Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedzie ktoś do gliwic???

jest gdzies jakaś biba dziś wieczorem???

biba jest zawsze... ważne czy są chętni :kox:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 14:17_________________________________________________

:hi: pijackie mordy :decayed:

to gdzie w sobotę uderzamy ? :kox:

ja słyszałem, że u Krola jest wolna chata :gwizdanie: ale trzeba to potwierdzić :ad:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja odpadam w ten weekend

Opublikowano
  • Autor

:hi: pijackie mordy :decayed:

to gdzie w sobotę uderzamy ? :kox:

a czemu sie ze mną nie przywitałeś :confused4: ?? :decayed:

a co do soboty to byłbym za Klubem jakimś :banan1:

Opublikowano

a ja słyszałem że ten królu nic nie organizuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 14:20_________________________________________________

:hi: pijackie mordy :decayed:

to gdzie w sobotę uderzamy ? :kox:

a czemu sie ze mną nie przywitałeś :confused4: ?? :decayed:

a co do soboty to byłbym za Klubem jakimś :banan1:

yyy no przepraszam :(

:hi: Koksy i Geje :decayed:

klubik? miał być mega club z ciężką muzą, ale może być Spiż z przejebaną muzą :kox:

Opublikowano

a ja słyszałem że ten królu nic nie organizuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 14:20_________________________________________________[quote

:wallbash: :wallbash: :wallbash: wy jesteście miękkie pytki i wymiękacie... najwyżej pusze sobie vive 2 reedsy i będę się sam bawił...
Opublikowano

a ja słyszałem że ten królu nic nie organizuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 14:20_________________________________________________[quote

:wallbash: :wallbash: :wallbash: wy jesteście miękkie pytki i wymiękacie... najwyżej pusze sobie vive 2 reedsy i będę się sam bawił...

ty już redsów nie pijesz aklonie :kox:

Opublikowano

i będzie mega wymiot :polew:

jak Mario w "media markt" :polew:

jak to pipki, przecież balujemy w sobotę :kox:

Opublikowano

i będzie mega wymiot :polew:

jak Mario w "media markt" :polew:

jak to pipki, przecież balujemy w sobotę :kox:

tak ???na razie to balujemy w 3... ty ja i D... - chyba, że ją olejemy i skoczymy na spiż :decayed:
Opublikowano
  • Autor

i będzie mega wymiot :polew:

jak Mario w "media markt" :polew:

jak to pipki, przecież balujemy w sobotę :kox:

tak ???na razie to balujemy w 3... ty ja i D... - chyba, że ją olejemy i skoczymy na spiż :decayed:

ej k**wa :disgust:
Opublikowano

i będzie mega wymiot :polew:

jak Mario w "media markt" :polew:

jak to pipki, przecież balujemy w sobotę :kox:

tak ???na razie to balujemy w 3... ty ja i D... - chyba, że ją olejemy i skoczymy na spiż :decayed:

ej ku***a :disgust:

ochrony nie liczyłem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

i będzie mega wymiot :polew:

jak Mario w "media markt" :polew:

jak to pipki, przecież balujemy w sobotę :kox:

tak ???na razie to balujemy w 3... ty ja i D... - chyba, że ją olejemy i skoczymy na spiż :decayed:

ej ku***a :disgust:

ochrony nie liczyłem :decayed:

Ty to umiesz sie wybronić :silacz::decayed:
Opublikowano

ja już nie nadążam za tym forum kto z kim, kiedy pił

czeski film :slina:

Opublikowano

Królu, jeżeli pójdziemy tam gdzie chce iść D... to Keżor będzie robił raczej za Twojego lekarza :polew:

wiesz, możemy ją olać, chociaż nakręciłem się na taką imprezę :decayed:

w sumie mi to jedno, ale jeżeli spiż to coś tam wypiję :kox:

Opublikowano

Królu, jeżeli pójdziemy tam gdzie chce iść D... to Keżor będzie robił raczej za Twojego lekarza :polew:

wiesz, możemy ją olać, chociaż nakręciłem się na taką imprezę :decayed:

w sumie mi to jedno, ale jeżeli spiż to coś tam wypiję :kox:

czemu lekarza ..?? chłopie ty mnie nie znasz ja hevy metalu słucham dla relaksu :decayed: a D... można olać - już to gadałem nie będę zmieniał swojego życia dla jakieś d*py...
Opublikowano

:polew:

nooo doooooooobra :gwizdanie:

to teraz szukamy chętnych na sobotę do spiża :kox:

wiem że Gregory jest chętny :>

czyli już jesteśmy w trzech, w sumie to Gregory może prowadzić bo rano idzie na komunię :polew:

Opublikowano
  • Autor

już to gadałem nie będę zmieniał swojego życia dla jakieś d*py...

poza tym , że na spoty będziesz jeździł raz w miesiącu :polew:
Opublikowano

już to gadałem nie będę zmieniał swojego życia dla jakieś d*py...

poza tym , że na spoty będziesz jeździł raz w miesiącu :polew:

pod pretekstem szkoły :polew:

Opublikowano

:polew:

nooo doooooooobra :gwizdanie:

to teraz szukamy chętnych na sobotę do spiża :kox:

wiem że Gregory jest chętny :>

czyli już jesteśmy w trzech, w sumie to Gregory może prowadzić bo rano idzie na komunię :polew:

jakich trzech : ty gregor koks i ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 14:40_________________________________________________

już to gadałem nie będę zmieniał swojego życia dla jakieś d*py...

poza tym , że na spoty będziesz jeździł raz w miesiącu :polew:

i tak mnie tam nie lubią... jak bym nie maił vaga to było by jak z rudi :gwizdanie:
Opublikowano

ale za***ista pogoda tylko sie nawalić :gwizdanie:

Opublikowano

no fakt, ja, królu, Keżor i Gregory, a nie liczyłem wtedy siebie :naughty:

obstawiam że będzie więcej ludzi chętnych :>

idę w końcu coś porobić :hi:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 14:42_________________________________________________

ale za***ista pogoda tylko sie nawalić :gwizdanie:

albo się je*ać (w sensie z żoną) albo się najebać (w sensie z kolegami)

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.