Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba tak - chleją :decayed:

alkoholiki z nich :decayed: [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 21:18_________________________________________________10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

Miszka82 211

wrclaguna 195

nike21 187

:shocked:

:polew: :polew: :polew::good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba tak - chleją :decayed:

alkoholiki z nich :decayed: [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 21:18_________________________________________________10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

Miszka82 211

wrclaguna 195

nike21 187

:shocked:

:polew: :polew: :polew::good:

:shocked:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 21:35_________________________________________________a to widzieliście ?

10 najaktywniejszych działów

Newbie 190375

Śląskie 110629 :yeah:

Na Każdy Temat 85857

[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 21:38_________________________________________________

Efekt prac dzisiejszych, ale jestem średnio zadowolony chyba będę malował środki na czarno :gwizdanie:

OK0ii.jpg

dopóki nie zmienisz tablic rejestracyjnych to cały czas będzie kupa :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

a ty Miszka w domu?? :mysli:

Opublikowano

A Ty też w domu Kędzior :shocked:

Opublikowano

A Ty też w domu Kędzior :shocked:

nom w domku w domku a czy to coś dziwnego :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Nie no nic przecież Ty abstynent jesteś :decayed:

Opublikowano

Nie no nic przecież Ty abstynent jesteś :decayed:

oczywiście :wink4: nie no muszę załatwić z rańca pare rzeczy i dlatego siedzę :confused4:

ale browarka sobię jakiegoś strzele na spokojnie :wink4:

Opublikowano

Ja też już załatwiłem co miałem załatwić i też zaraz chyba jakieś piwko się napiję :naughty:

Opublikowano

Ja też już załatwiłem co miałem załatwić i też zaraz chyba jakieś piwko się napiję :naughty:

pssyt do kolacyjki :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 22:24_________________________________________________

Opublikowano

Ja też już załatwiłem co miałem załatwić i też zaraz chyba jakieś piwko się napiję :naughty:

pssyt do kolacyjki :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 22:24_________________________________________________

Chcę taką zabawkę do domu :kox:
Opublikowano

Ja też już załatwiłem co miałem załatwić i też zaraz chyba jakieś piwko się napiję :naughty:

pssyt do kolacyjki :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 22:24_________________________________________________

Chcę taką zabawkę do domu :kox:

na spotach się będziemy takimi bawić :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja też już załatwiłem co miałem załatwić i też zaraz chyba jakieś piwko się napiję :naughty:

pssyt do kolacyjki :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 22:24_________________________________________________

Chcę taką zabawkę do domu :kox:

na spotach się będziemy takimi bawić :naughty::kox: :kox: :kox:

No pod realem idealna miejscówka :kox:
Opublikowano

No pod realem idealna miejscówka :kox:

trzeba to rozważyć :naughty:

Opublikowano

No pod realem idealna miejscówka :kox:

trzeba to rozważyć :naughty:

widziliscie po ile sa takie modele 1 tys w góre

Opublikowano

No pod realem idealna miejscówka :kox:

trzeba to rozważyć :naughty:

widziliscie po ile sa takie modele 1 tys w góre

za 500zl już się da pobawić podobną zabawką :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no i już po imprezie :naughty: ide spać :hi:

Opublikowano

to dzisiaj ja zgaszę światło :wink4:

pogoda :sick3: :sick3:

Opublikowano

:hi:

pogoda jak 10 lat temu na wyspach :wallbash: a teraz u nich ładnie, a u nas leje :thumbdown:

Opublikowano

no i już po imprezie :naughty: ide spać :hi:

fajnie było :decayed:

:hi: wszystkim[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 10:05_________________________________________________będą jaja jak nam taka pogoda w Zatorze trafi :wallbash:

Opublikowano

będą jaja jak nam taka pogoda w Zatorze trafi :wallbash:

spoko załatwię to :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.