Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak już Stan zaczął , to ja też wrzuce jedną fotke

06-f8ba485b56e1fe7d65982078ac559d10.jpg

sama natura , a z tyłu domek z zatoru :kox:

Miałem nie jechać... :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jak nie to pójdą do sprzedania

Opublikowano
  • Autor

dbb787611c.jpg teraz wygląda tak troche wąsko

ciulnij Ty sie chopie w łeb :tongue4: wąsko :polew: a fela równo z nadkolem :gwizdanie:

jak chcesz mieć szerzej to albo wkładaj ten dystans i body z RS , albo zmień felgi na 10" szerokości :decayed:

Opublikowano

ja mam ET 45, dystanse 6mm ( uprzedzam wasze pytanie - nie jestem minimalistą :polew: )

okDQi.jpg

[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 22:12_________________________________________________słabo widać "efekt" :bag:

Opublikowano

a jak już Stan zaczął , to ja też wrzuce jedną fotke

06-f8ba485b56e1fe7d65982078ac559d10.jpg

sama natura , a z tyłu domek z zatoru :kox:

który to numer domku? :kox:

który to Zator :>

Opublikowano

dbb787611c.jpg teraz wygląda tak troche wąsko

Adam będzie :kox: jak założysz dystanse :evil:

a jak już Stan zaczął , to ja też wrzuce jedną fotke

06-f8ba485b56e1fe7d65982078ac559d10.jpg

sama natura , a z tyłu domek z zatoru :kox:

oj przydał by mi się taki okład oj przydałłł :decayed:
Opublikowano

a jak już Stan zaczął , to ja też wrzuce jedną fotke

06-f8ba485b56e1fe7d65982078ac559d10.jpg

sama natura , a z tyłu domek z zatoru :kox:

który to numer domku? :kox:

który to Zator :>

myślę, że zdecydowanie ten w środku :kox:

Opublikowano

ciekawe kto robil zdjęcie :mysli:

i nie pisać, że to którys z Was :polew:

Opublikowano

ciekawe kto robil zdjęcie :mysli:

i nie pisać, że to którys z Was :polew:

ja :kox:

Opublikowano

niunia

GEMMAATIKINSONBRA_thumb.jpg

3d1_1262450840.jpg

Opublikowano

ciekawe kto robil zdjęcie :mysli:

i nie pisać, że to którys z Was :polew:

ja :kox:

:punish:

czytać ze zrozumieniem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niunia

:slina: siliczna :slina:
Opublikowano

ciekawe kto robil zdjęcie :mysli:

i nie pisać, że to którys z Was :polew:

ja :kox:

:punish:

czytać ze zrozumieniem :decayed:

wal się, chcesz zobaczyć moje PORT FOLIO :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ciekawe kto robil zdjęcie :mysli:

i nie pisać, że to którys z Was :polew:

ja :kox:

:punish:

czytać ze zrozumieniem :decayed:

wal się, chcesz zobaczyć moje PORT FOLIO :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ciekawe kto robil zdjęcie :mysli:

i nie pisać, że to którys z Was :polew:

ja :kox:

:punish:

czytać ze zrozumieniem :decayed:

wal się, chcesz zobaczyć moje PORT FOLIO :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a jak :yeah:

Opublikowano

niunia

:slina: siliczna :slina:

dzisiaj się z nią zabawiałem :gwizdanie:

ciekawe kto robil zdjęcie :mysli:

i nie pisać, że to którys z Was :polew:

ja :kox:

:punish:

czytać ze zrozumieniem :decayed:

wal się, chcesz zobaczyć moje PORT FOLIO :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

twoje?? :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

ciekawe kto robil zdjęcie :mysli:

i nie pisać, że to którys z Was :polew:

ja :kox:

:punish:

czytać ze zrozumieniem :decayed:

wal się, chcesz zobaczyć moje PORT FOLIO :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widziałem na www.jestgejowo.pl :tongue4:

Opublikowano

widziałem na www.jestgejowo.pl :tongue4:

ej nie działa :confused4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzisiaj się z nią zabawiałem :gwizdanie:

przed monitorem się nie liczy :thumbdown:

twoje?? :sick3: :sick3: :sick3:

wal się i :ssij:

Opublikowano
  • Autor

ide :lazy:

:papa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.