorem :kox:

a Ty nastepnym razem pomyśl z kim będziesz siedział :polew:

następnym razem postoje :P

no ew. będę wolał siąść ci na kolanach...

chyba będzie bezpieczniej :cool1:

a co źle ci było? :mysli: :mysli:

no właśnie :gwizdanie:

mysli:

nie no nic nie mówię takiego ale poprostu wam chłopaki nie chcę przeszkadzać ;)

:banan1:

:polew:

Opublikowano

Na TVN leci Cobra, chciałbym mieć taki drążek zmiany biegów :kox:

Opublikowano

Na TVN leci Cobra, chciałbym mieć taki drążek zmiany biegów :kox:

angel of the city - mega kawałek- soundtrack do tego filmu - właśnie leci :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Na TVN leci Cobra, chciałbym mieć taki drążek zmiany biegów :kox:

angel of the city - mega kawałek- soundtrack do tego filmu - właśnie leci :kox: :kox: :kox:

i koniec... :confused4:

Opublikowano

Na TVN leci Cobra, chciałbym mieć taki drążek zmiany biegów :kox:

angel of the city - mega kawałek- soundtrack do tego filmu - właśnie leci :kox: :kox: :kox:

i koniec... :confused4:

ja go mam na kompie :kox:
Opublikowano

a tak będzie wyglądał kędzior jutro jak się obudzi

:dziura:

:laghing2:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 22:11_________________________________________________

Na TVN leci Cobra, chciałbym mieć taki drążek zmiany biegów :kox:

angel of the city - mega kawałek- soundtrack do tego filmu - właśnie leci :kox: :kox: :kox:

i koniec... :confused4:

ja go mam na kompie :kox:

to i ja będę miał :naughty:

Opublikowano

jak zawsze Kędzior :gwizdanie:

czyli trzeba go zlikwidować :polew:

Opublikowano

a tak będzie wyglądał kędzior jutro jak się obudzi

:dziura:

:laghing2:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 22:11_________________________________________________

Na TVN leci Cobra, chciałbym mieć taki drążek zmiany biegów :kox:

angel of the city - mega kawałek- soundtrack do tego filmu - właśnie leci :kox: :kox: :kox:

i koniec... :confused4:

ja go mam na kompie :kox:

to i ja będę miał :naughty:

robert tepper :wink4:
Opublikowano

jak zawsze Kędzior :gwizdanie:

czyli trzeba go zlikwidować :polew:

trzeba go kill im

Opublikowano

jak zawsze Kędzior :gwizdanie:

czyli trzeba go zlikwidować :polew:

ejj gdzie ja jestem???

madafaka meny i womenki??

Bulczas wielki szacun że po mnie przyjechałeś(podobno) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

dobra ja idę spać bo rano znowu do roboty... :thumbdown:

to trzyemejcie się odpoczywajcie i już nie pijcie dzisiaj :P

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.