Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

joł joł joł :hi:

Opublikowano

to jest Cieszyn , ale auto koks , tak jak te :

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/43183

ta mi się akurat podoba :sex:

:polew:

a najlepsze to jest to że większość ludzi komentuje że te fury są kozackie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: ciekawe kiedy ja wpadne na spota juz mnie troche nie bylo a roboty jak na uparte eh :sick3:
Opublikowano

panowie czyj paść stał o 18:20 w Bielsku na ul. Stojałowskiego?? Czarny albo granatowy b6 avant rejestracja SK... z ramkami klubowymi??

Tak w ogóle to pozdrowienia z BB :)

Opublikowano

slyszalem, ze na slasku dalej pada :thumbdown: a na pomorzy ani kropelki :zyzol:

Opublikowano
:bry: wieczór! Wszyscy na spocie? :mysli:
Opublikowano

Bry! :hi:

A ja znów nie dotarłem na spocik. Rano był plan dotrzeć :gwizdanie: Miszka wybacz. Zrobimy ten gaz w piątek, jak wpadniesz do Gliwic, albo w następny wtorek.

Opublikowano

dzięki za zlota - fajnie że przynajmniej 4 autka od Was były :decayed:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 22:24_________________________________________________to info idzie w świat i do godziny całe forum będzie wiedziało - że: "na zloty do SK wpadają 4 auta" :decayed::polew:

Opublikowano

dzięki za zlota - fajnie że przynajmniej 4 autka od Was były :decayed:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 22:24_________________________________________________to info idzie w świat i do godziny całe forum będzie wiedziało - że: "na zloty do SK wpadają 4 auta" :decayed::polew:

Ty sie niesmiej bo zdradzilem twoje plany na przyszly sezon wybacz :notworthy:

Opublikowano

Sorki chłopaki ale nie dałem dziś rady bo był mały wypadzik na quadzika! :naughty::kox:

Opublikowano

Siema :kox:

Nie zalało was jeszcze :shocked: ?

No widzę , że spoty w KTC szaleją :decayed:

Opublikowano

siemka ludziska

Mój pierwszy opuszczony spot w tym roku :disgust:

spałem całe popołudnie :decayed: czuje się znacznie lepiej :)

Opublikowano

dzięki za zlota - fajnie że przynajmniej 4 autka od Was były :decayed:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 22:24_________________________________________________to info idzie w świat i do godziny całe forum będzie wiedziało - że: "na zloty do SK wpadają 4 auta" :decayed::polew:

aż 4 fury dziś były :blink::kox:
Opublikowano

dzięki za zlota - fajnie że przynajmniej 4 autka od Was były :decayed:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 22:24_________________________________________________to info idzie w świat i do godziny całe forum będzie wiedziało - że: "na zloty do SK wpadają 4 auta" :decayed::polew:

aż 4 fury dziś były :blink::kox:

chyba nie wierzysz Mironowi :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

Co Ty będziesz teraz STan w nocy robił? :wink4: No ja też niestety dzisiaj nie dałem rady się wyrobić i nie podpisałem listy. :kwasny:

Opublikowano

:hi:

No mało nas dziś było ale jakie fury :gwizdanie:

Opublikowano

5 nas było :decayed:

ale sobie po driftowałem w drodze powrotnej :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.