Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadam do la praca :wallbash:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adam myślę, że nie mam sensu jeździć na takim setupie, chyba myślisz podobnie

auto wiecznie uwalone ( ale to chyba najmniejszy problem)

Bede to ściągał bo na zakrętach troche obciera
Opublikowano

No witam...

Panowie jak wam się widzą te fele do mojej B7 ??

http://www.moto.allegro.pl/item1035529539_alufelgi_mam_opony_avon_5x100_112_idealne.html

Tylko jakoś Mi się te opony nie widzą.........

Jak się prezentują na B7 można zobaczyć tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_nowe_kola_juz_na_aucie_rs6_19_cali-t88351.0.html

2 przedostatnie zdjęcia, te z allegro mają inny kolor i z dekielkami :disgust: Reszta chyba identyczna.

Opublikowano

To na dziś tyle spadam spać :hi:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/smycze_iii_tura_lista_chetnych-t133473.0.html;topicseen

jest ktoś chetny na smycz klubową?

możemy osobiście odebrać u moskala :polew: dżołk[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:02_________________________________________________

No witam...

Panowie jak wam się widzą te fele do mojej B7 ??

http://www.moto.allegro.pl/item1035529539_alufelgi_mam_opony_avon_5x100_112_idealne.html

Tylko jakoś Mi się te opony nie widzą.........

Jak się prezentują na B7 można zobaczyć tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_nowe_kola_juz_na_aucie_rs6_19_cali-t88351.0.html

2 przedostatnie zdjęcia, te z allegro mają inny kolor i z dekielkami :disgust: Reszta chyba identyczna.

hmmm.... Grisza dla mnie ładniej auto wygląda na tych avusach czy na tych z modelu RS( mam na myśli zdjęcia od użytkownika wojtekA4) , ale to kwestia gustu

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Grisza fele takie sobie jak do Audi nawet chyba ktoś ze spotów takie miał na sprzedaż , moim zdaniem te co ma Akjam do Twojej były by :kox:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:40_________________________________________________

:hi:

:hi:

Opublikowano

Co tam Panowie - jak się bawicie? :kox:

Opublikowano

Co tam Panowie - jak się bawicie? :kox:

z zabawą nie ma to nic wspólnego :disgust:

idymy spać

Opublikowano

Co tam Panowie - jak się bawicie? :kox:

z zabawą nie ma to nic wspólnego :disgust:

idymy spać

ja też :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siemka z rana :hi:

Co tam Panowie - jak się bawicie? :kox:

to widze sie koncert udał :gwizdanie:

Grisza , te z SLR'a są super , widziałem w jakimś mercu na żywo i był ogień z piczki :piroman: , ale tak jak zauważyłeś różnią sie środkami , na korzyść tych od Wojtka

ale ładne są też te ze starego RS6

9a195849d90594d4.jpg

i z nowego RS6 co ma Miron :good:

d82c698185000e9a.jpg

Opublikowano
:hi: i mamy piątek :dance:
Opublikowano

:hi: i mamy piątek :dance:

jutro do roboty :sick3:

Opublikowano

Witam z rana :hi:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 10:18_________________________________________________Stan a będziesz zamawiał te smycze ?[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 10:21_________________________________________________Ja też w sobote do roboty a jeszcze do poniedziałku musze izoterme w aucie zrobić :wallbash:

Opublikowano

Stan a będziesz zamawiał te smycze ?

ja ładniejsze widziałem ostatnio w ASO i wiele innych gadżetów :gwizdanie:

Opublikowano

Też oglądałem jak zamawiałem znaczek na atrape ale te ceny :kwasny:

Opublikowano

Też oglądałem jak zamawiałem znaczek na atrape ale te ceny :kwasny:

smycz 17 zł

portfel ok 150zł

kubek 15 zł

Opublikowano

Podobał mi się breloczek do kluczy [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 10:34_________________________________________________Tu są niezłe rzeczy http://www.motofanshop.com/audi-collection-c-101_193.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.